Založ si blog

Predajnosť novinárov je špičkou ľadovca . ..

úpadku dnešnej spoločnosti. Parafrázujúc nadpis z iného média má napadlo, ako môže písať o morálke spoločnosti a právnom štáte niekto, kto neuznáva ani základné normy – medzi ktoré patrí aj prezumpcia neviny.

Ak sa už bavíme o neblahom dopade vládnutia SMER-u a spol. na Slovensku, mali by sme triezvo zhodnotiť aj následky mediálneho podvodu “Zachráňte Markízu” a položiť si otázku, ako je možné, že dnešnej spoločnosti ešte stále kážu o morálke a slušnosti ľudia, ktorí sa na tomto podvode podieľali, alebo jeho aktérov dodnes glorifikujú.

Ktosi a kdesi uniesol Vietnamca. Nič viac a nič menej. Iste, mediálni politrukovia, medzi ktorých patrí aj treťotriedny “novinár” Tkačenko, majú svoje vytúžené sústo. Pritom neexistuje žiadne právoplatné rozhodnutie súdu. Ale ak ide o Kaliňáka alebo Fica, politruk ho nepotrebuje. Však pravda je jasná, nie ? Špička ľadovca dokonale viditeľná, čo viac nám treba ?

Ako by sa chovali títo ľudia v 70.rokoch minulého storočia ? Písali plamenné výzvy na budovanie socializmu … ostro útočili na každého oponenta, či mali v každom prípade “nepriateľa” spoločnosti ihneď jasno …

Oni sa nemenia, budú velebiť čokoľvek, ak niekto zaplatí. Na rozdiel od niekdajších politrukov však nemajú ani zamak snahy, aby sa veci javili objektívne. Pravda ich nezaujíma, platné rozhodnutia nepotrebujú …

Vo všetkom majú jasno, však to povedal predsa Nemec, Francúz, alebo Brit či Američan, a tí určite neklamú. To len naši (klamú), ak nie sú – naši. Hm …

Jeden gazda, kdesi ďaleko a dávno mal paholka. A ten neustále frfľal, čo má gazda zlé, a susedia dobré … až prešla gazdu trpezlivosť, otvoril dvere a paholka ráznym kopancom do zadku poslal tam, kde sa mu tak páčilo … nevedno prećo, ale ani tam paholka nechceli.

Možno by sme mali aj my rázne otvoriť veraje a paholkov cudzieho záujmu poslať tam, kde majú to, po čom im tak dušićka piští … aj so sprievodným kopancom na rozlúčku, ako prejavom vďaky …. za ich oddanosť a úctu k národu …

Tresky-plesky z jednej cesty (mysľou)

12.12.2018

Do ambulancie očného lekára vstúpi chlapík. Aký máte problém, pýta sa lekár. Chlapík sa ošíva a nakoniec z neho vyletí - nech sa pozriem na čokoľvek, stále vidím len to isté ... lekár viac »

Policajti hľadali . .. a nakoniec – našli . ..

10.12.2018

Breznianskeho podnikateľa, ktorému sa darilo tri roky úspešne skrývať pred spravodlivosťou. Čo sa nedarilo policajtom z Brezna, podarilo sa v Rimavskej Sobote ... Prečo to trvalo tri roky, to viac »

Marakéš alebo kto sa (len) ako mafia správa . ..

09.12.2018

Sklamanie z odporu voči migračnému "dohovoru" čoraz viac stúpa a hľadanie spôsobov, ako vynútiť schválenie nechceného, dosahuje nové výšiny ... najprv sa hovorilo o podpise, teraz sa hovorí viac »

koľajnice, železnica, trať

Tri železničné trate budú od roku 2019 liberalizované

13.12.2018 11:20

Minister dopravy Árpád Érsek (Most-Híd) je podľa hovorkyne rezortu Karolíny Duckej prvým ministrom v histórii Slovenska, ktorý urobí skutočné súťaže na železničné trate.

väzenie

Čína potvrdila, že zadržiava dvoch Kanaďanov

13.12.2018 11:16

Podľa mnohých názorov je zadržanie Kanaďanov odvetou Číny za zatknutie finančnej riaditeľky spoločnosti Huawei.

butinová

Ruska obvinená v USA zo špionáže sa chce priznať k porušeniu zákonov

13.12.2018 10:58

Marija Butinová začala spolupracovať s vyšetrovateľmi.

francúzsko, žlté vesty, protest

Francúzska vláda nezakáže sobotňajší protest 'žltých viest'

13.12.2018 10:32

Vláda sa však domnieva, že vyjsť v sobotu opäť do ulíc by 'nebolo rozumné'.

cudzinec

Zásluhou politikov som sa stal cudzincom na Slovensku, pretože každý pobehaj má viac práv, ako slovenský občan. Je čas ukázať politikom, že sú volení, ale nie vyvolení. Národu majú slúžiť, a nie rozkazovať. Budem voliť KSS. Majú aspoň program pre ľudí, ostatní si všimnú ľudí len vtedy, keď po nich šliapu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,880
Celková čítanosť: 4375423x
Priemerná čítanosť článkov: 2327x

Autor blogu