Založ si blog

(Fico) nevedel odísť v pravý čas, tak . ..

… bol v podstate – vyhodený. Inak sa nedá označiť jeho odstúpenie z kandidatúry na post ústavného sudcu, kde chcel byť šéfom, no neostalo ani …

A nepochopil – na smetisko dejín sa raz poberú všetci, ale nie je žiadny dôvod, aby tam kvôli niekomu (Ficovi) utekali. Stalo sa len to, čo sa dalo predpokladať – Bugár s Dankom mali plné zuby rôznych podozrení a tak riešili veci jednoducho a účelne.

Iste, aj po aktuálnom vývoji môže ostať na voľbe sudcov ÚS škvrna, pretože ich vymenovanie A.Kiskom bude skôr fraškou na všetky hodnoty, ktoré by mala spoločnosť vyznávať. Nehovoriac o ďalšom prešľape, stelesnenom stretnutím najvyššieho slovenského ústavného činiteľa s americkým ministrom zahraničia, teda politickým poskokom D.Trumpa. Asi nikto nepovedal nášmu prezidentovi o nepísanej zásade stretnutí (funkčne) rovnocenných. Zjavne sa od čias “so Sojuzom na večné časy” nezmenilo nič, okrem handry, prikrývajúcej zadok, z ktorého trčia len päty našich politikov.

Ale späť k Ficovi. Možno by mu mal niekto povedať, aby potichu odišiel a prestal sa strápňovať. Chová sa ako osamelý milenec, ktorý si spomenie na životnú lásku po desiatkach rokov a nechápe, že duch minulosti a mladosti sa už nevráti. Nikto nespochybňuje, že jeho SMER má ešte stále potenciál na úspech v najbližších voľbách, ale práve Fico ho snahou o naleštenie vlastného ega vlečie do priepasti, kde pred ním skončili Mečiar a Dzurinda.

Rozhodne však nemáme dôvody na oslavy … k náprave slovenskej spoločnosti a pomerov v nej nestačí len koniec politickej kariéry Fica. Mali by ho nasledovať aj jeho oponenti, ktorí urobili z verejných funkcií – chliev.

Opozícia chcela Kočnera za premiéra

19.08.2019

... zahlásil zadýchaný holub Oldo, sotva dosadol na jeden z konárov bútľavej vŕby. Údajne mal jeho fotografiu (rozumej Kočnerovu) jeden liberál na vnútornej časti šiltovky a trenírok. Asi viac »

Hotel Leopoldov

17.08.2019

Ktokoľvek zneužíva obete zločinov na naplnenie vlastných cieľov, nezaslúži si iné označenie - bezcharakterná špina V Pluske sa objavil článok s nadpisom, ktorý vyvolával dojem, že Kočner viac »

Kočner potopí všetkých bez výnimky

16.08.2019

Odhaľovanie komunikácie Kočnera a jej zverejňovanie v médiách počas prebiehajúceho trestného konania by malo byť dôvodom na zamyslenie generálneho prokurátora a prijatie potrebných opatrení. viac »

Argentína / Casa Rosada /

Do Argentíny príde tím MMF, krajina je bližšie k bankrotu

20.08.2019 17:53

Nový argentínsky minister financií Hernan Lacunza chce po nedávnom prudkom oslabení pesa a prepade domácej burzy stabilizovať menu.

Mike Pompeo

Pompeo by bol radšej, keby Severná Kórea nepodnikala raketové testy

20.08.2019 17:49

Dúfa, že vodca Severnej Kórey Kim Čong-un bude súhlasiť s obnovením rokovaní o denuklearizácii.

Hasčák Kočner

Kočnerova Threema: Obhajobu Ruska mal platiť Haščák

20.08.2019 17:38

V kauzách Gorila a zmenky mali mať Marian Kočner a šéf finančnej skupiny Penta Jaroslav Haščák spoločný záujem, aby Pavol Rusko nesvedčil proti nim.

chirurgia, chorurg, operácia

Zomrel kardiochirurg Kramář, podieľal sa na 1. transplantácii srdca v ČSSR

20.08.2019 16:30

Rudolf Kramář, ktorý sa ako jeden zo štyroch lekárov podieľal v roku 1984 na prvej transplantácii srdca vo vtedajšom Československu, zomrel vo veku 89 rokov.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,075
Celková čítanosť: 5480271x
Priemerná čítanosť článkov: 2641x

Autor blogu