Založ si blog

Zločinci a spojenci ? Mníchov 1938 . ..

Spoločnosť národov kedysi vznikla, aby riešila problémy mierovou a pokojnou cestou. OSN je dnes symbolom bezmocnosti, a nepotrebnosti.

Kto beztrestne a svojvoľne napadne inú krajinu, nie je spojenec či bojovník za slobodu a iné hodnoty, ale – terorista a nebezpečný zločinec. Kto dnes tlieska zločinnému útoku USA, Veľkej Británie a Francúzska – schvaľuje svojím postojom aj Mníchov 1938. Mená troch najnebezpečnejších zločincov na svete sú známe a rovnako aj ich tváre – D.Trump, Th.May a E.Macron.

D.Trump je dokonalým nasledovníkom U. bin Ládina. Obaja fanatici, jeden (možno) mŕtvy, sú presvedčení o svojej jedinej a neotrasiteľnej pravde, ktorej sa musia pokloniť všetci neveriaci.

Komu sa podobá Th.May ? V spojení s E.Macronom má napadá neslávne známe duo z frakcie Červenej armády (RAF), ktoré kedysi terorizovalo niekdajšie Západné Nemecko – Baader a Meinhofová. Akoby si myslením a správaním z oka vypadli, len to dnešné, moderné duo sa rozhodlo terorizovať celý svet.

Šialenci si v nejednom prípade myslia, že sú spasitelia sveta. Ich obete to určite vidia inak.

Je náhoda, že tri najsilnejšie krajiny NATO opakovane napádajú iné krajiny, rozvracajú ich vnútornú bezpečnosť a financujú prevraty ? Kto schvaľuje dnešok, schvaľuje aj Mníchov 1938, či august 1968. Útok na Sýriu je zločinom proti mieru a pokoju vo svete.

2194
4625
Posledný 15. 04. 2018, 16:37:07

Účelové klamstvá britskej polície . ..

19.07.2018

Obviniť niekoho z účasti na zločine len preto, že tesne pred jeho spáchaním priletel do krajiny, je zločinom, hodným bližšieho skúmania. Nie je potrebné rozoberať klamstvá polície, riadenej viac »

Krvavé sny amerického kovboja

17.07.2018

D.Trump naozaj nie je prezidentom, na ktorého by mohli byť americkí občania hrdí. Stále je však prijateľnejší, než vietnamský vojnový zločinec John McCain. McCain by veľmi rád stabilizoval viac »

Komu “predali” Briti novičok ?

15.07.2018

Ak chce urobiť Th.May niečo pre svoju krajinu a svoj národ, mala by odstúpiť. Vývoj v kauze “novičok” ju usvedčuje z úmyselného zavádzania verejnosti a krivého obvinenia, ktorým skúšala viac »

Donald Trump, Vladimir Putin

Podľa Putina bol summit USA-Rusko úspešný

19.07.2018 14:44

Obvinil pritom Trumpových odporcov v USA z marenia akéhokoľvek pokroku v otázkach, o ktorých diskutovali.

Puigdemont

Španielsky súd zrušil európske zatykače na katalánskych politikov vrátane Puigdemonta

19.07.2018 14:38

Španielsko vydalo európsky zatykač na Carlesa Puigdemonta a žiadosť o jeho extradíciu pre obvinenia zo vzbury a sprenevery štátnych financií.

plyn, oheň, sporák

Nemecký ústavný súd odmietol zablokovať výstavbu Nord Streamu 2

19.07.2018 14:35

Nemecký ústavný súd odmietol návrh ochranárskej organizácie, aby zablokoval výstavbu plánovaného plynovodu Nord Stream 2.

vlada, matecna

SaS a OĽaNO chcú zvolať mimoriadny výbor a pýtať sa Matečnej na situáciu v agrorezorte

19.07.2018 14:11

OĽaNO SaS zbierajú podpisy na zvolanie mimoriadneho výboru, na ktorom by mala ministerka pôdohospodárstva vysvetliť situáciu v pôdohospodárstve.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,727
Celková čítanosť: 3819190x
Priemerná čítanosť článkov: 2211x

Autor blogu