Založ si blog

Utorok alebo . . . plnou parou vpred . . .

Takže ranu kladivom na začiatku týždňa máme úspešne za sebou … pre niektorých je to pracovný pondelok po víkende, iní existujú s ranami akosi odjakživa …

A tak sa rozbiehame .. . Ale zjavne zaostávame, pretože dodávatelia energií oznámili rast dodávok elektrickej energie o 6%. Nie, nebláznite, nechcú vás odrať z kože, práve naopak – chcú Vám pomôcť. Napríklad k pevnejšiemu zdraviu, lepšej kondícii a významným úsporám. Pri porovnaní vývoja cien a platov sa čoskoro vyplatí, aby každá rodina absolvovala najprv ranné losovanie – kto bude krútiť pedálmi a nabíjať batériu. Úspora bude nepochybná, len doporučujem namiesto losovania vypracovať týždenný rozpis. Pri losovaní by sa mohlo stať, že jeden bude vyzerať ako Rambo a druhý bude pripomínať istý exponát na výuku ľudského tela … ale ani to nie je zlé, ak Vám rozbijú náhodou okno, môžete ho týmto členom dočasne nahradiť.😋

Vraj som vulgárny somár, ktorý každému nadáva a ponižuje ho … napísal mi diskutér, ktorý (nielen mňa) mesiace terorizuje nadávkami typu – vraj som členom štátomafie, extrémistom, fašistom, a ešte neviem čím … asi je nesmierne pohoršený tým, že v jeho prípade citujem len oficiálne informácie o tých, z ktorých mu len – päty trčia … ale musím priznať, mám ho veľmi rád – vždy, keď príde do diskusie, mám potvrdené, že som trafil citlivé miesta – darebáka … teda jeho idolu …😛

40 doláčov … taká je cena certifikátu istej inštitúcie, ktorým Vám táto ustanovizeň prizná titul Dr.h.c., a ten si môžete pokojne strčiť … však viete, kam.🤪 Rozhodne je to však lacnejšie, ako stráviť niekoľko rokov štúdiom na univerzite, investovať more času a peňazí, a nakoniec dostať “diplom”, ktorého hodnota je na úrovni rolky “hajzláku”, pretože elita spoločnosti na pravidlá štúdia môže kašlať – keď má kamošov na správnych miestach, nie ? 😡 Nakoniec, ak by ste si vyššie spomínaný titul dali má vizitku a ukázali ho vyššej spoločnosti, možno sa tam aj zaradíte – však neviete, koľkí tam majú niečo podobné, napríklad ako doklad o absolvovaní odboru manažmentu plytvania časom … a treba uznať, niektorí naši vyvolení sú v tomto odbore naozaj – na úrovni. Však z cudzieho krv netečie, nie ?

Komu sa M.Kočner nevyhrážal, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu. Obetí vyhrážania zo strany spomínaného podnikateľa pribúda toľko, že sa čoskoro modernizuje otrepaný vtip s účasťou spomínaného podnikateľa – M.K. sa vyhrážal 97% obyvateľstva na Slovensku. A čo ten zbytok, opýta sa jeden zvedavec. To sú jeho kamaráti ? Nie, znie odpoveď, tam sú zahrnuté batoľatá a nenarodené deti !

Američania naťahujú na hraniciach s Mexikom ostnatý drôt … vidíte a nám tvrdili, že železná opona je prekliatym artefaktom z komunistickej minulosti. Ostáva len otázka – učia sa Američania od komunistov, alebo sa tam dostali k moci – komunisti ? Súdiac podľa vývoja, zrejme dôjde k voľnému pokračovaniu jednej starej komédie, pričom nová časť sa bude volať – Ešte väčší blbci, než sme kedysi poznali. Možno dostane aj – Oscara. Dúfajme, že hlavnú postavu obsadia z vlastných zdrojov. Ak by hľadali adepta na Slovensku, výsledkom by bola – telenovela.

Nestrašte ľudí, je to len rámcová dohoda pod gesciou OSN, chlácholí všetkých minister Lajčák … kurňa, čo ho v tej Moskve učili, keď nevie, že po rámcových dohodách prichádzajú – konkrétne dohody ? Alebo hrá – ja nič, ja muzikant ? Potom mu to veľmi nejde …

Jeden by neveril, že aj Biblia môže dostať človeka – do nemocnice. Kamarát berie všetko vážne. Všetky zásady rešpektuje do poslednej bodky … aj tú, ktorá znie miluj blížneho svojho … jeho ohnivá manželka to však nepochopila a on spoznal aj inů formu využitia panvice. No čo, keď si spočíta, koľko by ho vyšlo trhanie a náhrada štyroch zubov u zubára, mal by sa jej vlastne – poďakovať. Teraz si kúpi z úspor toľko piva, že sa môže v ňom – kúpať.🤪 Len musí počkať, kým mu odpuchne aspoň časť tváre, aby trafil – do krčmy. Škoda, že nemôže teraz na bicykel – bol by prvým jazdcom na svete s tvárovým airbagom …

Z tábora sulíkovcov zaznel výkrik, že zodpovednosť za rast cien energií padá na R.Fica. No hej, keby boli vo vláde oni, všetci by sme stolovali pri bohato prestretom stole a pečené holuby by nám lietali rovno do huby. A stačilo tak málo – ísť s Ficom do koalície, mať priamy vplyv na vládne  návrhy a rozhodnutia, proste nerečniť a prevziať podiel na zodpovednosti … za osudy národa … nie, nie, s Ficom za žiadnu cenu, aj keby národ padol do nohy hladom … treba byť zásadový, nie ? Alebo skôr kariérista a sebec ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Morálka ideologických dromedárov . . .

21.01.2019

Nič ma tak nepobaví, ako dnešné horlivé masírovanie svedomia tých, ktorí kedysi donášali na svojich susedov (a niektorí aj na príbuzných) bývalej ŠTB (alebo komukoľvek inému), či oddane viac »

Richter neočakáva a richtuje . ..

20.01.2019

Meno poslankyne, ktorá diskutovala s ministrom Richterom o problémoch pracovného trhu, mi akosi utieklo. Pamätám si len príslušnosť k OĽANO a nezmysly, ktoré tvrdila. Vlastne to bol súboj - viac »

Mistrík nechce byť zvolený ? !

19.01.2019

Súdiac podľa jeho rétoriky na adresu protikandidáta M.Šefčoviča - nechce. Ak je totiž biľagom na štíte protikandidáta podpora SMER-u, potom musí byť rovnakým biľagom aj podpora SaS. Prečo viac »

rivlin, porošenko

Porošenko dúfa, že Izrael uzná hladomor na Ukrajine za genocídu

21.01.2019 23:02

Hladomor v Sovietskom zväzr umelo vyvolal vtedajší diktátor Josif Stalin.

Gazprom

Rusi sľúbili, že plyn naďalej potečie cez Ukrajinu a Slovensko

21.01.2019 22:23

Rusko sa zaviazalo, že bude pokračovať v dodávkach plynu do Európy cez Ukrajinu aj po roku 2019, uviedol eurokomisár Maroš Šefčovič.

kostol, maren ueland

Nórsko sa rozlúčilo s v Maroku zavraždenou Uelandovou

21.01.2019 21:45

Na pohrebe 28-ročnej študentky sa k smútiacim pridal aj minister.

taliban

Taliban v Afganistane zabil 120 vojakov, povstalci rokovali s Washingtonom

21.01.2019 21:27, aktualizované: 22:17

Afganské jednotky usmrtili dvoch bojovníkov hnutia.

cudzinec

Zásluhou politikov som sa stal cudzincom na Slovensku, pretože každý pobehaj má viac práv, ako slovenský občan. Je čas ukázať politikom, že sú volení, ale nie vyvolení. Národu majú slúžiť, a nie rozkazovať. Budem voliť KSS. Majú aspoň program pre ľudí, ostatní si všimnú ľudí len vtedy, keď po nich šliapu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,913
Celková čítanosť: 4534732x
Priemerná čítanosť článkov: 2370x

Autor blogu