Založ si blog

Poďme Rusku príkladom . ..

Koloniálne veľmoci ako Veľká Británia, Francúzsko a spol., za aktívnej účasti obdivovateľov štátneho terorizmu z USA presadili výzvu VZ OSN Rusku, aby stiahlo svojich vojakov z odštiepeneckých regiónov, kde vznikli samozvané a neuznané republiky.

Je pochopiteľné, prečo sa podobná výzva objavila práve na programe VZ OSN. Bábková, dlhodobo nefunkčná organizácia, ktorej najväčším dlžníkom sú práve USA, poslúži komukoľvek, samozrejme za primeranú protihodnotu. Ak by to bolo inak, nemohla by byť v nedávnej minulosti zverená ochrana ľudských práv pod kuratelu Saudskej Arábie, ktorá ich dlhodobo upiera mnohým na svojom území.

Neraz sa v médiách, ktoré tak oddane slúžia záujmom koloniálnej politiky veľmocí, či aktívnym užívateľom štátneho terorizmu objavujú rôzne komentáre, poukazujúce na zaostalosť Ruska v porovnaní s inými krajinami. Asi bude oprávnenou myšlienkou, že vzorové demokracie, nosiace svojim oponentom “ruže v hlavniach zbraní” by mali ísť Rusku príkladom, aby plne pochopilo, čo sa od neho očakáva.

Najprv by mohli opustiť európsky kontinent desaťtisíce príživníckych okupantov v amerických uniformách. Druhým krokom by mohlo byť opustenie všetkých krajín sveta, kde sa spomínaní okupanti zdržiavajú a likvidácia ich základní. Tretím krokom by mohla byť náhrada všetkých škôd, ktoré spôsobili a postavenie vojnových zločincov (ako T.Blair, G.W.Bush či C.Riceová) pred súdy za zločiny, ktorých sa dopustili.

Som presvedčený, že aj zaostalé Rusko by pochopilo pokrokovosť riešenia, ktoré navrhujem. Sotva ho vśak pochopia tí, čo svetu kážu o mieri a pokoji, a za chrbtom držia v hrsti – odistený granát …

Analfabeta za prezidenta – nechceme !

19.11.2018

Kto sa pozrie po dnešnom Slovensku, ostane zaskočený. Pomaličky, potichúčky nám vyrastajú rôzne informačné tabule, prezentujúce kandidátov na prezidentské kreslo v budúcom období, po skončení viac »

Fico na hrad . ..

19.11.2018

... ozvalo sa v zákutí reštaurácie, a všetci sme sa rozosmiali. Podobné výkriky zaznievajú v rôznych obmenách pravidelne a vždy je to skôr forma recesie, poukazujúcej na skutočný obraz politikov viac »

Čudný sponzor protestov . ..

18.11.2018

Ako je to s financovaním protestov Za slušné Slovensko ? Neviem, nikto nemá na čele napísané, že prispel alebo neprispel ... a všade platí jedno - každý koná v súlade so zákonom, ak nebolo viac »

Hornonitrianske bane, Prievidza, baník, Baňa Nováky

Transformáciu ťažby uhlia do roku 2023 predstaví vláda budúci týždeň

19.11.2018 16:03

Transformáciu ťažby uhlia do roku 2023 predstaví vláda budúci týždeň. Uviedol to minister Peter Žiga.

parlament, poslanci, poslanec, NR SR

Poslanci SNS predložia uznesenie o Maďarsku a Poľsku a ich vzťahu k EÚ

19.11.2018 15:39

Rokovať by o ňom poslanci mali na najbližšej schôdzi, ktorá sa začne 27. novembra tohto roka.

islamisti, teroristi, gaza, zbrane, džihád

Nemecké úrady monitorujú 767 možných teroristov inšpirovaných islamistami

19.11.2018 15:37

Z vládnych údajov vyplýva, že počet týchto osôb naďalej stúpa, aj keď pomalším tempom ako v minulých rokoch.

Rumunsko, protesty,

V Rumunsku odstúpili minister obrany a primátorka Bukurešti

19.11.2018 15:08

Ešte v septembri vyzvali traja poprední členovia PSD vrátane Gabriely Fireovej predsedu strany Dragneu, aby odstúpil zo svojho postu.