Založ si blog

Zločinci a spojenci ? Mníchov 1938 . ..

Spoločnosť národov kedysi vznikla, aby riešila problémy mierovou a pokojnou cestou. OSN je dnes symbolom bezmocnosti, a nepotrebnosti.

Kto beztrestne a svojvoľne napadne inú krajinu, nie je spojenec či bojovník za slobodu a iné hodnoty, ale – terorista a nebezpečný zločinec. Kto dnes tlieska zločinnému útoku USA, Veľkej Británie a Francúzska – schvaľuje svojím postojom aj Mníchov 1938. Mená troch najnebezpečnejších zločincov na svete sú známe a rovnako aj ich tváre – D.Trump, Th.May a E.Macron.

D.Trump je dokonalým nasledovníkom U. bin Ládina. Obaja fanatici, jeden (možno) mŕtvy, sú presvedčení o svojej jedinej a neotrasiteľnej pravde, ktorej sa musia pokloniť všetci neveriaci.

Komu sa podobá Th.May ? V spojení s E.Macronom má napadá neslávne známe duo z frakcie Červenej armády (RAF), ktoré kedysi terorizovalo niekdajšie Západné Nemecko – Baader a Meinhofová. Akoby si myslením a správaním z oka vypadli, len to dnešné, moderné duo sa rozhodlo terorizovať celý svet.

Šialenci si v nejednom prípade myslia, že sú spasitelia sveta. Ich obete to určite vidia inak.

Je náhoda, že tri najsilnejšie krajiny NATO opakovane napádajú iné krajiny, rozvracajú ich vnútornú bezpečnosť a financujú prevraty ? Kto schvaľuje dnešok, schvaľuje aj Mníchov 1938, či august 1968. Útok na Sýriu je zločinom proti mieru a pokoju vo svete.

2194
4625
Posledný 15. 04. 2018, 16:37:07

Smutný (odsúdený) hrdina

25.09.2018

Štipka zamyslenia delila F.Rybaniča medzi postavením hrdinu súčasnosti a (neprávoplatne) odsúdeného páchateľa protizákonného skutku. Škoda ... V prvom rade musím vyjadrit pochybnosť, že viac »

Kauza A. Danko . ..

24.09.2018

Je celkom pochopiteľné, že nielen A.Danko je tŕňom v oku protislovensky orientovaných médií, ktoré pravidelne podriaďujú slovenské záujmy potrebám a žiadostiam rôznych amerických či bruselských viac »

SaS pri moci ? . .. až sa budú snehuliaci v pekle opaľovať

23.09.2018

Verím štatistikám, ktoré si sám vytvorím ... zásada R.Sulíka. Posledné slovo by sa skôr dalo vymeniť za výraz “vymyslím”, ale na tom veľmi nezáleží. Slovami šéfa liberálov stúpla viac »

ÚVZ, nebezpečná kozmetika

Úrad verejného zdravotníctva opäť varuje pred nebezpečnou kozmetikou

26.09.2018 12:29

Nebezpečné výrobky nahlásili do systému RAPEX (rýchly výstražný systém pre nepotravinárske výrobky) kontrolné orgány v Bulharsku, Francúzsku a v Nemecku.

tankovanie, benzín, nafta

Pohonné látky budú označené nanomarkermi, majú obmedziť daňové úniky

26.09.2018 12:29

Špeciálne označenie palív nanomarkermi majú prispieť aj k väčšej ochrane spotrebiteľa a zaručiť kvalitu minerálnych olejov.

Francúzsko, Marine Le Pen

Francúzsky súd uvoľnil peniaze od štátu pre stranu Marine Le Penovej

26.09.2018 12:09

Parížsky odvolací súd odblokoval financie po tom, ako Le Penová uviedla, že sú nevyhnutné pre stranu.

rekreácia, Štrbské pleso, Vysoké Tatry,

Živnostníci si rekreáciu dajú do nákladov

26.09.2018 12:00

Rekreačné poukazy zatiaľ vzbudzujú veľkú zvedavosť. Okolo ich fungovania je mnoho otáznikov a technické detaily ozrejmí asi až prax.