Založ si blog

Predajnosť novinárov je špičkou ľadovca . ..

úpadku dnešnej spoločnosti. Parafrázujúc nadpis z iného média má napadlo, ako môže písať o morálke spoločnosti a právnom štáte niekto, kto neuznáva ani základné normy – medzi ktoré patrí aj prezumpcia neviny.

Ak sa už bavíme o neblahom dopade vládnutia SMER-u a spol. na Slovensku, mali by sme triezvo zhodnotiť aj následky mediálneho podvodu “Zachráňte Markízu” a položiť si otázku, ako je možné, že dnešnej spoločnosti ešte stále kážu o morálke a slušnosti ľudia, ktorí sa na tomto podvode podieľali, alebo jeho aktérov dodnes glorifikujú.

Ktosi a kdesi uniesol Vietnamca. Nič viac a nič menej. Iste, mediálni politrukovia, medzi ktorých patrí aj treťotriedny “novinár” Tkačenko, majú svoje vytúžené sústo. Pritom neexistuje žiadne právoplatné rozhodnutie súdu. Ale ak ide o Kaliňáka alebo Fica, politruk ho nepotrebuje. Však pravda je jasná, nie ? Špička ľadovca dokonale viditeľná, čo viac nám treba ?

Ako by sa chovali títo ľudia v 70.rokoch minulého storočia ? Písali plamenné výzvy na budovanie socializmu … ostro útočili na každého oponenta, či mali v každom prípade “nepriateľa” spoločnosti ihneď jasno …

Oni sa nemenia, budú velebiť čokoľvek, ak niekto zaplatí. Na rozdiel od niekdajších politrukov však nemajú ani zamak snahy, aby sa veci javili objektívne. Pravda ich nezaujíma, platné rozhodnutia nepotrebujú …

Vo všetkom majú jasno, však to povedal predsa Nemec, Francúz, alebo Brit či Američan, a tí určite neklamú. To len naši (klamú), ak nie sú – naši. Hm …

Jeden gazda, kdesi ďaleko a dávno mal paholka. A ten neustále frfľal, čo má gazda zlé, a susedia dobré … až prešla gazdu trpezlivosť, otvoril dvere a paholka ráznym kopancom do zadku poslal tam, kde sa mu tak páčilo … nevedno prećo, ale ani tam paholka nechceli.

Možno by sme mali aj my rázne otvoriť veraje a paholkov cudzieho záujmu poslať tam, kde majú to, po čom im tak dušićka piští … aj so sprievodným kopancom na rozlúčku, ako prejavom vďaky …. za ich oddanosť a úctu k národu …

Demokratické sny poľského “Biľaka” . ..

18.08.2018

Vlastne by sme sa mali poľskému prezidentovi poďakovať, ak by vznikol nejaký konflikt s neznámym nepriateľom, bude jeho zásluhou Poľsko terčom prvého úderu ... keďže tak neochvejne volá viac »

Choďte „Spoločne“ do hája

17.08.2018

Našiel som na dverách prilepený plagát. Vidieť, voľby sa blížia ... Je to trochu komické, preto doteraz som o akýchkoľvek aktivitách politických strán, ktoré sú uvedené na plagáte, viac »

Ušlý zisk . .. systémová chyba

16.08.2018

Kauza Unipharma a Kočner nie je žiadnou novinkou pod slovenským slnkom. Však tu máme inú kauzu, gemerského mastenca a spoloćnosti, ktorá chce od Slovenska odškodnenie za ušlý zisk,spojený viac »

Nový Zéland, Auckland

Cudzinci na Novom Zélande budú mať sťažený prístup ku kúpe nehnuteľností

19.08.2018 12:59

Cieľom tohto kroku je zlepšiť prístup domáceho obyvateľstva k bývaniu.

diaľnica, most, považská bystrica

NDS spravuje 759 mostov, v havarijnom stave nie je ani jeden

19.08.2018 12:00

Národná diaľničná spoločnosť plánuje v tomto roku vynaložiť na údržbu a opravy mostov vo svojej správe 6,5 milióna eur.

ampulky, očkovanie, lieky, injekcia

V únii budú lekári očkovať rovnako

19.08.2018 12:00

Minulý rok sa osýpkami v Európskej únii nakazilo viac ako 14-tisíc ľudí. To je trikrát viac, ako v roku 2016.

drogy,

VIDEO: Policajti zadržali v Bratislave drogového delikventa

19.08.2018 11:53, aktualizované: 12:24

Bratislavskí policajti zadržali muža, pri ktorom mali dôvodné podozrenie z páchania drogovej trestnej činnosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,755
Celková čítanosť: 3907251x
Priemerná čítanosť článkov: 2226x

Autor blogu