Založ si blog

Nové rukavice (špinavé) paprče – neočistia

Ďakujem, ale nechcem. Výmena ministra vnútra nevyrieši problém, ktorý dnes otriasa slovenskou spoločnosťou. Dnes je potrebná razantná zmena a komplexná „dezinfekcia“ slovenského verejného života.

Súčasná opozícia nemá morálne právo na nič, a už vôbec nie na kritiku iných. Z parlamentu sa stala práve zásluhou opozície hanba Slovenska. V dnešnom parlamente nie je možné nájsť politickú stranu, ktorej morálny profil je nepoškvrnený a dáva jej teda oprávnenie, aby iných – kritizovala. A keď sa už bavíme o morálke, celkom by ma zaujímalo, prečo sa po Slovensku potulujú eurposlanci, a namiesto plnenia povinností v európskom parlamente si riešia vlastnú politickú agendu.

Žiadne predčasné voľby nie sú potrebné, kým sa nezmení volebný zákon a nebude v plnom rozsahu naplnené právo slovenského občana – voliť a byť volený. Nehovoriac o tom, že posledné udalosti na Slovensku ukazujú, čo je naozaj najviac potrebné. Všeobecná amnestia !!! Slovenské väznice sú dnes preplnené kadejakými zločincami, ako sú zlodeji mrkvy, dreva, neplatiči výživného a podobne … a pritom nám po slobode pobehujú ľudia, ktorí by si oveľa viac zaslúžili označenie zločinec a ubytovanie v štátnom (sociálnom) zariadení !

Kto chce zmenu na Slovensku, odhalenie pravdy o rôznych zločinoch a budovanie štátu, slúžiaceho slovenskému občanovi, musí rázne a bez okolkov žiadať od všetkých, ktorí sú dnes vo verejných funkciách, no najmä v parlamente a vláde – ďakujeme, stačilo, odíďte … ! A komu stačí výmena jedného ministra, alebo kozmetický balíček v podobe predčasných volieb, a výberu z rovnakej zberby – nepotrebuje nič. Ani výmenu ministra …

Radšej drž len ten balónik . . . .

23.09.2018

Po veľkej námahe som horko-ťažko vyronil slzu nad tragédiou strážcu balónika z liberálneho tábora, ktorému sa chcela do strany natlačiť mafia a on sa to dozvedel ako posledný, a len náhodou. viac »

Ficova “potemkinova” dedina dostala ďalšiu ranu

22.09.2018

L.Žitňanská zamávala na rozlúčku vládnej koalícii. Bola jediným svetlým zjavom koalície, ktorá vznikla po voľbách 2016. Nepochybujem, že bola sklamaná povolebnými vývojom, a rovnako nepochybujem, viac »

Neustrážila chatu a chce riadiť štát ?

20.09.2018

Poslankyňa Remišová s obľubou súdi iných. Na adresu F.Imreczeho sa vyjadrila, že ako bude strážiť rozpočet, ak si neustrážil finančnú správu ... Ak budeme merať metrom poslankyne Remišovej, viac »

jasna, stromy, kalamita, vietor

SHMÚ varuje v oblasti Tatier pred orkánom

23.09.2018 13:39

V okolí Vysokých a Nízkych Tatier sa v noci z nedele na pondelok poriadne rozfúka.

Obete znásilnenia trpia zbytočne dvakrát

V Iráne popravili deväť mužov odsúdených za znásilnenie ženy

23.09.2018 13:04

Irán je na prvých miestach v rebríčku krajín vykonávajúcich absolútny trest.

mayová

Mayová údajne tajne pripravuje predčasné voľby

23.09.2018 12:11

Nespokojnosť s politikou Mayovej rastie nielen v tábore labouristickej opozície, ale aj v radoch jej Konzervatívnej strany.

nemocnica, rascochy,

Účet za novú univerzitnú nemocnicu? Takmer 350 miliónov eur

23.09.2018 11:59

Súčasťou projektu bude vybudovanie nemocnice Rázsochy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,784
Celková čítanosť: 4048283x
Priemerná čítanosť článkov: 2269x

Autor blogu