Založ si blog

Tri električky protestovali . ..

Protestujúci pred ministerstvom vnútra by sa v pohode vošli aj do dvoch električiek, ale chcel som ich potešiť …

Na protest sa môžeme pozerať rôzne, no isté je jedno – D.Saková nemá žiadny relevantný dôvod na odstúpenie. Pri proteste sa ukázala aj reálna podpora OĽANO a KDH, predsa len výsledky prieskumov sa dajú kúpiť, ale realita je vždy krutá a nemilosrdná. Poldruha stovky “veriacich” nestojí ani za obzretie, nech by kričali čokoľvek.

Prípad uneseného Vietnamca končí pre mňa jednoduchým a pre mnohých neprijateľným konštatovaním – osoba, hľadaná na základe medzinárodného zatykača sa z politických dôvodov voľne pohybovala na území Nemecka, hoci mala byt podľa zásad medzinárodného práva minimálne zadržaná a malo dôjsť k riadnemu preskúmaniu dôvodov, ktoré viedli k vydaniu medzinárodného zatykača. Nestalo sa … a tak došlo k zadržaniu a eskorte osoby do Vietnamu, pričom to prvé sa odohralo na nemeckom území a tak je zodpovedné Nemecko.

Slovensko má neblahé skúsenosti s “ksichtami”, ktoré napriek medzinárodnému zatykaču pobehujú po slobode, pretože majú politické krytie … niekde je to vplyvný apenko, inde strýčko z politiky.

Nikdy a nikde to nevedie k dobrému koncu. V jednom prípade sa úplne nevinný podvodník, ktorého kumpáni boli do jedného odsúdení, postaral o ďalšiu blamáž na slovenský účet. Kto by mal za ten lapsus odstúpiť ? Boli by ich zástupy a určite by sa nevošli do dvoch električiek …

Áno, vládnutie SMER-u je po mnohých stránkach katastrofou. Katastrofou, ktorej priebeh naprogramovali klamári, vládnuci v rokoch 1998-2006, respektíve období 2010-2012. Práve tí splodili molocha, ktorého sociálne videnie potrieb obyvateľstva je zúžené – na vlastné potreby.

Vlastne sa celkom teším na stranu A.Kisku. Jej podpora bude dokonalou ukážkou, ako je na tom slovenský volič, koľko sebaúcty si ešte zachoval. Ak bude končiaci užívateľ kresla prezidenta úspešný, nemá sa slovenský národ žiadny dôvod sťažovať, lebo len dostane presne to, čo si zaslúži.

Riešiť výkriky postavičiek z komiksu pred ministerstvom vnútra nemá žiadny zmysel. KDH sa dostatočne zosmiešnilo v posledných voľbách predsedu hnutia, a OĽANO je karikatúrou všetkého, čo symbolizujú slová – poslanec a parlament.

SaS – znamenie pokrytectva a neúspechu . . .

21.03.2019

Čoho sa liberáli dotknú, to zvädne ... kde kandidáta postavia, skončí ako kandidát - SMER-u. Odmietnutý ... Štart pretekov v tričku liberálov je rovnako stereotypný ako koniec. Na začiatku viac »

Keby hlúposť kvitla . . .

20.03.2019

... včely by nestíhali ... výrok som si požičal od bývalého politika M.Gaľu, ktorý už nie je medzi nami, ale jeho slová sú nadčasové ... A možno by si ich mali prečítať hlavne tí, ktorí viac »

A kauza Kočnerových zmeniek je . .. bezpredmetná

19.03.2019

Obvinením M.Kočnera z objednávky vraždy J.Kuciaka sa dostáva kauza zmeniek na vedľajšiu koľaj. Iste, padne obžaloba, Kočner bude stáť pred súdom aj s P.Ruskom, lenže rozhodnutie bude vo svetle viac »

SR My sme les ochranári lesy protest BBX

Premiér by mal odvolať Matečnú, tvrdí iniciatíva My sme les

21.03.2019 13:03

Za hlavný dôvod jej odvolania iniciatíva uvádza negatívne dosahy zlých rozhodnutí v pôdohospodárskom rezorte.

štefánik, predmier

Predmier si Štefánika ubránil

21.03.2019 13:00

Socha Milana Rastislava Štefánika stojí na námestíčku v centre Predmiera už takmer 90 rokov.

holandsko, utrecht, streľba, električka, útok, kvety

Strelca z električky v Utrechte obvinia z terorizmu

21.03.2019 12:27

Muž po prvý raz predstúpi pred súd v piatok.

Polícia zadržala vodiča, ktorý išiel Bratislavou 150 km/h.

Mladík sa rútil cez obec 106-kilometrovou rýchlosťou, bude ho to stáť 800 eur

21.03.2019 12:04

Mladému vodičovi, ktorý je držiteľom vodičského oprávnenia 3,5 roka, uložili policajti maximálnu pokutu.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,973
Celková čítanosť: 4857886x
Priemerná čítanosť článkov: 2462x

Autor blogu