Založ si blog

Poďme Rusku príkladom . ..

Koloniálne veľmoci ako Veľká Británia, Francúzsko a spol., za aktívnej účasti obdivovateľov štátneho terorizmu z USA presadili výzvu VZ OSN Rusku, aby stiahlo svojich vojakov z odštiepeneckých regiónov, kde vznikli samozvané a neuznané republiky.

Je pochopiteľné, prečo sa podobná výzva objavila práve na programe VZ OSN. Bábková, dlhodobo nefunkčná organizácia, ktorej najväčším dlžníkom sú práve USA, poslúži komukoľvek, samozrejme za primeranú protihodnotu. Ak by to bolo inak, nemohla by byť v nedávnej minulosti zverená ochrana ľudských práv pod kuratelu Saudskej Arábie, ktorá ich dlhodobo upiera mnohým na svojom území.

Neraz sa v médiách, ktoré tak oddane slúžia záujmom koloniálnej politiky veľmocí, či aktívnym užívateľom štátneho terorizmu objavujú rôzne komentáre, poukazujúce na zaostalosť Ruska v porovnaní s inými krajinami. Asi bude oprávnenou myšlienkou, že vzorové demokracie, nosiace svojim oponentom “ruže v hlavniach zbraní” by mali ísť Rusku príkladom, aby plne pochopilo, čo sa od neho očakáva.

Najprv by mohli opustiť európsky kontinent desaťtisíce príživníckych okupantov v amerických uniformách. Druhým krokom by mohlo byť opustenie všetkých krajín sveta, kde sa spomínaní okupanti zdržiavajú a likvidácia ich základní. Tretím krokom by mohla byť náhrada všetkých škôd, ktoré spôsobili a postavenie vojnových zločincov (ako T.Blair, G.W.Bush či C.Riceová) pred súdy za zločiny, ktorých sa dopustili.

Som presvedčený, že aj zaostalé Rusko by pochopilo pokrokovosť riešenia, ktoré navrhujem. Sotva ho vśak pochopia tí, čo svetu kážu o mieri a pokoji, a za chrbtom držia v hrsti – odistený granát …

Účelové klamstvá britskej polície . ..

19.07.2018

Obviniť niekoho z účasti na zločine len preto, že tesne pred jeho spáchaním priletel do krajiny, je zločinom, hodným bližšieho skúmania. Nie je potrebné rozoberať klamstvá polície, riadenej viac »

Krvavé sny amerického kovboja

17.07.2018

D.Trump naozaj nie je prezidentom, na ktorého by mohli byť americkí občania hrdí. Stále je však prijateľnejší, než vietnamský vojnový zločinec John McCain. McCain by veľmi rád stabilizoval viac »

Komu “predali” Briti novičok ?

15.07.2018

Ak chce urobiť Th.May niečo pre svoju krajinu a svoj národ, mala by odstúpiť. Vývoj v kauze “novičok” ju usvedčuje z úmyselného zavádzania verejnosti a krivého obvinenia, ktorým skúšala viac »

Donald Trump, Vladimir Putin

Podľa Putina bol summit USA-Rusko úspešný

19.07.2018 14:44

Obvinil pritom Trumpových odporcov v USA z marenia akéhokoľvek pokroku v otázkach, o ktorých diskutovali.

Puigdemont

Španielsky súd zrušil európske zatykače na katalánskych politikov vrátane Puigdemonta

19.07.2018 14:38

Španielsko vydalo európsky zatykač na Carlesa Puigdemonta a žiadosť o jeho extradíciu pre obvinenia zo vzbury a sprenevery štátnych financií.

plyn, oheň, sporák

Nemecký ústavný súd odmietol zablokovať výstavbu Nord Streamu 2

19.07.2018 14:35

Nemecký ústavný súd odmietol návrh ochranárskej organizácie, aby zablokoval výstavbu plánovaného plynovodu Nord Stream 2.

vlada, matecna

SaS a OĽaNO chcú zvolať mimoriadny výbor a pýtať sa Matečnej na situáciu v agrorezorte

19.07.2018 14:11

OĽaNO SaS zbierajú podpisy na zvolanie mimoriadneho výboru, na ktorom by mala ministerka pôdohospodárstva vysvetliť situáciu v pôdohospodárstve.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,727
Celková čítanosť: 3819112x
Priemerná čítanosť článkov: 2211x

Autor blogu