Založ si blog

Aj platy poslancov treba zrušiť . .. komu treba Sulíka ?

Ako som v jednom predošlom blogu napísal, bezplatné obedy pokladám za nezmysel. Aj bezplatné vlaky nie sú úplne kóšer, keďže máme na Slovensku oblasti, kde nechodia.

Ale keď počujem reči R.Sulíka o kvalitnej kandidátke na čokoľvek, to sa mi už dvíha žalúdok. Ak si dobre pamätám, tak posledným známym výsledkom “kvalitnej” kandidátky bola po voľbách 2010 gymnazistka v úlohe štátneho tajomníka, a manažér obchodného reťazca ako minister obrany. Pre zaujímavosť, na jednom obecnom úrade hľadali sociálneho pracovníka a podmienkou bolo vysokoškolské vzdelanie 2.stupňa, a 3 roky praxe v odbore.

A to už nehovoríme o politikovi, ktorý si pri oficiálnej príležitosti vyhrnie rukávy, položí vedľa seba mobil a voľbu generálneho prokurátora preberá s pochybnou persónou. Málo ? Tak si spomeňme na to, ako pán europoslanec v roku 2016 bol na kandidátke v parlamentných voľbách, hoci musel vedieť, že súčasný výkon oboch funkcií nie je možný. Ako môže kandidovať niekto, kto nemôže vykonávať mandát ? Alebo chce poslanec Sulík tvrdiť, že nepozná Ústavu SR ?

Schopnosti liberálov končia – na papieri … tam niekde je aj kvalitná kandidátka, či úžasný program (asi tak pre 300 tis.voličov)

Socialistické školstvo ? Tomu by mal poslanec Sulík radšej dať pokoj. Od roku 1990 je školstvo rôznymi “odborníkmi” rozvrátenè tak, že produkuje titulovaných oslov, ktorí často konćia v pokladniach hypermarketov, skladoch či pri montážnych pásoch. Pri pohľade na dnešné učebnice sa súdnemu človeku dvíha žalúdok. Zlatým klincom tejto frašky sú deti, ktorè musia ešte aj v 5.ročníku základnej školy odprevádzať a vyzdvihnúť – rodičia. Keď učiteľka piataka pýta papier so súhlasom rodičov, že môže ísť domov sám alebo v doprovode starých rodičov, to je už naozaj silná káva. Ešte šťastie, že naša učiteľka z prvej triedy sa tohoto “pokroku” nedožila. Asi by to … neprežila.

Po skúsenostiach s “odborníkmi” zo šatne liberálov som presvedčený,že ich volebný lístok patrí na čestné miesto … na smetisku dejín. Nehovoriac o tom, že ich rétorika jasne poukazuje, ak dlho ich zaujímajú radoví voliči a ich potreby – do skončenia volieb.

SaS – znamenie pokrytectva a neúspechu . . .

21.03.2019

Čoho sa liberáli dotknú, to zvädne ... kde kandidáta postavia, skončí ako kandidát - SMER-u. Odmietnutý ... Štart pretekov v tričku liberálov je rovnako stereotypný ako koniec. Na začiatku viac »

Keby hlúposť kvitla . . .

20.03.2019

... včely by nestíhali ... výrok som si požičal od bývalého politika M.Gaľu, ktorý už nie je medzi nami, ale jeho slová sú nadčasové ... A možno by si ich mali prečítať hlavne tí, ktorí viac »

A kauza Kočnerových zmeniek je . .. bezpredmetná

19.03.2019

Obvinením M.Kočnera z objednávky vraždy J.Kuciaka sa dostáva kauza zmeniek na vedľajšiu koľaj. Iste, padne obžaloba, Kočner bude stáť pred súdom aj s P.Ruskom, lenže rozhodnutie bude vo svetle viac »

holandsko, utrecht, streľba, električka, útok, kvety

Strelca z električky v Utrechte obvinia z terorizmu

21.03.2019 12:27

Muž po prvý raz predstúpi pred súd v piatok.

Polícia zadržala vodiča, ktorý išiel Bratislavou 150 km/h.

Mladík sa rútil cez obec 106-kilometrovou rýchlosťou, bude ho to stáť 800 eur

21.03.2019 12:04

Mladému vodičovi, ktorý je držiteľom vodičského oprávnenia 3,5 roka, uložili policajti maximálnu pokutu.

prezidentský palác

Prieskum agentúry Median: Čaputová v druhom kole pred Šefčovičom

21.03.2019 11:53

Čaputová v prieskume zvíťazila so 60,5% hlasov, Šefčovič dostal 39,5% hlasov. Druhé kolo prezidentských volieb sa koná v sobotu 30. marca.

mestska policia

Na Obchodnej ulici v Bratislave plánujú zriadiť pracovisko mestskej polície

21.03.2019 11:28

Obyvatelia Obchodnej ulice sa dlhodobo sťažujú na zlú bezpečnostnú situáciu. Tá podľa miestnych vládne na celej ulici.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,973
Celková čítanosť: 4857838x
Priemerná čítanosť článkov: 2462x

Autor blogu