Založ si blog

Áno, mečiarizmus je späť . ..

…. v podobe súčasného prezidenta. A hoci A.Kiska vidí ako nasledovníka V.Mečiara niekoho iného, reálne sa “otcovi” národa sám – najviac podobá.

Tiež trpí syndrómom najférovejšieho chlapa pod Tatrami, svedomia národa i politikov, a rovnako nevie vysvetliť vlastné prešľapy – počnúc financovaním kampane, pokračujúc “kreatívnym” učtovníctvom a pohľadom na daňovú problematiku a končiac pozemkom zubára Franca, kde chce čakať na výrok súdu, hoci už dávno musí vedieť, ako sa veci naozaj majú …

Iste, neverím ani zamak tomu, že má nejaký podiel na medializovanom vydieraní sudcu, rozhodujúceho v pozemkovej kauze. V tomto prípade si skôr myslím, že ide o iniciatívu nejakého pomätenca. Ale …

Mečiar aspoň verbálne kládol na prvé miesto záujmy Slovenska a slovenského národa. A v tomto smere mu Kiska nesiaha ani po členky.

V podstate zatlieska každému svinstvu, ktoré priletí na Slovensko zo zahraničia a využíva to pre vlastné ciele. Kiska je všetko možné, len nie nestranný a objektívny prezident. Polarizuje spoločnosť oveľa viac, než ktokoľvek v minulosti. Niet divu, že neplánuje opätovne kandidovať na funkciu prezidenta. Po tej záplave pokrytectva a dvojtvárnosti, ktoré predviedol počas funkčného obdobia, by ľahol popolom aj v súboji s M.Kotlebom. A som nesmierne zvedavý, kto ho bude voliť v prípade vstupu do aktívnej politiky.

Kašlem na “uneseného” vietnamského zločinca. A kladiem si otázku, aký úplatok dal nemeckej oligarchii, keď tak zúri nad jeho návratom do Vietnamu … alebo vari vie niečo, čím by mohol potopiť nemeckých politikov ? Američania denne vraždia a unášajú oponentov (či skôr obete) svojej politiky a nikomu to nevadí … Slovensko nikoho neunieslo, na ničom sa nepodieľalo a kto tvrdí opak, zaslúži si pár dobre mierených lieskovou palicou….

Tresky-plesky z jednej cesty (mysľou)

12.12.2018

Do ambulancie očného lekára vstúpi chlapík. Aký máte problém, pýta sa lekár. Chlapík sa ošíva a nakoniec z neho vyletí - nech sa pozriem na čokoľvek, stále vidím len to isté ... lekár viac »

Policajti hľadali . .. a nakoniec – našli . ..

10.12.2018

Breznianskeho podnikateľa, ktorému sa darilo tri roky úspešne skrývať pred spravodlivosťou. Čo sa nedarilo policajtom z Brezna, podarilo sa v Rimavskej Sobote ... Prečo to trvalo tri roky, to viac »

Marakéš alebo kto sa (len) ako mafia správa . ..

09.12.2018

Sklamanie z odporu voči migračnému "dohovoru" čoraz viac stúpa a hľadanie spôsobov, ako vynútiť schválenie nechceného, dosahuje nové výšiny ... najprv sa hovorilo o podpise, teraz sa hovorí viac »

ústavný súd

Časti zákonov o pobyte cudzincov a azyle sú protiústavné

13.12.2018 12:42

Nestačí ak sa pri zamietnutí žiadosti udá, že ide o bezpečnostný záujem SR.

Slovak Telekom

Súd EÚ zmiernil pokuty pre Slovak Telekom a Deutsche Telekom

13.12.2018 12:33

Druhý najvyšší súd EÚ čiastočne zmiernil pokuty uložené spoločnostiam Slovak Telekom a jej materskej Deutsche Telekom.

Bödör

Bödör vopred vedel, že NAKA ho ide zatknúť. Odkiaľ?

13.12.2018 12:18, aktualizované: 12:29

Národná kriminálna agentúra spája nitrianskeho podnikateľa a majiteľa SBS Bonul s vraždou Kuciaka a Kušnírovej.

vladimir putin

Za naše problémy môže Putin, odkázali Rusi v prieskume

13.12.2018 12:06

"Putin vo svojich rukách sústredil moc a ľudia to cítia," uviedol sociológ Denis Volkov.

cudzinec

Zásluhou politikov som sa stal cudzincom na Slovensku, pretože každý pobehaj má viac práv, ako slovenský občan. Je čas ukázať politikom, že sú volení, ale nie vyvolení. Národu majú slúžiť, a nie rozkazovať. Budem voliť KSS. Majú aspoň program pre ľudí, ostatní si všimnú ľudí len vtedy, keď po nich šliapu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,880
Celková čítanosť: 4375525x
Priemerná čítanosť článkov: 2327x

Autor blogu