Založ si blog

Odkedy sme kolóniou “Fricov” ?

Stojí za prešetrenie, či vietnamská tajná služba zneužila slovenské vládne lietadlo na únos. To je tak asi všetko …

Ak sa podozrenie potvrdí, treba z toho vyvodiť dôsledky voči vietnamskej strane (ktorá to bude mať aj tak na háku), a vec uzavrieť.

Nie je však žiadny dôvod, aby slovenský premiér išiel na raport k nemeckej kancelárke, a bez predošlého prešetrenia veci sa spovedal, či dokonca kajal. Možno si to nikto nevšimol, ale sme samostatný štát (aj keď často komický), nie sme v 40.rokoch minulého storočia a zatiaľ … neexistuje ani Štvrtá ríša, aby sa ktokoľvek chodil spovedať do Berlína.

A tetka z Merkelu nech sa radšej stará o seba a problémy Nemecka, a je rada, že sa iní nepýtajú na jej minulosť pred rokom 1989, a rôznymi aktivitami v bývalom ZSSR pod dohľadom bdelého oka KGB a STASI. Ak by začali padať otázky, asi by ju veľmi rýchlo prešla chuť na úlohu panej “starého kontinentu” a veľmi rýchlo by sa zjavil krivý úsmev …

A možno by jej pomohlo aj doplnenie znalostí z histórie Nemecka, kde sa pravidelne objavovali snahy o vybudovanie ríše, nad ktorou slnko nezapadá a vždy to končilo rovnako – utrpením národov a poriadnou ranou “po papuli” ambicióznym svetovládcom.

Morálka ideologických dromedárov . . .

21.01.2019

Nič ma tak nepobaví, ako dnešné horlivé masírovanie svedomia tých, ktorí kedysi donášali na svojich susedov (a niektorí aj na príbuzných) bývalej ŠTB (alebo komukoľvek inému), či oddane viac »

Richter neočakáva a richtuje . ..

20.01.2019

Meno poslankyne, ktorá diskutovala s ministrom Richterom o problémoch pracovného trhu, mi akosi utieklo. Pamätám si len príslušnosť k OĽANO a nezmysly, ktoré tvrdila. Vlastne to bol súboj - viac »

Mistrík nechce byť zvolený ? !

19.01.2019

Súdiac podľa jeho rétoriky na adresu protikandidáta M.Šefčoviča - nechce. Ak je totiž biľagom na štíte protikandidáta podpora SMER-u, potom musí byť rovnakým biľagom aj podpora SaS. Prečo viac »

rivlin, porošenko

Porošenko dúfa, že Izrael uzná hladomor na Ukrajine za genocídu

21.01.2019 23:02

Hladomor v Sovietskom zväzr umelo vyvolal vtedajší diktátor Josif Stalin.

Gazprom

Rusi sľúbili, že plyn naďalej potečie cez Ukrajinu a Slovensko

21.01.2019 22:23

Rusko sa zaviazalo, že bude pokračovať v dodávkach plynu do Európy cez Ukrajinu aj po roku 2019, uviedol eurokomisár Maroš Šefčovič.

kostol, maren ueland

Nórsko sa rozlúčilo s v Maroku zavraždenou Uelandovou

21.01.2019 21:45

Na pohrebe 28-ročnej študentky sa k smútiacim pridal aj minister.

taliban

Taliban v Afganistane zabil 120 vojakov, povstalci rokovali s Washingtonom

21.01.2019 21:27, aktualizované: 22:17

Afganské jednotky usmrtili dvoch bojovníkov hnutia.

cudzinec

Zásluhou politikov som sa stal cudzincom na Slovensku, pretože každý pobehaj má viac práv, ako slovenský občan. Je čas ukázať politikom, že sú volení, ale nie vyvolení. Národu majú slúžiť, a nie rozkazovať. Budem voliť KSS. Majú aspoň program pre ľudí, ostatní si všimnú ľudí len vtedy, keď po nich šliapu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,913
Celková čítanosť: 4534816x
Priemerná čítanosť článkov: 2371x

Autor blogu