Založ si blog

Aj platy poslancov treba zrušiť . .. komu treba Sulíka ?

Ako som v jednom predošlom blogu napísal, bezplatné obedy pokladám za nezmysel. Aj bezplatné vlaky nie sú úplne kóšer, keďže máme na Slovensku oblasti, kde nechodia.

Ale keď počujem reči R.Sulíka o kvalitnej kandidátke na čokoľvek, to sa mi už dvíha žalúdok. Ak si dobre pamätám, tak posledným známym výsledkom “kvalitnej” kandidátky bola po voľbách 2010 gymnazistka v úlohe štátneho tajomníka, a manažér obchodného reťazca ako minister obrany. Pre zaujímavosť, na jednom obecnom úrade hľadali sociálneho pracovníka a podmienkou bolo vysokoškolské vzdelanie 2.stupňa, a 3 roky praxe v odbore.

A to už nehovoríme o politikovi, ktorý si pri oficiálnej príležitosti vyhrnie rukávy, položí vedľa seba mobil a voľbu generálneho prokurátora preberá s pochybnou persónou. Málo ? Tak si spomeňme na to, ako pán europoslanec v roku 2016 bol na kandidátke v parlamentných voľbách, hoci musel vedieť, že súčasný výkon oboch funkcií nie je možný. Ako môže kandidovať niekto, kto nemôže vykonávať mandát ? Alebo chce poslanec Sulík tvrdiť, že nepozná Ústavu SR ?

Schopnosti liberálov končia – na papieri … tam niekde je aj kvalitná kandidátka, či úžasný program (asi tak pre 300 tis.voličov)

Socialistické školstvo ? Tomu by mal poslanec Sulík radšej dať pokoj. Od roku 1990 je školstvo rôznymi “odborníkmi” rozvrátenè tak, že produkuje titulovaných oslov, ktorí často konćia v pokladniach hypermarketov, skladoch či pri montážnych pásoch. Pri pohľade na dnešné učebnice sa súdnemu človeku dvíha žalúdok. Zlatým klincom tejto frašky sú deti, ktorè musia ešte aj v 5.ročníku základnej školy odprevádzať a vyzdvihnúť – rodičia. Keď učiteľka piataka pýta papier so súhlasom rodičov, že môže ísť domov sám alebo v doprovode starých rodičov, to je už naozaj silná káva. Ešte šťastie, že naša učiteľka z prvej triedy sa tohoto “pokroku” nedožila. Asi by to … neprežila.

Po skúsenostiach s “odborníkmi” zo šatne liberálov som presvedčený,že ich volebný lístok patrí na čestné miesto … na smetisku dejín. Nehovoriac o tom, že ich rétorika jasne poukazuje, ak dlho ich zaujímajú radoví voliči a ich potreby – do skončenia volieb.

Radšej drž len ten balónik . . . .

23.09.2018

Po veľkej námahe som horko-ťažko vyronil slzu nad tragédiou strážcu balónika z liberálneho tábora, ktorému sa chcela do strany natlačiť mafia a on sa to dozvedel ako posledný, a len náhodou. viac »

Ficova “potemkinova” dedina dostala ďalšiu ranu

22.09.2018

L.Žitňanská zamávala na rozlúčku vládnej koalícii. Bola jediným svetlým zjavom koalície, ktorá vznikla po voľbách 2016. Nepochybujem, že bola sklamaná povolebnými vývojom, a rovnako nepochybujem, viac »

Neustrážila chatu a chce riadiť štát ?

20.09.2018

Poslankyňa Remišová s obľubou súdi iných. Na adresu F.Imreczeho sa vyjadrila, že ako bude strážiť rozpočet, ak si neustrážil finančnú správu ... Ak budeme merať metrom poslankyne Remišovej, viac »

jasna, stromy, kalamita, vietor

SHMÚ varuje v oblasti Tatier pred orkánom

23.09.2018 13:39

V okolí Vysokých a Nízkych Tatier sa v noci z nedele na pondelok poriadne rozfúka.

Obete znásilnenia trpia zbytočne dvakrát

V Iráne popravili deväť mužov odsúdených za znásilnenie ženy

23.09.2018 13:04

Irán je na prvých miestach v rebríčku krajín vykonávajúcich absolútny trest.

mayová

Mayová údajne tajne pripravuje predčasné voľby

23.09.2018 12:11

Nespokojnosť s politikou Mayovej rastie nielen v tábore labouristickej opozície, ale aj v radoch jej Konzervatívnej strany.

nemocnica, rascochy,

Účet za novú univerzitnú nemocnicu? Takmer 350 miliónov eur

23.09.2018 11:59

Súčasťou projektu bude vybudovanie nemocnice Rázsochy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,784
Celková čítanosť: 4048389x
Priemerná čítanosť článkov: 2269x

Autor blogu