Založ si blog

Koncesionárske poplatky a iné švindle (politikov)

Šéf národniarov chce zrušiť koncesionárske poplatky, pretože sa teraz štátu darí … neviem, mne by sa zase zišlo sneženie, pretože vtedy mám sezónne príjmy … 😏

Asi každý po svojom, občas by však mal A.Danko radšej mlčať, než vyťahovať nápady, ktoré skôr občana nazlostia. Alebo pomenovať veci tak, ako si zaslúžia. Napríklad dať spomínanému poplatku pravé meno, ktoré znie – podvod na občanoch. Za samotný koncesionársky poplatok nedostanú – nič. Musia si priplatiť na inom mieste, aby dostali to, čo si už raz zaplatili. Nehovoriac o tom, že spôsob výberu poplatku je obyčajným výpalným v réžii štátu, pretože sa predpokladá povinný záujem o službu, ktorej kvalita je pochybná a dostupnosť závislá na iných službách … navyše, pôsobí to ako povinný odber časopisov na školách za socializmu. 🧐

Skôr by sa mal Danko zaoberať myšlienkou na výmenu “odborníkov” 😜 pri správe diaľničného systému, ktorým robí problém naprogramovanie systému elektronických platieb na 365 dní, a miesto toho sú okrádaní motoristi – zaplatia v marci rok a dostanú o dva mesiace menej. Alebo dať na blok z pokladne poznámku – rok má dvanásť mesiacov, ale na Slovensku môže mať aj tri mesiace 🤥.

Možno by Danka mohla zaujať aj problematika zdravotníctva, kde si mnohí pacienti platia dvakrát či trikrát za jednu službu, ale feťáci (často neplatiaci poriadne ani odvody) či inak závislí občania dostanú liečenie, financované – solidárne tými, čo si musia platiť opakovane, alebo priplácať v rôznych formách … niet nad solidaritu, nie ? 🤫

A možno by stačilo priznať, že celé je to dnes na 👊 medzi rohy, a odstúpiť. 

Účelové klamstvá britskej polície . ..

19.07.2018

Obviniť niekoho z účasti na zločine len preto, že tesne pred jeho spáchaním priletel do krajiny, je zločinom, hodným bližšieho skúmania. Nie je potrebné rozoberať klamstvá polície, riadenej viac »

Krvavé sny amerického kovboja

17.07.2018

D.Trump naozaj nie je prezidentom, na ktorého by mohli byť americkí občania hrdí. Stále je však prijateľnejší, než vietnamský vojnový zločinec John McCain. McCain by veľmi rád stabilizoval viac »

Komu “predali” Briti novičok ?

15.07.2018

Ak chce urobiť Th.May niečo pre svoju krajinu a svoj národ, mala by odstúpiť. Vývoj v kauze “novičok” ju usvedčuje z úmyselného zavádzania verejnosti a krivého obvinenia, ktorým skúšala viac »

sarmat

Rusi zverejnili nové videá svojich špičkových zbraní, pozrite si ich

19.07.2018 22:29

Futuristické zbrane, z ktorých niektoré sú už v službe, sú navrhnuté tak, aby poskytli Rusku silný odstrašujúci účinok proti akejkoľvek agresii.

Finland Trump Putin Summit

Čiernohorci odmietli slová Trumpa, že by boli schopní vyvolať svetovú vojnu

19.07.2018 21:57

"Čierna Hora je maličká krajina s veľmi silnými ľuďmi... Majú veľmi tvrdých ľudí. Môžu sa stať útočnými a - dobré ráno - máme tu tretiu svetovú vojnu," povedal Trump.

Ukrajina, vojaci

Rusko sa ospravedlnilo arménskemu Paniku za spôsobenú paniku

19.07.2018 21:27

Počas neohláseného cvičenia ruskí vojaci v dedine strieľali a prechádzali vojenskými vozidlami.

orbán, jad va-šem

Protestujúci bránili Orbánovi v ceste od pomníka holokaustu Jad va-šem

19.07.2018 21:13

Protestujúci niesli transparenty s nápisi "Nikdy viac!" a "Hanbi sa!" v maďarskom a hebrejskom jazyku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,727
Celková čítanosť: 3820448x
Priemerná čítanosť článkov: 2212x

Autor blogu