Založ si blog

Nefunguje okrádanie ? Zmení sa zákon . ..

Nikdy mi nezáležalo na tom, kto sa stará o moje auto. Stačila mi kvalitná práca za primeranú cenu. Po tom, ako skončilo okrádanie klientov na povinných, záručných prehliadkach, si našli automobilky a ich lobisti iný spôsob, ako vrátiť stratené zisky a udržať postavenie na trhu – zmenu zákona.

Takže priatelia, ak Vám niekto nabúra auto, plánujte priamo kúpu – nového. Prečo ?  Pretože si niekto vymyslel, že určité druhý opráv budú spojené len s certifikovanými opravármi a absolvovaním mimoriadnej technickej kontroly.

Viac sa dočítate v priloženom odkaze

Čo dodať ? Ak nie je možné pritiahnuť klientov kvalitou za primeranú cenu, stačí mať dobré kontakty v politike a nechať si “ušiť” zákon na mieru. Mám oprávnené pochybnosti, že niečo podobné sa udeje nezištne a v záujme spotrebiteľa. Skôr som presvedčený, že už netreba hľadať a overovať pôvod majetku u politikov, pretože zdroje máme priamo pod nosom.

Nehovoriac o vedľajších škodách – u “dvorného” mechanika si termín servisu či opravy vyberám podľa vlastnej potreby, v autorizovanom servise sa musím objednať aj týždne vopred, podľa toho, ako vyhovuje – im. A ešte si všetko poriadne – preplatím.

Ostáva len otázka pre zodpovedných – za koľko ste sa nechali “pretiahnuť” na stranu lobistických skupín ?

Tresky-plesky z jednej cesty (mysľou)

12.12.2018

Do ambulancie očného lekára vstúpi chlapík. Aký máte problém, pýta sa lekár. Chlapík sa ošíva a nakoniec z neho vyletí - nech sa pozriem na čokoľvek, stále vidím len to isté ... lekár viac »

Policajti hľadali . .. a nakoniec – našli . ..

10.12.2018

Breznianskeho podnikateľa, ktorému sa darilo tri roky úspešne skrývať pred spravodlivosťou. Čo sa nedarilo policajtom z Brezna, podarilo sa v Rimavskej Sobote ... Prečo to trvalo tri roky, to viac »

Marakéš alebo kto sa (len) ako mafia správa . ..

09.12.2018

Sklamanie z odporu voči migračnému "dohovoru" čoraz viac stúpa a hľadanie spôsobov, ako vynútiť schválenie nechceného, dosahuje nové výšiny ... najprv sa hovorilo o podpise, teraz sa hovorí viac »

Mateusz Morawiecki.

Poľský premiér Morawiecki ustál hlasovanie o dôvere v parlamente

12.12.2018 20:03

Dolná komora parlamentu podržala Morawieckeho vo funkcii pomerom hlasov 231 k 181.

študentská osobnosť roka

Ocenená vedkyňa bojuje proti rakovine

12.12.2018 20:00

Podujatie už po štrnásty raz pripravila organizácia Junior Chamber International - Slovakia (JCI), ktorá ocenila 12 študentov a doktorandov.

Michael Cohen

Bývalý Trumpov právnik Cohen dostal na súde tri roky

12.12.2018 19:01

Usvedčil ho, že počas volebnej kampane v roku 2016 podplácal dve niekdajšie milenky budúceho prezidenta.

morčacia roláda na jablkách

Ceny mäsa budú rásť, pre vyššie platy a drahšie energie

12.12.2018 18:12

Navýšenie cien mäsa a mäsových výrobkov očakávajú spracovatelia mäsa v rozmedzí 5 až 8 %.

cudzinec

Zásluhou politikov som sa stal cudzincom na Slovensku, pretože každý pobehaj má viac práv, ako slovenský občan. Je čas ukázať politikom, že sú volení, ale nie vyvolení. Národu majú slúžiť, a nie rozkazovať. Budem voliť KSS. Majú aspoň program pre ľudí, ostatní si všimnú ľudí len vtedy, keď po nich šliapu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,880
Celková čítanosť: 4373990x
Priemerná čítanosť článkov: 2327x

Autor blogu