Založ si blog

Nefunguje okrádanie ? Zmení sa zákon . ..

Nikdy mi nezáležalo na tom, kto sa stará o moje auto. Stačila mi kvalitná práca za primeranú cenu. Po tom, ako skončilo okrádanie klientov na povinných, záručných prehliadkach, si našli automobilky a ich lobisti iný spôsob, ako vrátiť stratené zisky a udržať postavenie na trhu – zmenu zákona.

Takže priatelia, ak Vám niekto nabúra auto, plánujte priamo kúpu – nového. Prečo ?  Pretože si niekto vymyslel, že určité druhý opráv budú spojené len s certifikovanými opravármi a absolvovaním mimoriadnej technickej kontroly.

Viac sa dočítate v priloženom odkaze

Čo dodať ? Ak nie je možné pritiahnuť klientov kvalitou za primeranú cenu, stačí mať dobré kontakty v politike a nechať si “ušiť” zákon na mieru. Mám oprávnené pochybnosti, že niečo podobné sa udeje nezištne a v záujme spotrebiteľa. Skôr som presvedčený, že už netreba hľadať a overovať pôvod majetku u politikov, pretože zdroje máme priamo pod nosom.

Nehovoriac o vedľajších škodách – u “dvorného” mechanika si termín servisu či opravy vyberám podľa vlastnej potreby, v autorizovanom servise sa musím objednať aj týždne vopred, podľa toho, ako vyhovuje – im. A ešte si všetko poriadne – preplatím.

Ostáva len otázka pre zodpovedných – za koľko ste sa nechali “pretiahnuť” na stranu lobistických skupín ?

Účelové klamstvá britskej polície . ..

19.07.2018

Obviniť niekoho z účasti na zločine len preto, že tesne pred jeho spáchaním priletel do krajiny, je zločinom, hodným bližšieho skúmania. Nie je potrebné rozoberať klamstvá polície, riadenej viac »

Krvavé sny amerického kovboja

17.07.2018

D.Trump naozaj nie je prezidentom, na ktorého by mohli byť americkí občania hrdí. Stále je však prijateľnejší, než vietnamský vojnový zločinec John McCain. McCain by veľmi rád stabilizoval viac »

Komu “predali” Briti novičok ?

15.07.2018

Ak chce urobiť Th.May niečo pre svoju krajinu a svoj národ, mala by odstúpiť. Vývoj v kauze “novičok” ju usvedčuje z úmyselného zavádzania verejnosti a krivého obvinenia, ktorým skúšala viac »

Donald Trump, Vladimir Putin

Podľa Putina bol summit USA-Rusko úspešný

19.07.2018 14:44

Obvinil pritom Trumpových odporcov v USA z marenia akéhokoľvek pokroku v otázkach, o ktorých diskutovali.

Puigdemont

Španielsky súd zrušil európske zatykače na katalánskych politikov vrátane Puigdemonta

19.07.2018 14:38

Španielsko vydalo európsky zatykač na Carlesa Puigdemonta a žiadosť o jeho extradíciu pre obvinenia zo vzbury a sprenevery štátnych financií.

plyn, oheň, sporák

Nemecký ústavný súd odmietol zablokovať výstavbu Nord Streamu 2

19.07.2018 14:35

Nemecký ústavný súd odmietol návrh ochranárskej organizácie, aby zablokoval výstavbu plánovaného plynovodu Nord Stream 2.

vlada, matecna

SaS a OĽaNO chcú zvolať mimoriadny výbor a pýtať sa Matečnej na situáciu v agrorezorte

19.07.2018 14:11

OĽaNO SaS zbierajú podpisy na zvolanie mimoriadneho výboru, na ktorom by mala ministerka pôdohospodárstva vysvetliť situáciu v pôdohospodárstve.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,727
Celková čítanosť: 3819192x
Priemerná čítanosť článkov: 2211x

Autor blogu