Založ si blog

Nové rukavice (špinavé) paprče – neočistia

Ďakujem, ale nechcem. Výmena ministra vnútra nevyrieši problém, ktorý dnes otriasa slovenskou spoločnosťou. Dnes je potrebná razantná zmena a komplexná „dezinfekcia“ slovenského verejného života.

Súčasná opozícia nemá morálne právo na nič, a už vôbec nie na kritiku iných. Z parlamentu sa stala práve zásluhou opozície hanba Slovenska. V dnešnom parlamente nie je možné nájsť politickú stranu, ktorej morálny profil je nepoškvrnený a dáva jej teda oprávnenie, aby iných – kritizovala. A keď sa už bavíme o morálke, celkom by ma zaujímalo, prečo sa po Slovensku potulujú eurposlanci, a namiesto plnenia povinností v európskom parlamente si riešia vlastnú politickú agendu.

Žiadne predčasné voľby nie sú potrebné, kým sa nezmení volebný zákon a nebude v plnom rozsahu naplnené právo slovenského občana – voliť a byť volený. Nehovoriac o tom, že posledné udalosti na Slovensku ukazujú, čo je naozaj najviac potrebné. Všeobecná amnestia !!! Slovenské väznice sú dnes preplnené kadejakými zločincami, ako sú zlodeji mrkvy, dreva, neplatiči výživného a podobne … a pritom nám po slobode pobehujú ľudia, ktorí by si oveľa viac zaslúžili označenie zločinec a ubytovanie v štátnom (sociálnom) zariadení !

Kto chce zmenu na Slovensku, odhalenie pravdy o rôznych zločinoch a budovanie štátu, slúžiaceho slovenskému občanovi, musí rázne a bez okolkov žiadať od všetkých, ktorí sú dnes vo verejných funkciách, no najmä v parlamente a vláde – ďakujeme, stačilo, odíďte … ! A komu stačí výmena jedného ministra, alebo kozmetický balíček v podobe predčasných volieb, a výberu z rovnakej zberby – nepotrebuje nič. Ani výmenu ministra …

Ideologické praktiky komunistov demokratom nesmrdia

17.06.2018

... však ide predsa o moc a peniaze, a tam je každý nápad na zmanipulovanie voliča dobrý, aj keby bol akokoľvek hlúpy, či dokonca zvrhlý. A tak sa ide obnoviť niečo, čo sa kedysi honosne nazývalo viac »

Česká šnúrka na červených trenírkach

16.06.2018

Školské časy sú nenávratne preč, ale dodnes si pamätám zlosť niektorých "pedagógov", ak si niekto z chlapcov dovolil prísť na hodinu telocviku v niečom inom, než červených trenírkach. viac »

Kto je ten ujo ? Nikto, synček . . .

13.06.2018

Asi by sa mnohí aj zasmiali, nebyť toho, že otec a syn sledovali v chládku altánku televízne vysielanie a príčinou dialógu v nadpise bola správa o slovenskom prezidentovi. Nikto ... slovo priam viac »

Bratislava, Bratislavský hrad

O primátorské kreslo Bratislavy chce zabojovať aj Viktor Béreš

18.06.2018 13:22

Metropola Slovenska sa musí podľa Béreša rovnať významom, estetikou aj kultúrou s inými európskymi mestami.

rodina, dieťa, matka, otec

Štátne dávky porastú. Prilepší si milión ľudí

18.06.2018 13:00

Po roku opäť dôjde k zvýšeniu životného minima. Vďaka tomu od júla porastie aj 22 štátnych sociálnych dávok, ktoré sa naň viažu.

merkelová, seehofer

Seehofer ustúpil od zámeru obísť Merkelovú

18.06.2018 12:58

Nemecký minister vnútra Horst Seehofer chcel obísť kancelárku v otázke sprísnenia kontrol na hraniciach, čo bolo predmetom sporu medzi ich stranami.

EÚ, diplomacia, vláda, Oettinger

Oettinger: Som na Slovensku preto, aby som pochopil jeho požiadavky

18.06.2018 12:55

Som na Slovensku preto, aby som si vypočul slovenskú stranu, pochopil jej názory a požiadavky k rozpočtu, uviedol eurokomisár Oettinger.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,705
Celková čítanosť: 3740484x
Priemerná čítanosť článkov: 2194x

Autor blogu