Založ si blog

Povedzte NIE ! Okrádaniu pacientov !

V krupinskej nemocnici dôjde k sťahovaniu interného oddelenia. Posledného, ktoré ešte ostalo po postupnej likvidácii nemocnice.

Presťahuje sa do menších priestorov, aby uvoľnilo miesto kšeftu s názvom “Oddelenie dlhodobo chorých”. Len pre ilustráciu, väčšina pacientov v regióne už dnes končí prvé vyšetrenie u lekára v prípade problémov vypočutím slov – musíte ísť do Zvolena, kde Vám urobia vyšetrenia, na ktoré nemáme vybavenie. Má vás kto odviezť ?

V Krupine Vám dnes neurobia ani bežný röntgen. Nečudo, však snaha o likvidáciu bežnej prevádzky nemocnice trvá roky. Obeťou podobného postupu sa stala predtým nemocnica v Banskej Štiavnici, ktorá fungovala dobre, mala kvalitu, ale špekulanti a podvodníci nemohli zarobiť. A tak dnes už neexistuje, však pacienti môžu ísť aj do Zvolena, nie ? Čo tam po preplnenosti tamojšej nemocnice, čo tam po hodinách čakania, nervóznych a unavených sestrách či lekároch, hlavne nech niekto zarobí…

Kedy sa vzoprieme ? Kedy sa prestaneme prizerať týmto praktikám ? Kedy vyženieme obchodnícku mafiu s politickým krytím a nedovolíme ohrozovať naše zdravie ?

Povedzme NIE týmto zločincom … ! Parazitujúcim na nešťastí a bolesti iných …

Kedy budú rehabilitovaní slovenskí mafiáni ?

22.05.2019

Zlé jazyky hovoria, že právne špičky chystajú v mene známych slovenských mafiánov podania proti štátu a budú žiadať na základe tzv.amerického precedensu zrušenie rozsudkov a rehabilitáciu viac »

Taxiplatforma 2. -Ilúzie rozbité na márne kúsky

21.05.2019

V predošlej časti som spomenul, aké skúsenosti mal kamarát so zárobkami prostredníctvom platformy Bolt. Dnes sa budem venovať tomu, čo som nespomenul - skrytým výdavkom, o ktorých sa nádejní viac »

Pred posledným zápasom . . .

21.05.2019

... by mal na adresu hokejovej reprezentácie a trénerov zaznieť potlesk. Aj napriek tomu, že sme opäť nedosiahli na postup do štvrťfinále a po dlhých rokoch budeme hrať kvalifikáciu o postup viac »

doprava, gagarinova

Na Gagarinovej ulici zmenia cez víkend dopravné značenie

24.05.2019 21:25

Mesto žiada vodičov o trpezlivosť v prípade, že budú v súvislosti s týmito prácami dočasné dopravné obmedzenia.

Volkswagen, nové odbory

Odkúpenie alebo nové auto. Súd potešil majiteľov VW s nelegálnym softvérom

24.05.2019 19:31

Nemeckí predajcovia vozidiel koncernu Volkswagen musia vziať späť autá vybavené nelegálnym softvérom alebo dať zákazníkom nové autá.

afganistan, amráda, vojaci, usa, amerika, vojna

Washington vyšle na Blízky východ 1 500 vojakov

24.05.2019 18:54

Spojené štáty chcú vyslaním vojakov reagovať na napätú situáciu vo vzťahoch s Iránom.

francúzsko, lyon, hasič, záchranár, bomba

V Lyone vybuchla nastražená bomba, hlásia zranených

24.05.2019 18:42, aktualizované: 21:05

Zranenia utrpelo najmenej sedem ľudí. Podľa prokuratúry išlo zrejme o nastraženú bombu.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,017
Celková čítanosť: 5102109x
Priemerná čítanosť článkov: 2530x

Autor blogu