Založ si blog

Utorok alebo . . . plnou parou vpred . . .

Takže ranu kladivom na začiatku týždňa máme úspešne za sebou … pre niektorých je to pracovný pondelok po víkende, iní existujú s ranami akosi odjakživa …

A tak sa rozbiehame .. . Ale zjavne zaostávame, pretože dodávatelia energií oznámili rast dodávok elektrickej energie o 6%. Nie, nebláznite, nechcú vás odrať z kože, práve naopak – chcú Vám pomôcť. Napríklad k pevnejšiemu zdraviu, lepšej kondícii a významným úsporám. Pri porovnaní vývoja cien a platov sa čoskoro vyplatí, aby každá rodina absolvovala najprv ranné losovanie – kto bude krútiť pedálmi a nabíjať batériu. Úspora bude nepochybná, len doporučujem namiesto losovania vypracovať týždenný rozpis. Pri losovaní by sa mohlo stať, že jeden bude vyzerať ako Rambo a druhý bude pripomínať istý exponát na výuku ľudského tela … ale ani to nie je zlé, ak Vám rozbijú náhodou okno, môžete ho týmto členom dočasne nahradiť.😋

Vraj som vulgárny somár, ktorý každému nadáva a ponižuje ho … napísal mi diskutér, ktorý (nielen mňa) mesiace terorizuje nadávkami typu – vraj som členom štátomafie, extrémistom, fašistom, a ešte neviem čím … asi je nesmierne pohoršený tým, že v jeho prípade citujem len oficiálne informácie o tých, z ktorých mu len – päty trčia … ale musím priznať, mám ho veľmi rád – vždy, keď príde do diskusie, mám potvrdené, že som trafil citlivé miesta – darebáka … teda jeho idolu …😛

40 doláčov … taká je cena certifikátu istej inštitúcie, ktorým Vám táto ustanovizeň prizná titul Dr.h.c., a ten si môžete pokojne strčiť … však viete, kam.🤪 Rozhodne je to však lacnejšie, ako stráviť niekoľko rokov štúdiom na univerzite, investovať more času a peňazí, a nakoniec dostať “diplom”, ktorého hodnota je na úrovni rolky “hajzláku”, pretože elita spoločnosti na pravidlá štúdia môže kašlať – keď má kamošov na správnych miestach, nie ? 😡 Nakoniec, ak by ste si vyššie spomínaný titul dali má vizitku a ukázali ho vyššej spoločnosti, možno sa tam aj zaradíte – však neviete, koľkí tam majú niečo podobné, napríklad ako doklad o absolvovaní odboru manažmentu plytvania časom … a treba uznať, niektorí naši vyvolení sú v tomto odbore naozaj – na úrovni. Však z cudzieho krv netečie, nie ?

Komu sa M.Kočner nevyhrážal, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu. Obetí vyhrážania zo strany spomínaného podnikateľa pribúda toľko, že sa čoskoro modernizuje otrepaný vtip s účasťou spomínaného podnikateľa – M.K. sa vyhrážal 97% obyvateľstva na Slovensku. A čo ten zbytok, opýta sa jeden zvedavec. To sú jeho kamaráti ? Nie, znie odpoveď, tam sú zahrnuté batoľatá a nenarodené deti !

Američania naťahujú na hraniciach s Mexikom ostnatý drôt … vidíte a nám tvrdili, že železná opona je prekliatym artefaktom z komunistickej minulosti. Ostáva len otázka – učia sa Američania od komunistov, alebo sa tam dostali k moci – komunisti ? Súdiac podľa vývoja, zrejme dôjde k voľnému pokračovaniu jednej starej komédie, pričom nová časť sa bude volať – Ešte väčší blbci, než sme kedysi poznali. Možno dostane aj – Oscara. Dúfajme, že hlavnú postavu obsadia z vlastných zdrojov. Ak by hľadali adepta na Slovensku, výsledkom by bola – telenovela.

Nestrašte ľudí, je to len rámcová dohoda pod gesciou OSN, chlácholí všetkých minister Lajčák … kurňa, čo ho v tej Moskve učili, keď nevie, že po rámcových dohodách prichádzajú – konkrétne dohody ? Alebo hrá – ja nič, ja muzikant ? Potom mu to veľmi nejde …

Jeden by neveril, že aj Biblia môže dostať človeka – do nemocnice. Kamarát berie všetko vážne. Všetky zásady rešpektuje do poslednej bodky … aj tú, ktorá znie miluj blížneho svojho … jeho ohnivá manželka to však nepochopila a on spoznal aj inů formu využitia panvice. No čo, keď si spočíta, koľko by ho vyšlo trhanie a náhrada štyroch zubov u zubára, mal by sa jej vlastne – poďakovať. Teraz si kúpi z úspor toľko piva, že sa môže v ňom – kúpať.🤪 Len musí počkať, kým mu odpuchne aspoň časť tváre, aby trafil – do krčmy. Škoda, že nemôže teraz na bicykel – bol by prvým jazdcom na svete s tvárovým airbagom …

Z tábora sulíkovcov zaznel výkrik, že zodpovednosť za rast cien energií padá na R.Fica. No hej, keby boli vo vláde oni, všetci by sme stolovali pri bohato prestretom stole a pečené holuby by nám lietali rovno do huby. A stačilo tak málo – ísť s Ficom do koalície, mať priamy vplyv na vládne  návrhy a rozhodnutia, proste nerečniť a prevziať podiel na zodpovednosti … za osudy národa … nie, nie, s Ficom za žiadnu cenu, aj keby národ padol do nohy hladom … treba byť zásadový, nie ? Alebo skôr kariérista a sebec ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opozícia chcela Kočnera za premiéra

19.08.2019

... zahlásil zadýchaný holub Oldo, sotva dosadol na jeden z konárov bútľavej vŕby. Údajne mal jeho fotografiu (rozumej Kočnerovu) jeden liberál na vnútornej časti šiltovky a trenírok. Asi viac »

Hotel Leopoldov

17.08.2019

Ktokoľvek zneužíva obete zločinov na naplnenie vlastných cieľov, nezaslúži si iné označenie - bezcharakterná špina V Pluske sa objavil článok s nadpisom, ktorý vyvolával dojem, že Kočner viac »

Kočner potopí všetkých bez výnimky

16.08.2019

Odhaľovanie komunikácie Kočnera a jej zverejňovanie v médiách počas prebiehajúceho trestného konania by malo byť dôvodom na zamyslenie generálneho prokurátora a prijatie potrebných opatrení. viac »

Pompeo by bol radšej, keby Severná Kórea nepodnikala raketové testy

20.08.2019 17:49

Dúfa, že vodca Severnej Kórey Kim Čong-un bude súhlasiť s obnovením rokovaní o denuklearizácii.

Hasčák Kočner

Kočnerova Threema: Obhajobu Ruska platí Haščák

20.08.2019 17:38

V kauzách Gorila a zmenky mali mať Marian Kočner a šéf finančnej skupiny Penta Jaroslav Haščák spoločný záujem, aby Pavol Rusko nesvedčil proti nim.

chirurgia, chorurg, operácia

Zomrel kardiochirurg Kramář, podieľal sa na 1. transplantácii srdca v ČSSR

20.08.2019 16:30

Rudolf Kramář, ktorý sa ako jeden zo štyroch lekárov podieľal v roku 1984 na prvej transplantácii srdca vo vtedajšom Československu, zomrel vo veku 89 rokov.

Huawei vs Apple

Šéf Huawei vedeniu Číny: Nerobte ústupky Američanom, ani kvôli nám

20.08.2019 16:17

Zakladateľ čínskej technologické spoločnosti Huawei Žen Čeng-fej neočakáva, že Spojené štáty zmiernia vývozné obmedzenia, ktoré sú namierené proti firme.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,075
Celková čítanosť: 5480200x
Priemerná čítanosť článkov: 2641x

Autor blogu