Založ si blog

(Fico) nevedel odísť v pravý čas, tak . ..

… bol v podstate – vyhodený. Inak sa nedá označiť jeho odstúpenie z kandidatúry na post ústavného sudcu, kde chcel byť šéfom, no neostalo ani …

A nepochopil – na smetisko dejín sa raz poberú všetci, ale nie je žiadny dôvod, aby tam kvôli niekomu (Ficovi) utekali. Stalo sa len to, čo sa dalo predpokladať – Bugár s Dankom mali plné zuby rôznych podozrení a tak riešili veci jednoducho a účelne.

Iste, aj po aktuálnom vývoji môže ostať na voľbe sudcov ÚS škvrna, pretože ich vymenovanie A.Kiskom bude skôr fraškou na všetky hodnoty, ktoré by mala spoločnosť vyznávať. Nehovoriac o ďalšom prešľape, stelesnenom stretnutím najvyššieho slovenského ústavného činiteľa s americkým ministrom zahraničia, teda politickým poskokom D.Trumpa. Asi nikto nepovedal nášmu prezidentovi o nepísanej zásade stretnutí (funkčne) rovnocenných. Zjavne sa od čias “so Sojuzom na večné časy” nezmenilo nič, okrem handry, prikrývajúcej zadok, z ktorého trčia len päty našich politikov.

Ale späť k Ficovi. Možno by mu mal niekto povedať, aby potichu odišiel a prestal sa strápňovať. Chová sa ako osamelý milenec, ktorý si spomenie na životnú lásku po desiatkach rokov a nechápe, že duch minulosti a mladosti sa už nevráti. Nikto nespochybňuje, že jeho SMER má ešte stále potenciál na úspech v najbližších voľbách, ale práve Fico ho snahou o naleštenie vlastného ega vlečie do priepasti, kde pred ním skončili Mečiar a Dzurinda.

Rozhodne však nemáme dôvody na oslavy … k náprave slovenskej spoločnosti a pomerov v nej nestačí len koniec politickej kariéry Fica. Mali by ho nasledovať aj jeho oponenti, ktorí urobili z verejných funkcií – chliev.

SaS – znamenie pokrytectva a neúspechu . . .

21.03.2019

Čoho sa liberáli dotknú, to zvädne ... kde kandidáta postavia, skončí ako kandidát - SMER-u. Odmietnutý ... Štart pretekov v tričku liberálov je rovnako stereotypný ako koniec. Na začiatku viac »

Keby hlúposť kvitla . . .

20.03.2019

... včely by nestíhali ... výrok som si požičal od bývalého politika M.Gaľu, ktorý už nie je medzi nami, ale jeho slová sú nadčasové ... A možno by si ich mali prečítať hlavne tí, ktorí viac »

A kauza Kočnerových zmeniek je . .. bezpredmetná

19.03.2019

Obvinením M.Kočnera z objednávky vraždy J.Kuciaka sa dostáva kauza zmeniek na vedľajšiu koľaj. Iste, padne obžaloba, Kočner bude stáť pred súdom aj s P.Ruskom, lenže rozhodnutie bude vo svetle viac »

holandsko, utrecht, streľba, električka, útok, kvety

Strelca z električky v Utrechte obvinia z terorizmu

21.03.2019 12:27

Muž po prvý raz predstúpi pred súd v piatok.

Polícia zadržala vodiča, ktorý išiel Bratislavou 150 km/h.

Mladík sa rútil cez obec 106-kilometrovou rýchlosťou, bude ho to stáť 800 eur

21.03.2019 12:04

Mladému vodičovi, ktorý je držiteľom vodičského oprávnenia 3,5 roka, uložili policajti maximálnu pokutu.

prezidentský palác

Prieskum agentúry Median: Čaputová v druhom kole pred Šefčovičom

21.03.2019 11:53

Čaputová v prieskume zvíťazila so 60,5% hlasov, Šefčovič dostal 39,5% hlasov. Druhé kolo prezidentských volieb sa koná v sobotu 30. marca.

mestska policia

Na Obchodnej ulici v Bratislave plánujú zriadiť pracovisko mestskej polície

21.03.2019 11:28

Obyvatelia Obchodnej ulice sa dlhodobo sťažujú na zlú bezpečnostnú situáciu. Tá podľa miestnych vládne na celej ulici.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,973
Celková čítanosť: 4857787x
Priemerná čítanosť článkov: 2462x

Autor blogu