Založ si blog

Zločinci a spojenci ? Mníchov 1938 . ..

Spoločnosť národov kedysi vznikla, aby riešila problémy mierovou a pokojnou cestou. OSN je dnes symbolom bezmocnosti, a nepotrebnosti.

Kto beztrestne a svojvoľne napadne inú krajinu, nie je spojenec či bojovník za slobodu a iné hodnoty, ale – terorista a nebezpečný zločinec. Kto dnes tlieska zločinnému útoku USA, Veľkej Británie a Francúzska – schvaľuje svojím postojom aj Mníchov 1938. Mená troch najnebezpečnejších zločincov na svete sú známe a rovnako aj ich tváre – D.Trump, Th.May a E.Macron.

D.Trump je dokonalým nasledovníkom U. bin Ládina. Obaja fanatici, jeden (možno) mŕtvy, sú presvedčení o svojej jedinej a neotrasiteľnej pravde, ktorej sa musia pokloniť všetci neveriaci.

Komu sa podobá Th.May ? V spojení s E.Macronom má napadá neslávne známe duo z frakcie Červenej armády (RAF), ktoré kedysi terorizovalo niekdajšie Západné Nemecko – Baader a Meinhofová. Akoby si myslením a správaním z oka vypadli, len to dnešné, moderné duo sa rozhodlo terorizovať celý svet.

Šialenci si v nejednom prípade myslia, že sú spasitelia sveta. Ich obete to určite vidia inak.

Je náhoda, že tri najsilnejšie krajiny NATO opakovane napádajú iné krajiny, rozvracajú ich vnútornú bezpečnosť a financujú prevraty ? Kto schvaľuje dnešok, schvaľuje aj Mníchov 1938, či august 1968. Útok na Sýriu je zločinom proti mieru a pokoju vo svete.

2194
4625
Posledný 15. 04. 2018, 16:37:07

(Ne)záväzné podpisy (ne)záväzných zmlúv

18.12.2018

Hra so slovami - pakt o migrantoch sme nepodpísali, pakt o utečencoch - áno. Však je to nezáväzný dokument, prebehlo médiami ... Nezáväzné dokumenty nie je dôvod podpisovať. A existuje len viac »

Len návrat domov je . .. dôležitý !

15.12.2018

Mám rád jazdu autom v zime ... všetko vyzerá akosi inak, milšie ... príroda sa odeje do bieleho hávu, a dokonalosť zážitku kazia len šialenci (vytínajúci stromy okolo ciest) a blázni (za viac »

Kadiaľ cesta (proti Ficovi) . .. nevedie . ..

14.12.2018

Čím viac sa rozpráva a píše o R.Ficovi, tým viac sa stavia predseda SMER-u na nohy, a obnovuje sa potenciál jeho strany. Nehovoriac o účelovo šírených klamstvách, ktoré z neho robia obeť, viac »

Lajos Grendel

Zomrel významný spisovateľ Lajos Grendel, otec poslanca NR SR

18.12.2018 23:35

Počas života získal viacero ocenení za literárnu tvorbu.

Bambi

Trest pre notorického pytliaka - musí opakovane sledovať 'najdojímavejší film histórie'

18.12.2018 22:57

Sudca v americkom Missouri odsúdil pytliaka aj k ročnému pobytu za mrežami.

Marco Bucci

Zrútený Morandiho most nahradí projekt janovského architekta za 200 mil. eur

18.12.2018 21:47

Projekt Renza Piana (81) budú realizovať tri talianske spoločnosti.

Charles Michel

Belgický premiér Michel pre Marrakéš rezignoval

18.12.2018 20:46

Ešte večer ju odovzdá do rúk kráľa Filipa.

cudzinec

Zásluhou politikov som sa stal cudzincom na Slovensku, pretože každý pobehaj má viac práv, ako slovenský občan. Je čas ukázať politikom, že sú volení, ale nie vyvolení. Národu majú slúžiť, a nie rozkazovať. Budem voliť KSS. Majú aspoň program pre ľudí, ostatní si všimnú ľudí len vtedy, keď po nich šliapu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,884
Celková čítanosť: 4393617x
Priemerná čítanosť článkov: 2332x

Autor blogu