Založ si blog

Poďme Rusku príkladom . ..

Koloniálne veľmoci ako Veľká Británia, Francúzsko a spol., za aktívnej účasti obdivovateľov štátneho terorizmu z USA presadili výzvu VZ OSN Rusku, aby stiahlo svojich vojakov z odštiepeneckých regiónov, kde vznikli samozvané a neuznané republiky.

Je pochopiteľné, prečo sa podobná výzva objavila práve na programe VZ OSN. Bábková, dlhodobo nefunkčná organizácia, ktorej najväčším dlžníkom sú práve USA, poslúži komukoľvek, samozrejme za primeranú protihodnotu. Ak by to bolo inak, nemohla by byť v nedávnej minulosti zverená ochrana ľudských práv pod kuratelu Saudskej Arábie, ktorá ich dlhodobo upiera mnohým na svojom území.

Neraz sa v médiách, ktoré tak oddane slúžia záujmom koloniálnej politiky veľmocí, či aktívnym užívateľom štátneho terorizmu objavujú rôzne komentáre, poukazujúce na zaostalosť Ruska v porovnaní s inými krajinami. Asi bude oprávnenou myšlienkou, že vzorové demokracie, nosiace svojim oponentom “ruže v hlavniach zbraní” by mali ísť Rusku príkladom, aby plne pochopilo, čo sa od neho očakáva.

Najprv by mohli opustiť európsky kontinent desaťtisíce príživníckych okupantov v amerických uniformách. Druhým krokom by mohlo byť opustenie všetkých krajín sveta, kde sa spomínaní okupanti zdržiavajú a likvidácia ich základní. Tretím krokom by mohla byť náhrada všetkých škôd, ktoré spôsobili a postavenie vojnových zločincov (ako T.Blair, G.W.Bush či C.Riceová) pred súdy za zločiny, ktorých sa dopustili.

Som presvedčený, že aj zaostalé Rusko by pochopilo pokrokovosť riešenia, ktoré navrhujem. Sotva ho vśak pochopia tí, čo svetu kážu o mieri a pokoji, a za chrbtom držia v hrsti – odistený granát …

SaS – znamenie pokrytectva a neúspechu . . .

21.03.2019

Čoho sa liberáli dotknú, to zvädne ... kde kandidáta postavia, skončí ako kandidát - SMER-u. Odmietnutý ... Štart pretekov v tričku liberálov je rovnako stereotypný ako koniec. Na začiatku viac »

Keby hlúposť kvitla . . .

20.03.2019

... včely by nestíhali ... výrok som si požičal od bývalého politika M.Gaľu, ktorý už nie je medzi nami, ale jeho slová sú nadčasové ... A možno by si ich mali prečítať hlavne tí, ktorí viac »

A kauza Kočnerových zmeniek je . .. bezpredmetná

19.03.2019

Obvinením M.Kočnera z objednávky vraždy J.Kuciaka sa dostáva kauza zmeniek na vedľajšiu koľaj. Iste, padne obžaloba, Kočner bude stáť pred súdom aj s P.Ruskom, lenže rozhodnutie bude vo svetle viac »

holandsko, utrecht, streľba, električka, útok, kvety

Strelca z električky v Utrechte obvinia z terorizmu

21.03.2019 12:27

Muž po prvý raz predstúpi pred súd v piatok.

Polícia zadržala vodiča, ktorý išiel Bratislavou 150 km/h.

Mladík sa rútil cez obec 106-kilometrovou rýchlosťou, bude ho to stáť 800 eur

21.03.2019 12:04

Mladému vodičovi, ktorý je držiteľom vodičského oprávnenia 3,5 roka, uložili policajti maximálnu pokutu.

prezidentský palác

Prieskum agentúry Median: Čaputová v druhom kole pred Šefčovičom

21.03.2019 11:53

Čaputová v prieskume zvíťazila so 60,5% hlasov, Šefčovič dostal 39,5% hlasov. Druhé kolo prezidentských volieb sa koná v sobotu 30. marca.

mestska policia

Na Obchodnej ulici v Bratislave plánujú zriadiť pracovisko mestskej polície

21.03.2019 11:28

Obyvatelia Obchodnej ulice sa dlhodobo sťažujú na zlú bezpečnostnú situáciu. Tá podľa miestnych vládne na celej ulici.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,973
Celková čítanosť: 4857816x
Priemerná čítanosť článkov: 2462x

Autor blogu