Založ si blog

Pán Sulík, nezavádzajte ! !!

Vaše trápne reči len dokazujú, aký dvojtvárny postoj zaujímate voči zákonu.

Na nikoho nebola uvalená väzba za vyvesenie transparentu. Podstatou porušenia zákona je v danom prípade niečo úplne iné, čo by Vám mohol váš tímlíder pre spravodlivosť vysvetliť, ak by chcel. V prípade aktivistov sa jedná o neoprávnený zásah do práva k domu, bytu alebo nebytovému priestoru, pretože aktivisti nemali súhlas na vstup od vlastníka pozemku/nehnuteľnosti.

A v súvislosti s týmto skutkom sa prešetruje podozrenie, súvisiace s trestnoprávnou zodpovednosťou aktivistov za ich konanie. Môžem súhlasiť, že odôvodnenie väzby nie je možno zvolené tak, ako by malo byť – z môjho pohľadu by mala byť dôvodom väzby obava z vyhýbania sa úkonom v trestnom konaní, nakoľko medzi obvinenými sú osoby, ktoré nie sú občanmi SR a nemajú žiadne väzby k územiu Slovenska.

Nevyhovárajte sa, čo a kto, alebo kedy spravil … ak trváte na dôslednom rešpektovaní zákona (čomu ani náhodou neverím), budete rešpektovať aj rozhodnutia orgánov, činných v trestnom konaní. Doporučujem Vám, aby ste si preštudovali napríklad znenie zákona vo veci neoprávneného zásahu do práva k domu, bytu alebo nebytovému priestoru …

A len čakám, kedy sa konečne začnú dôsledne rešpektovať zákony a budú sa aj vaši poslanci musieť zamyslieť nad výrokmi, ktoré verejne prezentujú … 

SaS – znamenie pokrytectva a neúspechu . . .

21.03.2019

Čoho sa liberáli dotknú, to zvädne ... kde kandidáta postavia, skončí ako kandidát - SMER-u. Odmietnutý ... Štart pretekov v tričku liberálov je rovnako stereotypný ako koniec. Na začiatku viac »

Keby hlúposť kvitla . . .

20.03.2019

... včely by nestíhali ... výrok som si požičal od bývalého politika M.Gaľu, ktorý už nie je medzi nami, ale jeho slová sú nadčasové ... A možno by si ich mali prečítať hlavne tí, ktorí viac »

A kauza Kočnerových zmeniek je . .. bezpredmetná

19.03.2019

Obvinením M.Kočnera z objednávky vraždy J.Kuciaka sa dostáva kauza zmeniek na vedľajšiu koľaj. Iste, padne obžaloba, Kočner bude stáť pred súdom aj s P.Ruskom, lenže rozhodnutie bude vo svetle viac »

štefánik, predmier

Predmier si Štefánika ubránil

21.03.2019 13:00

Socha Milana Rastislava Štefánika stojí na námestíčku v centre Predmiera už takmer 90 rokov.

holandsko, utrecht, streľba, električka, útok, kvety

Strelca z električky v Utrechte obvinia z terorizmu

21.03.2019 12:27

Muž po prvý raz predstúpi pred súd v piatok.

Polícia zadržala vodiča, ktorý išiel Bratislavou 150 km/h.

Mladík sa rútil cez obec 106-kilometrovou rýchlosťou, bude ho to stáť 800 eur

21.03.2019 12:04

Mladému vodičovi, ktorý je držiteľom vodičského oprávnenia 3,5 roka, uložili policajti maximálnu pokutu.

prezidentský palác

Prieskum agentúry Median: Čaputová v druhom kole pred Šefčovičom

21.03.2019 11:53

Čaputová v prieskume zvíťazila so 60,5% hlasov, Šefčovič dostal 39,5% hlasov. Druhé kolo prezidentských volieb sa koná v sobotu 30. marca.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,973
Celková čítanosť: 4857940x
Priemerná čítanosť článkov: 2462x

Autor blogu