Založ si blog

Komunisti . . . vyhrali bez boja

Revolúcia ? Zbytočná … triedny boj ? Zbytočný … sotva mohli niekedy komunisti snívať o tom, že demokrati, ich obdivovatelia – sa dokážu svojpomocne zničiť.

Kto sa pozrie na súčasný vývoj, nemôže to poprieť – za necelé štvrťstoročie dokázali demokrati a ich prezlečení prisluhovači (a tí boli včera komunistami, dnes demokratmi a zajtra budú fašistami – ak to vynesie) poprieť všetko, čo velebili pred národom a používali ako usvedčujúci dôkaz proti komunistom.

Sledovanie oponentov režimu je zločin …. tvrdili. A tak v mene slobody a bezpečnosti sledujú celé národy, aby im nemohli škodiť – kritici a oponenti.

Každý má slobodu slova … ale ak slobodne povie, čo si naozaj myslí, možno príde o prácu, alebo nemôže navštíviť slobodne baštu demokracie, lebo povedal, že cisár – je nahý.

Väznenie oponentov za politické názory je neprijateľné … dnes sa ľudia pre politické názory zabíjajú alebo dlhé roky väznia – bez súdov.

Nezodpovedné hospodárenie z čias socializmu by viedlo ku krachu … a čoho sa dotkol zodpovedný demokrat, obvykle skrachovalo do roka a dňa, alebo bolo rozkradnuté.

Zanikli školy, škôlky, nemocnice, polikliniky, rozpadli sa cesty, verejné služby … za komunistov kradol (podľa demokratov) celý národ a bolo všetko … dnes kradne 1% ľudí – a nie je nič!

A ak by ste sa chceli vyhovoriť na komunistov pri moci, tí nikdy neboli – komunisti. Boli (len) členovia – komunistickej strany … aj dnes sú (len) členovia ….

Demokrati si dali K.O. bez boja …

Bude bitka o Kočnerovo plavidlo do Belize ?

16.04.2019

Možno aj áno, súdiac podla snahy jedného (skoro) súdruha o prevzatie (uchvátenie) moci na Slovensku. Asi pochopil, prečo sa národ smeje na plné ústa pri zverejnených prieskumoch verejnej mienky. viac »

Keď sa Nula k moci tlačí . ..

14.04.2019

Otvorte ľudia oči a pošlite ju tam, kde naozaj patrí ... pretože ľudstvo má neblahé skúsenosti s vládnutím kombinácie veľkého ega, malých schopností a neviditeľného charakteru. Aj Slovensko viac »

SNS s A. Dankom nepatrí do parlamentu

13.04.2019

Pre riešenie problematiky cestovného ruchu sľuboval A.Danko mnoho už pred voľbami 2016. Nesplnil v podstate skoro nič a dnes opäť len sľubuje, čo však po voľbách 2020 skoro s istotou - nesplní. viac »

Brazil Rio Museum Fire Glance

Archeológovia našli pri Luxore rozsiahlu hrobku a nepoškodenú múmiu

18.04.2019 20:08

Hrobka by mala byť stará 3500 rokov a múmia asi 3000.

Soini

Fínsky minister zahraničných vecí Soini oznámil odchod z politiky

18.04.2019 19:18

Kde je EÚ, tam sú problémy. Ja nie som súčasťou tohto problému. Vo voľbách do EP kandidovať nebudem, napísal Soini.

Británia Londýn klimatické zmeny protest

Aktivisti proti klimatickej zmene chcú ochromiť dopravu na letisku Heathrow

18.04.2019 18:37

Demonštranti od pondelka obmedzujú dopravu v Londýne.

Požiar katedrály Notre-Dame

Strechu Notre-Dame mohol podpáliť skrat, myslia si vyšetrovatelia

18.04.2019 18:11

Pomôcť odhaliť odkiaľ presne sa plamene šírili, by mohli zábery z kamery.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,991
Celková čítanosť: 4957840x
Priemerná čítanosť článkov: 2490x

Autor blogu