Založ si blog

Nové rukavice (špinavé) paprče – neočistia

Ďakujem, ale nechcem. Výmena ministra vnútra nevyrieši problém, ktorý dnes otriasa slovenskou spoločnosťou. Dnes je potrebná razantná zmena a komplexná „dezinfekcia“ slovenského verejného života.

Súčasná opozícia nemá morálne právo na nič, a už vôbec nie na kritiku iných. Z parlamentu sa stala práve zásluhou opozície hanba Slovenska. V dnešnom parlamente nie je možné nájsť politickú stranu, ktorej morálny profil je nepoškvrnený a dáva jej teda oprávnenie, aby iných – kritizovala. A keď sa už bavíme o morálke, celkom by ma zaujímalo, prečo sa po Slovensku potulujú eurposlanci, a namiesto plnenia povinností v európskom parlamente si riešia vlastnú politickú agendu.

Žiadne predčasné voľby nie sú potrebné, kým sa nezmení volebný zákon a nebude v plnom rozsahu naplnené právo slovenského občana – voliť a byť volený. Nehovoriac o tom, že posledné udalosti na Slovensku ukazujú, čo je naozaj najviac potrebné. Všeobecná amnestia !!! Slovenské väznice sú dnes preplnené kadejakými zločincami, ako sú zlodeji mrkvy, dreva, neplatiči výživného a podobne … a pritom nám po slobode pobehujú ľudia, ktorí by si oveľa viac zaslúžili označenie zločinec a ubytovanie v štátnom (sociálnom) zariadení !

Kto chce zmenu na Slovensku, odhalenie pravdy o rôznych zločinoch a budovanie štátu, slúžiaceho slovenskému občanovi, musí rázne a bez okolkov žiadať od všetkých, ktorí sú dnes vo verejných funkciách, no najmä v parlamente a vláde – ďakujeme, stačilo, odíďte … ! A komu stačí výmena jedného ministra, alebo kozmetický balíček v podobe predčasných volieb, a výberu z rovnakej zberby – nepotrebuje nič. Ani výmenu ministra …

Len návrat domov je . .. dôležitý !

15.12.2018

Mám rád jazdu autom v zime ... všetko vyzerá akosi inak, milšie ... príroda sa odeje do bieleho hávu, a dokonalosť zážitku kazia len šialenci (vytínajúci stromy okolo ciest) a blázni (za viac »

Kadiaľ cesta (proti Ficovi) . .. nevedie . ..

14.12.2018

Čím viac sa rozpráva a píše o R.Ficovi, tým viac sa stavia predseda SMER-u na nohy, a obnovuje sa potenciál jeho strany. Nehovoriac o účelovo šírených klamstvách, ktoré z neho robia obeť, viac »

Komu tečie v BBSK do topánok ?

13.12.2018

Prečo sa ide súdiť banskobystrický kraj s dopravcami o neplatnosť dodatkov k zmluvám ? Stručne povedané - niekomu tečie do topánok, a dopravcovia to rozhodne nie sú. Zhrňme si fakty - kraj viac »

Maďarsko, protesty, Fidesz

Nespokojní Maďari budú protestovať už aj na maďarsko-slovenskej hranici

17.12.2018 12:33

Na štvrtú protivládnu demonštráciu, ktorá sa konala v nedeľu, prišlo vyše 10.000 Maďarov.

Pavol Rusko TK kauza zmenky

Rusko podáva trestné oznámenie pre diskreditáciu jeho osoby

17.12.2018 12:27

Polícia ho pred časom obvinila, že si v 90. rokoch objednal likvidáciu svojej obchodnej spoločníčky Volzovej.

šanon, spis, podnikanie, firma, úrad

Zo Slovenska odišlo 2505 firiem, kupovali ich najmä Česi a Maďari

17.12.2018 12:23

Od začiatku tohto roka odišlo zo Slovenska až 2505 slovenských firiem. Najviac z nich pritom kúpili Česi, za nimi nasledovali Maďari a Rumuni.

SAV, Slovenská akadémia vied

Transformácia SAV bol nepremyslený proces, uviedol po kontrole Mitrík

17.12.2018 12:14

Príčin, pre ktoré bola transformácia neúspešná, bolo podľa NKÚ viac.

cudzinec

Zásluhou politikov som sa stal cudzincom na Slovensku, pretože každý pobehaj má viac práv, ako slovenský občan. Je čas ukázať politikom, že sú volení, ale nie vyvolení. Národu majú slúžiť, a nie rozkazovať. Budem voliť KSS. Majú aspoň program pre ľudí, ostatní si všimnú ľudí len vtedy, keď po nich šliapu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,883
Celková čítanosť: 4389411x
Priemerná čítanosť článkov: 2331x

Autor blogu