Založ si blog

Ako kohútik a sliepočka (do nemocnice) na skusy išli

Kohútik si ráno navliekol kožuch, na hlavu narazil baranicu (však vonku mrzne), oškrabkal tankový priezor na aute (však stačí vidieť kúsok, načo sa namáhať) a vyrazil do práce. Sliepočka obliekla detičky do krásnych čiernych bundičiek, a pri dverách napochytre schmatla do hrsti mobil a vyrazila – deti do škôlky a ona … snáď do práce.

Skoré ranné šero, chodníky a cesty síce očistené, ale namrznuté. Kohútik sledoval z nosítok, na ktorých ho nakladali do sanitky, ako hasiči „ošetrujú“ zbytky jeho auta, a nazlostených šoférov v kolóne, ktorí sa na rozdiel od neho správali zodpovedne a primerane k stavu cesty a počasiu.

Opodiaľ sa sliepočka vybrala s dvoma deťmi a mobilom pritisnutým k uchu cez prechod pre chodcov, čo bolo sprevádzané šmýkajúcim sa autom, ktorému vošla priamo do cesty (však má predsa ako chodec prednosť, nie), nepríjemným zvukom nárazu a vystrašeným krikom detí. Zlostne rozhadzovala rukami, pretože pre arogantného šoféra si ani telefonát (na ceste s deťmi vedľa seba) vybaviť nemôže.

Karma je zdarma … sliepočke sa šmyklo, mobil vyletel z rúk a ona skončila … tiež v nemocnici. Chúdence deti … čo už, za rodičov nikto nemôže, však ?

Hokejové finále, alebo falošný nárek . .. neúspešných

18.04.2018

Hoci HC 05 B.Bystrica vedie vo finálovej sérii nad Trenčínom už 3:0 na zápasy a k obhajobe titulu mu chýba jediný triumf, zaujalo má niečo iné - opakované náreky trénerov menej úspešných viac »

Sloboda slova za poplatok

17.04.2018

Možno pripadá niekomu pokuta, udelená M.Mazurekovi za jeho výroky - spravodlivá, ale v skutočnosti len potvrdzuje smerovanie spoločnosti do absurdnosti. Aj komunisti kedysi verili, že ak zakážu viac »

Chrapúňska balada . . . nebude

16.04.2018

Hlavný chrapúň sa prepočítal.Opäť sa potvrdilo, že vie len tárať, vykrikovať a urážať tých, na ktorých iným spôsobom nemá. Cnie sa mi za časmi, keď sa chrapúni, bezočivo útočiaci viac »

Saudská Arábia kino prvé verejnosť otvorenie

Saudskoarabská verejnosť mohla ísť prvýkrát po 35 rokoch znovu do kina

20.04.2018 22:02

Konzervatívne kráľovstvo v rámci rozsiahlych reforiem rozhodlo znovu otvoriť kinosály a obnoviť v nich premietanie.

porosenko

Porošenko chce vziať občianstvo krymským Ukrajincom s ruským pasom

20.04.2018 20:50

Krymské vedenie dosadené Ruskom v reakcii oznámilo, že v spolupráci s ruským ministerstvom zahraničia prijme kroky na zabezpečenie záujmov všetkých krymských obyvateľov.

putin

Rezort diplomacie USA: Režimy Číny, Ruska, KĽDR a Iránu sú odsúdeniahodné

20.04.2018 20:03

Režimy podľa amerického ministerstva zahraničia denne porušujú ľudské práva a sú zdrojom nestability.

španielsko, vlajka

Španieli sú už bohatší než Taliani

20.04.2018 19:23

Španielsky HDP na obyvateľa prekonal vlani úroveň Talianska, ukázali nové údaje Medzinárodného menového fondu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,650
Celková čítanosť: 3549975x
Priemerná čítanosť článkov: 2152x

Autor blogu