Založ si blog

Pán Sulík, nezavádzajte ! !!

Vaše trápne reči len dokazujú, aký dvojtvárny postoj zaujímate voči zákonu.

Na nikoho nebola uvalená väzba za vyvesenie transparentu. Podstatou porušenia zákona je v danom prípade niečo úplne iné, čo by Vám mohol váš tímlíder pre spravodlivosť vysvetliť, ak by chcel. V prípade aktivistov sa jedná o neoprávnený zásah do práva k domu, bytu alebo nebytovému priestoru, pretože aktivisti nemali súhlas na vstup od vlastníka pozemku/nehnuteľnosti.

A v súvislosti s týmto skutkom sa prešetruje podozrenie, súvisiace s trestnoprávnou zodpovednosťou aktivistov za ich konanie. Môžem súhlasiť, že odôvodnenie väzby nie je možno zvolené tak, ako by malo byť – z môjho pohľadu by mala byť dôvodom väzby obava z vyhýbania sa úkonom v trestnom konaní, nakoľko medzi obvinenými sú osoby, ktoré nie sú občanmi SR a nemajú žiadne väzby k územiu Slovenska.

Nevyhovárajte sa, čo a kto, alebo kedy spravil … ak trváte na dôslednom rešpektovaní zákona (čomu ani náhodou neverím), budete rešpektovať aj rozhodnutia orgánov, činných v trestnom konaní. Doporučujem Vám, aby ste si preštudovali napríklad znenie zákona vo veci neoprávneného zásahu do práva k domu, bytu alebo nebytovému priestoru …

A len čakám, kedy sa konečne začnú dôsledne rešpektovať zákony a budú sa aj vaši poslanci musieť zamyslieť nad výrokmi, ktoré verejne prezentujú … 

Len návrat domov je . .. dôležitý !

15.12.2018

Mám rád jazdu autom v zime ... všetko vyzerá akosi inak, milšie ... príroda sa odeje do bieleho hávu, a dokonalosť zážitku kazia len šialenci (vytínajúci stromy okolo ciest) a blázni (za viac »

Kadiaľ cesta (proti Ficovi) . .. nevedie . ..

14.12.2018

Čím viac sa rozpráva a píše o R.Ficovi, tým viac sa stavia predseda SMER-u na nohy, a obnovuje sa potenciál jeho strany. Nehovoriac o účelovo šírených klamstvách, ktoré z neho robia obeť, viac »

Komu tečie v BBSK do topánok ?

13.12.2018

Prečo sa ide súdiť banskobystrický kraj s dopravcami o neplatnosť dodatkov k zmluvám ? Stručne povedané - niekomu tečie do topánok, a dopravcovia to rozhodne nie sú. Zhrňme si fakty - kraj viac »

Vatican Pope

Pápež v posolstve politickým lídrom: Neobviňujte migrantov zo všetkého zlého

18.12.2018 14:43

Ďalším porušením mieru je podľa pápeža šírenie zbraní a teroru, ktoré sú použité proti nevinným a zraniteľným.

Jana Angletová

Niektorým starostom sa nechce odísť

18.12.2018 14:00

Vo väčšine obcí a miest sa noví starostovia už ujali funkcií a poslanci majú za sebou prvé zasadnutia. No sú aj obce, kde majú s odovzdávaním úradov problémy.

vlak, regiojet, regio jet, student agency

RegioJet posilňuje pred Vianocami a počas sviatkov spoje mezi Slovenskom a Českom

18.12.2018 13:59

O cestovanie vlakmi RegioJet medzi Slovenskom a Českom je veľký záujem, ktorý pred Vianocami stúpa o ďalších približne 30 percent.

most

Národná diaľničná spoločnosť prehrala súd s malou dedinkou

18.12.2018 13:46

Neveľká obec Dolné Naštice zvíťazila v súdnom spore s Národnou diaľničnou spoločnosťou o to, komu pripadne horúci zemiak v podobe mosta vedúceho odnikiaľ nikam.

cudzinec

Zásluhou politikov som sa stal cudzincom na Slovensku, pretože každý pobehaj má viac práv, ako slovenský občan. Je čas ukázať politikom, že sú volení, ale nie vyvolení. Národu majú slúžiť, a nie rozkazovať. Budem voliť KSS. Majú aspoň program pre ľudí, ostatní si všimnú ľudí len vtedy, keď po nich šliapu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,883
Celková čítanosť: 4392562x
Priemerná čítanosť článkov: 2333x

Autor blogu