Založ si blog

Áno, mečiarizmus je späť . ..

…. v podobe súčasného prezidenta. A hoci A.Kiska vidí ako nasledovníka V.Mečiara niekoho iného, reálne sa “otcovi” národa sám – najviac podobá.

Tiež trpí syndrómom najférovejšieho chlapa pod Tatrami, svedomia národa i politikov, a rovnako nevie vysvetliť vlastné prešľapy – počnúc financovaním kampane, pokračujúc “kreatívnym” učtovníctvom a pohľadom na daňovú problematiku a končiac pozemkom zubára Franca, kde chce čakať na výrok súdu, hoci už dávno musí vedieť, ako sa veci naozaj majú …

Iste, neverím ani zamak tomu, že má nejaký podiel na medializovanom vydieraní sudcu, rozhodujúceho v pozemkovej kauze. V tomto prípade si skôr myslím, že ide o iniciatívu nejakého pomätenca. Ale …

Mečiar aspoň verbálne kládol na prvé miesto záujmy Slovenska a slovenského národa. A v tomto smere mu Kiska nesiaha ani po členky.

V podstate zatlieska každému svinstvu, ktoré priletí na Slovensko zo zahraničia a využíva to pre vlastné ciele. Kiska je všetko možné, len nie nestranný a objektívny prezident. Polarizuje spoločnosť oveľa viac, než ktokoľvek v minulosti. Niet divu, že neplánuje opätovne kandidovať na funkciu prezidenta. Po tej záplave pokrytectva a dvojtvárnosti, ktoré predviedol počas funkčného obdobia, by ľahol popolom aj v súboji s M.Kotlebom. A som nesmierne zvedavý, kto ho bude voliť v prípade vstupu do aktívnej politiky.

Kašlem na “uneseného” vietnamského zločinca. A kladiem si otázku, aký úplatok dal nemeckej oligarchii, keď tak zúri nad jeho návratom do Vietnamu … alebo vari vie niečo, čím by mohol potopiť nemeckých politikov ? Američania denne vraždia a unášajú oponentov (či skôr obete) svojej politiky a nikomu to nevadí … Slovensko nikoho neunieslo, na ničom sa nepodieľalo a kto tvrdí opak, zaslúži si pár dobre mierených lieskovou palicou….

Štefánik vstal a . .. Slovensku zbohom dal . ..

24.03.2019

Dalo by sa napísať po včerajšej fraške v diskusnej relácii o tejto osobnosti slovenských, či skôr československých dejín. Pri pohľade na zloženie diskutérov a počutí nezmyslov, ktorými viac »

Bude V. Biľak spoločensky rehabilitovaný ?

23.03.2019

Asi áno, pretože aj keby bol autorom pozývacieho listu z augusta 1968, určite by sa nedal “kúpiť” za prašivých sto miliónov nekrytých dolárov ... Iste, demokrati sa dajú kúpiť lacnejšie viac »

Krutý osud televízneho čumila

22.03.2019

Televízor je nebezpečná droga. Prudko návyková, s nulovou možnosťou abstinencie. Hlavne u ľudí, ktorých predstavivosť je niekde na bode mrazu a bez cudzej "dávky" tejto nedostatkovej "látky" viac »

Turecko, líra, Istanbul

Turci vyšetrujú americkú banku, či nezmanipulovala kurz líry

24.03.2019 20:39

Turecké regulačné úrady vyšetrujú americkú banku JPMorgan Chase. Správy analytikov banky mali "manipulatívny" obsah, tvrdia.

sefcovic,

Zeman sa stretol so Šefčovičom, ocenil jeho schopnosti a poprial mu úspech

24.03.2019 19:40

Podľa Šefčoviča má Zeman obavy o súdržnosť a budúcu spoluprácu krajín Vyšehradskej štvorky.

Jeruzalem, americká ambasáda

Rumunsko a Honduras uznali Jeruzalem za hlavné mesto Izraela

24.03.2019 18:59

Izraelskí politici ich rozhodnutie privítali.

osýpky, očkovanie, dieťa, lekár, injekcia

Chlapec spadol do žumpy, v kritickom stave ho previezli do nemocnice

24.03.2019 18:40

Chlapca po zabezpečení základných životných funkcií previezli k vrtuľníku.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,977
Celková čítanosť: 4872430x
Priemerná čítanosť článkov: 2465x

Autor blogu