Založ si blog

Pán Sulík, nezavádzajte ! !!

Vaše trápne reči len dokazujú, aký dvojtvárny postoj zaujímate voči zákonu.

Na nikoho nebola uvalená väzba za vyvesenie transparentu. Podstatou porušenia zákona je v danom prípade niečo úplne iné, čo by Vám mohol váš tímlíder pre spravodlivosť vysvetliť, ak by chcel. V prípade aktivistov sa jedná o neoprávnený zásah do práva k domu, bytu alebo nebytovému priestoru, pretože aktivisti nemali súhlas na vstup od vlastníka pozemku/nehnuteľnosti.

A v súvislosti s týmto skutkom sa prešetruje podozrenie, súvisiace s trestnoprávnou zodpovednosťou aktivistov za ich konanie. Môžem súhlasiť, že odôvodnenie väzby nie je možno zvolené tak, ako by malo byť – z môjho pohľadu by mala byť dôvodom väzby obava z vyhýbania sa úkonom v trestnom konaní, nakoľko medzi obvinenými sú osoby, ktoré nie sú občanmi SR a nemajú žiadne väzby k územiu Slovenska.

Nevyhovárajte sa, čo a kto, alebo kedy spravil … ak trváte na dôslednom rešpektovaní zákona (čomu ani náhodou neverím), budete rešpektovať aj rozhodnutia orgánov, činných v trestnom konaní. Doporučujem Vám, aby ste si preštudovali napríklad znenie zákona vo veci neoprávneného zásahu do práva k domu, bytu alebo nebytovému priestoru …

A len čakám, kedy sa konečne začnú dôsledne rešpektovať zákony a budú sa aj vaši poslanci musieť zamyslieť nad výrokmi, ktoré verejne prezentujú … 

Opozícia chcela Kočnera za premiéra

19.08.2019

... zahlásil zadýchaný holub Oldo, sotva dosadol na jeden z konárov bútľavej vŕby. Údajne mal jeho fotografiu (rozumej Kočnerovu) jeden liberál na vnútornej časti šiltovky a trenírok. Asi viac »

Hotel Leopoldov

17.08.2019

Ktokoľvek zneužíva obete zločinov na naplnenie vlastných cieľov, nezaslúži si iné označenie - bezcharakterná špina V Pluske sa objavil článok s nadpisom, ktorý vyvolával dojem, že Kočner viac »

Kočner potopí všetkých bez výnimky

16.08.2019

Odhaľovanie komunikácie Kočnera a jej zverejňovanie v médiách počas prebiehajúceho trestného konania by malo byť dôvodom na zamyslenie generálneho prokurátora a prijatie potrebných opatrení. viac »

deti, škôlka, vakcína,

Výrobcovia sa boja výpadku vakcín

20.08.2019 19:00

Od januára by sa mal upraviť očkovací kalendár tak, že vakcináciu proti mumpsu, ružienke a osýpkam absolvujú nielen jedenásťročné, ale aj šesťročné deti.

vlada, pellegrini,

Pellegrini v stredu povie, či ostáva v Smere

20.08.2019 18:22

Pellegrini už dlhšie patrí medzi vrcholových členov strany, s postojmi ktorých sa Fico dostáva čoraz častejšie do rozporu.

Trenčín

Mestám stále nevonia, že ľuďom zostane viac z daní. Prídu o milióny

20.08.2019 18:06

Únia miest Slovenska nesúhlasí s návrhom novely o dani z príjmov z dielne strany Most-Híd. Milióny eur budú chýbať v rozpočte samospráv.

Argentína / Casa Rosada /

Do Argentíny príde tím MMF, krajina je bližšie k bankrotu

20.08.2019 17:53

Nový argentínsky minister financií Hernan Lacunza chce po nedávnom prudkom oslabení pesa a prepade domácej burzy stabilizovať menu.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,075
Celková čítanosť: 5480510x
Priemerná čítanosť článkov: 2641x

Autor blogu