Založ si blog

Nefunguje okrádanie ? Zmení sa zákon . ..

Nikdy mi nezáležalo na tom, kto sa stará o moje auto. Stačila mi kvalitná práca za primeranú cenu. Po tom, ako skončilo okrádanie klientov na povinných, záručných prehliadkach, si našli automobilky a ich lobisti iný spôsob, ako vrátiť stratené zisky a udržať postavenie na trhu – zmenu zákona.

Takže priatelia, ak Vám niekto nabúra auto, plánujte priamo kúpu – nového. Prečo ?  Pretože si niekto vymyslel, že určité druhý opráv budú spojené len s certifikovanými opravármi a absolvovaním mimoriadnej technickej kontroly.

Viac sa dočítate v priloženom odkaze

Čo dodať ? Ak nie je možné pritiahnuť klientov kvalitou za primeranú cenu, stačí mať dobré kontakty v politike a nechať si “ušiť” zákon na mieru. Mám oprávnené pochybnosti, že niečo podobné sa udeje nezištne a v záujme spotrebiteľa. Skôr som presvedčený, že už netreba hľadať a overovať pôvod majetku u politikov, pretože zdroje máme priamo pod nosom.

Nehovoriac o vedľajších škodách – u “dvorného” mechanika si termín servisu či opravy vyberám podľa vlastnej potreby, v autorizovanom servise sa musím objednať aj týždne vopred, podľa toho, ako vyhovuje – im. A ešte si všetko poriadne – preplatím.

Ostáva len otázka pre zodpovedných – za koľko ste sa nechali “pretiahnuť” na stranu lobistických skupín ?

Ch. Wulff bol slušnejší . . .

22.04.2018

A k jeho odstúpeniu z postu nemeckého prezidenta viedlo odhalenie, že si nechal na jednej slávnosti zaplatiť časť ubytovania a pohostenia od svojho dlhoročného priateľa. Neskôr sa objavilo podozrenie, viac »

Nepodporuješ . .. nediskutuješ

21.04.2018

Diskusia nebola otvorená ... pre istotu. Akoby náhodou sa opakuje rovnaká situácia - diskusie sú pravidelne blokované tam, kde predstavitelia dnešnej opozície tvrdia niečo, s čím by čitatelia viac »

Hokejové finále, alebo falošný nárek . .. neúspešných

18.04.2018

Hoci HC 05 B.Bystrica vedie vo finálovej sérii nad Trenčínom už 3:0 na zápasy a k obhajobe titulu mu chýba jediný triumf, zaujalo má niečo iné - opakované náreky trénerov menej úspešných viac »

Rastislavice, pavol klinka, pole, kombajn

Najprv pôdu prenajmú, potom ju chcú späť z noci na ráno

22.04.2018 20:00

Napätie medzi malými a veľkými farmármi na východnom Slovensku nepoľavuje.

Salzburg, Rakúsko

Ľudovci sú jasným víťazom volieb v Salzbursku, zelení utrpeli debakel

22.04.2018 19:54

ÖVP získala 37,8 percenta hlasov, čo je o 8,7 percenta viac ako v roku 2013. V 36-člennom krajinskom parlamente bude mať 15 kresiel.

Koliba, počasie, jeseň, turisti

Apríl je netypický ustáleným počasím a vysokým počtom letných dní

22.04.2018 19:51

Tohtoročný apríl je netypický ustáleným počasím a vysokým počtom dní, keď teplota vzduchu vystúpila nad 25 a viac stupňov Celzia.

bielorusko, lukašenko

Srbsko dostalo od Lukašenka štyri stíhačky MiG-29

22.04.2018 19:49

Bielorusko vopred avizovalo, že chce v roku 2018 poskytnúť Srbsku osem migov a dva raketové systémy Buk pod podmienkou, že Belehrad uhradí náklady za ich modernizáciu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,652
Celková čítanosť: 3554944x
Priemerná čítanosť článkov: 2152x

Autor blogu