Založ si blog

Na východe všetko možné . ..

A treba uznať, aj medzinárodné spoločenstvo vie rozlíšiť, kedy nahlas kričať a kedy naopak – hubu držať.

A tak preniesli “na rukách” zvrhnutého gruzínskeho prezidenta M.Saakašviliho na Ukrajinu, ktorej zvrchovaný pán a vládca P.Porošenko jednoducho – odňal svojmu bývalému kumpánovi občianstvo, pretože sa ten začal správať neslušne a začal hrýzť ruku, ktorá ho nielen chránila, ale aj kŕmila. A svet viac-menej mlčí – pretože oboch potrebuje. Samozvaného ukrajinského prezidenta, či skôr diktátora Porošenka v kampani proti Rusku, a jeho bývalého spojenca ako prípadnú alternatívu … keďže banderovské bandy, pochodujúce nielen po Majdane, sú už akosi neobhájiteľné.

Na Slovensku síce nemáme banderovcov, ale máme zase holuby, ktoré doručujú utajené správy a informácie do tých “správnych” schránok. A tieto, iste len “náhodne” doručené zásielky nie je možné zverejniť, ale je možné iným spôsobom odhaliť, čo obsahujú – napríklad verejne vyriecť informáciu, že utajená zásielka sa týka politického oponenta – čo je podľa môjho názoru presne to isté, ako prečítanie zásielky.

Neviem, ale podľa mojich skromných znalostí je trestné akékoľvek zverejnenie utajovaných skutočností … a pokiaľ viem, tak sa nesmú zverejňovať ani informácie o prebiehajúcich trestných konaniach.

Nuž, sme však v srdci Európy, či skôr bývalá súčasť východného bloku, a tak sa môže všetko – čo by u iného bolo pokladané za marenie konania, alebo snaha o ovplyvňovanie účastníkov konania, to sa dá dnes vykladať aj ako – hrdinstvo. Asi budem márne čakať, že niekto vo veci neoprávneného nakladania s utajenými informáciami začne konať … a ak by aj začal, určite sa nič nezistí, a nič nepomôžu ani všadeprítomné kamery, ktoré vedia v prípade potreby aj – oslepnúť. A možno nás budú presviedčať, že akurát na mieste, kde bola pochybná zásielka doručená, nie sú žiadne kamery, alebo …

Príjemca zásielky býva na odľahlej samote, kde ani vtáčika-letáčika nestretnete, len holuby vedia presne – kam letia. Čudné ? Ale kdeže, už si nepamätáte, ako svojho času vedel nájsť premiéra každý, okrem doručovateľa úradnej zásielky ?

Rovnocenní partneri

19.11.2017

Čo je tvoje, je aj moje ... (majetok, moc) ... Čo je moje, je aj tvoje ... (Dlhy) ... Brusel ... Európu musia riadiť poctiví, čestní a zodpovední ľudia s čistým štítom ... (J.C.Juncker, D.Tusk)

Tragédia večných poslancov (bardov novembra 1989) a . .. .

18.11.2017

Už som si akosi zvykol, že na činnosť RTVS musia prispieť všetci, dokonca aj tí, ktorí sú s obsahom tejto inštitúcie nespokojní. A rovnako som si zvykol, že od čias Mečiara sa vlastne nič viac »

Deň zrodu komunistickej spoločnosti . ..

17.11.2017

... a pre upresnenie, treba dodať ešte pár slov - v tento deň sa začala meniť socialistická spoločnosť na - komunizmus - pre vyvolených. Teda a pre tých, čo si niekdajšie ideologické prednášky viac »

kompa Gabčíkovo

Gabčíkovo: Bude kompa aj dva tunely?

20.11.2017 20:00

Odborníci zatiaľ dávajú zelenú projektu dvoch tunelov popod prívodný kanál Vodného diela Gabčíkovo.

facebook, sociálna sieť, social network, chat, like, internet

Handlovčana odsúdili za hanobenie Židov

20.11.2017 18:55

Obžaloba viní muža z toho, že v lete tohto roku zverejnil na internetovej stránke videá s mimoriadne kontroverzným obsahom.

letisko Milana rastislava Štefánika

Bratislava bude mať priame letecké spojenie s gruzínskym Tbilisi

20.11.2017 17:55

Pravidelnú linku bude prevádzkovať gruzínska letecká spoločnosť Georgian Airways od 27. marca 2018 dvakrát týždenne, v utorok a piatok.

Richard Raši

Raši napadol voľby predsedu KSK na ústavnom súde

20.11.2017 16:53

Podanie na ústavný súd bolo podané v posledný deň uvedenej lehoty.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,472
Celková čítanosť: 3028578x
Priemerná čítanosť článkov: 2057x

Autor blogu