Založ si blog

Predajnosť novinárov je špičkou ľadovca . ..

úpadku dnešnej spoločnosti. Parafrázujúc nadpis z iného média má napadlo, ako môže písať o morálke spoločnosti a právnom štáte niekto, kto neuznáva ani základné normy – medzi ktoré patrí aj prezumpcia neviny.

Ak sa už bavíme o neblahom dopade vládnutia SMER-u a spol. na Slovensku, mali by sme triezvo zhodnotiť aj následky mediálneho podvodu “Zachráňte Markízu” a položiť si otázku, ako je možné, že dnešnej spoločnosti ešte stále kážu o morálke a slušnosti ľudia, ktorí sa na tomto podvode podieľali, alebo jeho aktérov dodnes glorifikujú.

Ktosi a kdesi uniesol Vietnamca. Nič viac a nič menej. Iste, mediálni politrukovia, medzi ktorých patrí aj treťotriedny “novinár” Tkačenko, majú svoje vytúžené sústo. Pritom neexistuje žiadne právoplatné rozhodnutie súdu. Ale ak ide o Kaliňáka alebo Fica, politruk ho nepotrebuje. Však pravda je jasná, nie ? Špička ľadovca dokonale viditeľná, čo viac nám treba ?

Ako by sa chovali títo ľudia v 70.rokoch minulého storočia ? Písali plamenné výzvy na budovanie socializmu … ostro útočili na každého oponenta, či mali v každom prípade “nepriateľa” spoločnosti ihneď jasno …

Oni sa nemenia, budú velebiť čokoľvek, ak niekto zaplatí. Na rozdiel od niekdajších politrukov však nemajú ani zamak snahy, aby sa veci javili objektívne. Pravda ich nezaujíma, platné rozhodnutia nepotrebujú …

Vo všetkom majú jasno, však to povedal predsa Nemec, Francúz, alebo Brit či Američan, a tí určite neklamú. To len naši (klamú), ak nie sú – naši. Hm …

Jeden gazda, kdesi ďaleko a dávno mal paholka. A ten neustále frfľal, čo má gazda zlé, a susedia dobré … až prešla gazdu trpezlivosť, otvoril dvere a paholka ráznym kopancom do zadku poslal tam, kde sa mu tak páčilo … nevedno prećo, ale ani tam paholka nechceli.

Možno by sme mali aj my rázne otvoriť veraje a paholkov cudzieho záujmu poslať tam, kde majú to, po čom im tak dušićka piští … aj so sprievodným kopancom na rozlúčku, ako prejavom vďaky …. za ich oddanosť a úctu k národu …

Keplová (SME) za to nemôže . . .

25.03.2019

Nesúďte článok o vražde v Dobšinej a súvislosti s prítomnosťou kotlebovcov prísne ... najmä odkaz, že za čierneho by kotlebovci nepochodovali ... Berte to objektívne, že o tragédii píše viac »

Štefánik vstal a . .. Slovensku zbohom dal . ..

24.03.2019

Dalo by sa napísať po včerajšej fraške v diskusnej relácii o tejto osobnosti slovenských, či skôr československých dejín. Pri pohľade na zloženie diskutérov a počutí nezmyslov, ktorými viac »

Bude V. Biľak spoločensky rehabilitovaný ?

23.03.2019

Asi áno, pretože aj keby bol autorom pozývacieho listu z augusta 1968, určite by sa nedal “kúpiť” za prašivých sto miliónov nekrytých dolárov ... Iste, demokrati sa dajú kúpiť lacnejšie viac »

Venezuela, lietadlo, rusko, Il-62, caracas, letisko

Dve ruské vojenské lietadlá údajne dopravili do Venezuely vojakov a materiál

25.03.2019 07:41

Stovku vojakov a 35 ton materiálu dopravili v rámci "technickej a vojenskej spolupráce" medzi Venezuelou a Ruskom.

Nancy Pelosi

Demokrati vyzývajú na úplné zverejnenie Muellerovej vyšetrovacej správy

25.03.2019 06:31

Podľa Barra Mueller nezbavil Trumpa viny ani nedospel k záveru, že by sa tohto trestného činu skutočne dopustil.

noviny, denníky, Pravda

Spoločné vyhlásenie k nariadeniu o autorskom práve

25.03.2019 06:00

Potrebujeme internet, ktorý je férový a udržateľný pre všetkých.

trump

Mueller neodhalil spolčenie Trumpa s Ruskom pred voľbami v roku 2016

24.03.2019 21:36

Mueller tiež posudzoval, či sa Trump pokúšal mariť vyšetrovanie.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,978
Celková čítanosť: 4873642x
Priemerná čítanosť článkov: 2464x

Autor blogu