Založ si blog

Zdravotníctvo by malo, keby . ..

Chcete vedieť, prečo nie sú peniaze na zdravotníctvo, neustále pribúdajú poplatky a obmedzujú sa služby ?

Tak hľadajte odpoveď na niekoľko otázok …

 

1. Ako môže mať poisťovňa zisk, ak majú nemocnice dlhy ?

2. Prečo sa prepravuje pacient z Košíc až do Zvolena alebo Banskej Bystrice za účelom bežného vyšetrenia, keď po ceste sú aj nemocnice (nerátam košické) – v Rožňave, Revúcej, Rimavskej Sobote, Lučenci … ?

3. Prečo nemajú okresné mestá vlastné polikliniky a pacient je okrem poplatkov okrádaný o peniaze aj vo forme nákladov na prepravu za lekárom ?

 

Keď sa pozorne zamyslíte, zistíte jedno – peňazí by bolo dosť, keby nebolo zdravotníctvo v rukách – zlodejov, klamárov a kleptokratov.

Nie je pravdou, že nemocnice plytvajú a pacienti chodia zbytočne k lekárom. Pravdou je, že je cielene vykrádaný systém poskytovania zdravotnej starostlivosti a dokonca v súlade so zákonom.

Opýtajte sa darebákov, ktorí sa hrdili zrušením dvadsaťkorunáčok, či vedia, aký je rozdiel medzi dvadsiatimi korunami a desiatimi eurami. Nevedia, však im nemusí záležať na peniazoch, o ktoré okradli iných, nie ?

 

Účelové klamstvá britskej polície . ..

19.07.2018

Obviniť niekoho z účasti na zločine len preto, že tesne pred jeho spáchaním priletel do krajiny, je zločinom, hodným bližšieho skúmania. Nie je potrebné rozoberať klamstvá polície, riadenej viac »

Krvavé sny amerického kovboja

17.07.2018

D.Trump naozaj nie je prezidentom, na ktorého by mohli byť americkí občania hrdí. Stále je však prijateľnejší, než vietnamský vojnový zločinec John McCain. McCain by veľmi rád stabilizoval viac »

Komu “predali” Briti novičok ?

15.07.2018

Ak chce urobiť Th.May niečo pre svoju krajinu a svoj národ, mala by odstúpiť. Vývoj v kauze “novičok” ju usvedčuje z úmyselného zavádzania verejnosti a krivého obvinenia, ktorým skúšala viac »

Donald Trump, Vladimir Putin

Podľa Putina bol summit USA-Rusko úspešný

19.07.2018 14:44

Obvinil pritom Trumpových odporcov v USA z marenia akéhokoľvek pokroku v otázkach, o ktorých diskutovali.

Puigdemont

Španielsky súd zrušil európske zatykače na katalánskych politikov vrátane Puigdemonta

19.07.2018 14:38

Španielsko vydalo európsky zatykač na Carlesa Puigdemonta a žiadosť o jeho extradíciu pre obvinenia zo vzbury a sprenevery štátnych financií.

plyn, oheň, sporák

Nemecký ústavný súd odmietol zablokovať výstavbu Nord Streamu 2

19.07.2018 14:35

Nemecký ústavný súd odmietol návrh ochranárskej organizácie, aby zablokoval výstavbu plánovaného plynovodu Nord Stream 2.

vlada, matecna

SaS a OĽaNO chcú zvolať mimoriadny výbor a pýtať sa Matečnej na situáciu v agrorezorte

19.07.2018 14:11

OĽaNO SaS zbierajú podpisy na zvolanie mimoriadneho výboru, na ktorom by mala ministerka pôdohospodárstva vysvetliť situáciu v pôdohospodárstve.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,727
Celková čítanosť: 3819093x
Priemerná čítanosť článkov: 2211x

Autor blogu