Založ si blog

Tri električky protestovali . ..

Protestujúci pred ministerstvom vnútra by sa v pohode vošli aj do dvoch električiek, ale chcel som ich potešiť …

Na protest sa môžeme pozerať rôzne, no isté je jedno – D.Saková nemá žiadny relevantný dôvod na odstúpenie. Pri proteste sa ukázala aj reálna podpora OĽANO a KDH, predsa len výsledky prieskumov sa dajú kúpiť, ale realita je vždy krutá a nemilosrdná. Poldruha stovky “veriacich” nestojí ani za obzretie, nech by kričali čokoľvek.

Prípad uneseného Vietnamca končí pre mňa jednoduchým a pre mnohých neprijateľným konštatovaním – osoba, hľadaná na základe medzinárodného zatykača sa z politických dôvodov voľne pohybovala na území Nemecka, hoci mala byt podľa zásad medzinárodného práva minimálne zadržaná a malo dôjsť k riadnemu preskúmaniu dôvodov, ktoré viedli k vydaniu medzinárodného zatykača. Nestalo sa … a tak došlo k zadržaniu a eskorte osoby do Vietnamu, pričom to prvé sa odohralo na nemeckom území a tak je zodpovedné Nemecko.

Slovensko má neblahé skúsenosti s “ksichtami”, ktoré napriek medzinárodnému zatykaču pobehujú po slobode, pretože majú politické krytie … niekde je to vplyvný apenko, inde strýčko z politiky.

Nikdy a nikde to nevedie k dobrému koncu. V jednom prípade sa úplne nevinný podvodník, ktorého kumpáni boli do jedného odsúdení, postaral o ďalšiu blamáž na slovenský účet. Kto by mal za ten lapsus odstúpiť ? Boli by ich zástupy a určite by sa nevošli do dvoch električiek …

Áno, vládnutie SMER-u je po mnohých stránkach katastrofou. Katastrofou, ktorej priebeh naprogramovali klamári, vládnuci v rokoch 1998-2006, respektíve období 2010-2012. Práve tí splodili molocha, ktorého sociálne videnie potrieb obyvateľstva je zúžené – na vlastné potreby.

Vlastne sa celkom teším na stranu A.Kisku. Jej podpora bude dokonalou ukážkou, ako je na tom slovenský volič, koľko sebaúcty si ešte zachoval. Ak bude končiaci užívateľ kresla prezidenta úspešný, nemá sa slovenský národ žiadny dôvod sťažovať, lebo len dostane presne to, čo si zaslúži.

Riešiť výkriky postavičiek z komiksu pred ministerstvom vnútra nemá žiadny zmysel. KDH sa dostatočne zosmiešnilo v posledných voľbách predsedu hnutia, a OĽANO je karikatúrou všetkého, čo symbolizujú slová – poslanec a parlament.

Radšej drž len ten balónik . . . .

23.09.2018

Po veľkej námahe som horko-ťažko vyronil slzu nad tragédiou strážcu balónika z liberálneho tábora, ktorému sa chcela do strany natlačiť mafia a on sa to dozvedel ako posledný, a len náhodou. viac »

Ficova “potemkinova” dedina dostala ďalšiu ranu

22.09.2018

L.Žitňanská zamávala na rozlúčku vládnej koalícii. Bola jediným svetlým zjavom koalície, ktorá vznikla po voľbách 2016. Nepochybujem, že bola sklamaná povolebnými vývojom, a rovnako nepochybujem, viac »

Neustrážila chatu a chce riadiť štát ?

20.09.2018

Poslankyňa Remišová s obľubou súdi iných. Na adresu F.Imreczeho sa vyjadrila, že ako bude strážiť rozpočet, ak si neustrážil finančnú správu ... Ak budeme merať metrom poslankyne Remišovej, viac »

jasna, stromy, kalamita, vietor

SHMÚ varuje v oblasti Tatier pred orkánom

23.09.2018 13:39

V okolí Vysokých a Nízkych Tatier sa v noci z nedele na pondelok poriadne rozfúka.

Obete znásilnenia trpia zbytočne dvakrát

V Iráne popravili deväť mužov odsúdených za znásilnenie ženy

23.09.2018 13:04

Irán je na prvých miestach v rebríčku krajín vykonávajúcich absolútny trest.

mayová

Mayová údajne tajne pripravuje predčasné voľby

23.09.2018 12:11

Nespokojnosť s politikou Mayovej rastie nielen v tábore labouristickej opozície, ale aj v radoch jej Konzervatívnej strany.

nemocnica, rascochy,

Účet za novú univerzitnú nemocnicu? Takmer 350 miliónov eur

23.09.2018 11:59

Súčasťou projektu bude vybudovanie nemocnice Rázsochy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,784
Celková čítanosť: 4048478x
Priemerná čítanosť článkov: 2269x

Autor blogu