Založ si blog

Tri električky protestovali . ..

Protestujúci pred ministerstvom vnútra by sa v pohode vošli aj do dvoch električiek, ale chcel som ich potešiť …

Na protest sa môžeme pozerať rôzne, no isté je jedno – D.Saková nemá žiadny relevantný dôvod na odstúpenie. Pri proteste sa ukázala aj reálna podpora OĽANO a KDH, predsa len výsledky prieskumov sa dajú kúpiť, ale realita je vždy krutá a nemilosrdná. Poldruha stovky “veriacich” nestojí ani za obzretie, nech by kričali čokoľvek.

Prípad uneseného Vietnamca končí pre mňa jednoduchým a pre mnohých neprijateľným konštatovaním – osoba, hľadaná na základe medzinárodného zatykača sa z politických dôvodov voľne pohybovala na území Nemecka, hoci mala byt podľa zásad medzinárodného práva minimálne zadržaná a malo dôjsť k riadnemu preskúmaniu dôvodov, ktoré viedli k vydaniu medzinárodného zatykača. Nestalo sa … a tak došlo k zadržaniu a eskorte osoby do Vietnamu, pričom to prvé sa odohralo na nemeckom území a tak je zodpovedné Nemecko.

Slovensko má neblahé skúsenosti s “ksichtami”, ktoré napriek medzinárodnému zatykaču pobehujú po slobode, pretože majú politické krytie … niekde je to vplyvný apenko, inde strýčko z politiky.

Nikdy a nikde to nevedie k dobrému koncu. V jednom prípade sa úplne nevinný podvodník, ktorého kumpáni boli do jedného odsúdení, postaral o ďalšiu blamáž na slovenský účet. Kto by mal za ten lapsus odstúpiť ? Boli by ich zástupy a určite by sa nevošli do dvoch električiek …

Áno, vládnutie SMER-u je po mnohých stránkach katastrofou. Katastrofou, ktorej priebeh naprogramovali klamári, vládnuci v rokoch 1998-2006, respektíve období 2010-2012. Práve tí splodili molocha, ktorého sociálne videnie potrieb obyvateľstva je zúžené – na vlastné potreby.

Vlastne sa celkom teším na stranu A.Kisku. Jej podpora bude dokonalou ukážkou, ako je na tom slovenský volič, koľko sebaúcty si ešte zachoval. Ak bude končiaci užívateľ kresla prezidenta úspešný, nemá sa slovenský národ žiadny dôvod sťažovať, lebo len dostane presne to, čo si zaslúži.

Riešiť výkriky postavičiek z komiksu pred ministerstvom vnútra nemá žiadny zmysel. KDH sa dostatočne zosmiešnilo v posledných voľbách predsedu hnutia, a OĽANO je karikatúrou všetkého, čo symbolizujú slová – poslanec a parlament.

Analfabeta za prezidenta – nechceme !

19.11.2018

Kto sa pozrie po dnešnom Slovensku, ostane zaskočený. Pomaličky, potichúčky nám vyrastajú rôzne informačné tabule, prezentujúce kandidátov na prezidentské kreslo v budúcom období, po skončení viac »

Fico na hrad . ..

19.11.2018

... ozvalo sa v zákutí reštaurácie, a všetci sme sa rozosmiali. Podobné výkriky zaznievajú v rôznych obmenách pravidelne a vždy je to skôr forma recesie, poukazujúcej na skutočný obraz politikov viac »

Čudný sponzor protestov . ..

18.11.2018

Ako je to s financovaním protestov Za slušné Slovensko ? Neviem, nikto nemá na čele napísané, že prispel alebo neprispel ... a všade platí jedno - každý koná v súlade so zákonom, ak nebolo viac »

rakovský, polícia, naka, zatknutie, zadržanie,

Polícia zadržala štvoricu Slovákov prevádzajúcu nelegálne Srbov a Ukrajincov

19.11.2018 16:46

Muži mali od roku 2017 zabezpečiť pre viac ako 1000 Srbov a Ukrajincov prácu na Slovensku i Českej republike.

pavol rusko

Pavol Rusko sa pravidelne dostavuje k probačnému úradníkovi do Justičného paláca

19.11.2018 16:38

Naposledy ho bolo vidieť na KS v Bratislave približne pred mesiacom.

Martin Slosiarik

VIDEO: Smer bez Lajčáka riskuje prehru, komentuje prieskum riaditeľ agentúry Focus

19.11.2018 16:35

Doterajšie prieskumy k prezidentským voľbám sú podľa riaditeľa agentúry Focus Martina Slosiarika robené v informačnom vákuu, nakoľko nie sú potvrdení kandidáti.

Balkán, záplavy, Srbsko,

Pri útoku ozbrojencov v Mexiku zahynul pracovník Červeného kríža

19.11.2018 16:31

Približne 20 ozbrojencov spustilo paľbu na účastníkov školenia prvej pomoci.