Založ si blog

Nové rukavice (špinavé) paprče – neočistia

Ďakujem, ale nechcem. Výmena ministra vnútra nevyrieši problém, ktorý dnes otriasa slovenskou spoločnosťou. Dnes je potrebná razantná zmena a komplexná „dezinfekcia“ slovenského verejného života.

Súčasná opozícia nemá morálne právo na nič, a už vôbec nie na kritiku iných. Z parlamentu sa stala práve zásluhou opozície hanba Slovenska. V dnešnom parlamente nie je možné nájsť politickú stranu, ktorej morálny profil je nepoškvrnený a dáva jej teda oprávnenie, aby iných – kritizovala. A keď sa už bavíme o morálke, celkom by ma zaujímalo, prečo sa po Slovensku potulujú eurposlanci, a namiesto plnenia povinností v európskom parlamente si riešia vlastnú politickú agendu.

Žiadne predčasné voľby nie sú potrebné, kým sa nezmení volebný zákon a nebude v plnom rozsahu naplnené právo slovenského občana – voliť a byť volený. Nehovoriac o tom, že posledné udalosti na Slovensku ukazujú, čo je naozaj najviac potrebné. Všeobecná amnestia !!! Slovenské väznice sú dnes preplnené kadejakými zločincami, ako sú zlodeji mrkvy, dreva, neplatiči výživného a podobne … a pritom nám po slobode pobehujú ľudia, ktorí by si oveľa viac zaslúžili označenie zločinec a ubytovanie v štátnom (sociálnom) zariadení !

Kto chce zmenu na Slovensku, odhalenie pravdy o rôznych zločinoch a budovanie štátu, slúžiaceho slovenskému občanovi, musí rázne a bez okolkov žiadať od všetkých, ktorí sú dnes vo verejných funkciách, no najmä v parlamente a vláde – ďakujeme, stačilo, odíďte … ! A komu stačí výmena jedného ministra, alebo kozmetický balíček v podobe predčasných volieb, a výberu z rovnakej zberby – nepotrebuje nič. Ani výmenu ministra …

Klub politických turistov

22.03.2018

Agresívnej rétorike I.Matoviča sa nečudujem. Vlastne mu nič iné neostáva, pretože pohľad na rady "členov" jeho strany hovorí jasnou rečou - v tomto košiari politické osobnosti nie sú ... viac »

Liberáli . .. nič lepšie naozaj nemáte ?

21.03.2018

Chcete vládnuť, ale v diskusiách dostávate pravidelne “na frak” ... naozaj nemáte nič lepšie, ako L.Nicholsonová a Ľ.Galko ? Kedysi sa hovorilo “slabý ako gruzínsky čaj”. Žiaľ, vaše viac »

Súhlasím, pán prezident

20.03.2018

Ako som v inom príspevku podotkol, rekonštrukcia vlády sa (nielen) mne zdá zvláštnym postupom. Pravdou je, že sotva sa nájde dokument, ktorý by určoval postup v podobnej situácii, akú dnes viac »

Sýria Ghúta Východná prímerie humanitárne porušenie boje

Sýrski rebeli pred odchodom z Východnej Ghúty prepustili 13 väzňov

22.03.2018 12:16

Muži po oslobodení plakali, ďakovali Bohu, sýrskej armáde a prezidentovi Baššárovi al-Asadovi.

austin, útok zásielkovými bombami

Polícia identifikovala útočníka z Austinu v USA, jeho motív ostáva nejasný

22.03.2018 11:52

Zahynul v stredu po tom, čo odpálil v aute jednu z vlastných náloží.

taliansko, migranti, migrant

Utečenec dostal doživotie za znásilnenie a vraždu študentky

22.03.2018 11:44

Muž vyhlásil, že v októbri 2016 zhodil z bicykla Mariu Ladenburger, znásilnil ju a v bezvedomí ju hodil do rieky, kde sa utopila.

trump

Trump obhajoval blahoželanie k Putinovmu znovuzvoleniu

22.03.2018 11:40

Svojím rozhodnutím si vyslúžil kritiku zo strany republikánov i demokratov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,622
Celková čítanosť: 3447732x
Priemerná čítanosť článkov: 2126x

Autor blogu