Založ si blog

Komunisti . . . vyhrali bez boja

Revolúcia ? Zbytočná … triedny boj ? Zbytočný … sotva mohli niekedy komunisti snívať o tom, že demokrati, ich obdivovatelia – sa dokážu svojpomocne zničiť.

Kto sa pozrie na súčasný vývoj, nemôže to poprieť – za necelé štvrťstoročie dokázali demokrati a ich prezlečení prisluhovači (a tí boli včera komunistami, dnes demokratmi a zajtra budú fašistami – ak to vynesie) poprieť všetko, čo velebili pred národom a používali ako usvedčujúci dôkaz proti komunistom.

Sledovanie oponentov režimu je zločin …. tvrdili. A tak v mene slobody a bezpečnosti sledujú celé národy, aby im nemohli škodiť – kritici a oponenti.

Každý má slobodu slova … ale ak slobodne povie, čo si naozaj myslí, možno príde o prácu, alebo nemôže navštíviť slobodne baštu demokracie, lebo povedal, že cisár – je nahý.

Väznenie oponentov za politické názory je neprijateľné … dnes sa ľudia pre politické názory zabíjajú alebo dlhé roky väznia – bez súdov.

Nezodpovedné hospodárenie z čias socializmu by viedlo ku krachu … a čoho sa dotkol zodpovedný demokrat, obvykle skrachovalo do roka a dňa, alebo bolo rozkradnuté.

Zanikli školy, škôlky, nemocnice, polikliniky, rozpadli sa cesty, verejné služby … za komunistov kradol (podľa demokratov) celý národ a bolo všetko … dnes kradne 1% ľudí – a nie je nič!

A ak by ste sa chceli vyhovoriť na komunistov pri moci, tí nikdy neboli – komunisti. Boli (len) členovia – komunistickej strany … aj dnes sú (len) členovia ….

Demokrati si dali K.O. bez boja …

Opozícia chcela Kočnera za premiéra

19.08.2019

... zahlásil zadýchaný holub Oldo, sotva dosadol na jeden z konárov bútľavej vŕby. Údajne mal jeho fotografiu (rozumej Kočnerovu) jeden liberál na vnútornej časti šiltovky a trenírok. Asi viac »

Hotel Leopoldov

17.08.2019

Ktokoľvek zneužíva obete zločinov na naplnenie vlastných cieľov, nezaslúži si iné označenie - bezcharakterná špina V Pluske sa objavil článok s nadpisom, ktorý vyvolával dojem, že Kočner viac »

Kočner potopí všetkých bez výnimky

16.08.2019

Odhaľovanie komunikácie Kočnera a jej zverejňovanie v médiách počas prebiehajúceho trestného konania by malo byť dôvodom na zamyslenie generálneho prokurátora a prijatie potrebných opatrení. viac »

vlada, pellegrini,

Pellegrini v stredu povie, či ostáva v Smere

20.08.2019 18:22

Pellegrini už dlhšie patrí medzi vrcholových členov strany, s postojmi ktorých sa Fico dostáva čoraz častejšie do rozporu.

Trenčín

Mestám stále nevonia, že ľuďom zostane viac z daní. Prídu o milióny

20.08.2019 18:06

Únia miest Slovenska nesúhlasí s návrhom novely o dani z príjmov z dielne strany Most-Híd. Milióny eur budú chýbať v rozpočte samospráv.

Argentína / Casa Rosada /

Do Argentíny príde tím MMF, krajina je bližšie k bankrotu

20.08.2019 17:53

Nový argentínsky minister financií Hernan Lacunza chce po nedávnom prudkom oslabení pesa a prepade domácej burzy stabilizovať menu.

Mike Pompeo

Pompeo by bol radšej, keby Severná Kórea nepodnikala raketové testy

20.08.2019 17:49

Dúfa, že vodca Severnej Kórey Kim Čong-un bude súhlasiť s obnovením rokovaní o denuklearizácii.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,075
Celková čítanosť: 5480341x
Priemerná čítanosť článkov: 2641x

Autor blogu