Založ si blog

Teroristi z Bieleho domu potrebujú vojny . ..

Oficiálnou politickou líniou v Bielom dome je – terorizmus. Najnovšie vydierajú americkí teroristi – Irán. Nečudo, keď zrak skorumpovanej verchušky v Bruseli hľadí smerom do Ruska.

Dokedy alebo skôr – ako dlho sa ešte podarí udržať mier vo svete ? V Európe sa opäť rozmáha nemecký šovinizmus, ktorého hlavnou myšlienkou je ústredný nepriateľ v podobe – Ruska. USA sa snažia zastaviť ekonomický úpadok vyvolávaním rôznych konfliktov a vydieraním krajín s nerastným bohatstvom.

Sloboda, demokracia ? Nedajte sa vysmiať, to je ešte väčšia rozprávka, ako spoločnosť, ktorú kedysi sľubovali komunisti – teda každému podľa jeho potrieb. Demokracia funguje len tam, kde sa koná podľa záujmov Berlína, Londýna či Washingtonu (hoci viac by sedelo – Fašingtonu). Kedy si konečne uvedomíme, kam ťahajú svet tzv.demokracie a čo je skutočným cieľom ich politiky ?

Vražda je v rámci USA bežným nástrojom, ako vyriešiť problém …

Dalo by sa povedať, že americká politika stojí a padá s možnosťou odstránenia protivníka akýmkoľvek spôsobom. Absurdnosťou súčasnosti je fakt, že americkí okupanti na rôznych územiach sa nemusia zodpovedať “hostiteľskej” krajine za zločiny, ktorých sa na jej území dopustia. Množstvo krajín vrátane Slovenska podlieha vízovej povinnosti napriek tomu, že sú označované za spojencov. Pravda je taká, že spojencami a partnermi sme len vtedy, keď to vyhovuje USA. Nečudo, však množstvo krajín riadia kolaboranti amerického záujmu, neveľmi odlišní od jedného ústavného przniteľa Slovenska, ktorý označil vlastnú krajinu za – mafiánsky štát. Hoci, pri pohľade na množstvo odhalených prešľapov, asi len definoval vlastnú osobnosť.

Američania sú spojencami len – sami sebe. V mene svojho záujmu urobia čokoľvek a neštítia sa ničoho. Pobúrení sú až vtedy, keď sa im vráti vlastná dobrota, napríklad v podobe zasahovania do vnútorných záujmov iných krajín. Dokonalou ilustráciou je pobúrenie z ruského zasahovania do amerických volieb – akosi zabudli, že presne to isté robia (nielen v Rusku) od roku 1990.

Ako riešiť situáciu ? Nevedno, pretože stojíme na vratkej stoličke, ktorá sa môže kedykoľvek zlomiť. Ak však umožníme, aby si americkí teroristi urobili na území Slovenska základňu, vrátime sa do čias po auguste 1968. S jedným rozdielom – sme o niečo starší, ale zrejme – sprostejší …

Opozícia chcela Kočnera za premiéra

19.08.2019

... zahlásil zadýchaný holub Oldo, sotva dosadol na jeden z konárov bútľavej vŕby. Údajne mal jeho fotografiu (rozumej Kočnerovu) jeden liberál na vnútornej časti šiltovky a trenírok. Asi viac »

Hotel Leopoldov

17.08.2019

Ktokoľvek zneužíva obete zločinov na naplnenie vlastných cieľov, nezaslúži si iné označenie - bezcharakterná špina V Pluske sa objavil článok s nadpisom, ktorý vyvolával dojem, že Kočner viac »

Kočner potopí všetkých bez výnimky

16.08.2019

Odhaľovanie komunikácie Kočnera a jej zverejňovanie v médiách počas prebiehajúceho trestného konania by malo byť dôvodom na zamyslenie generálneho prokurátora a prijatie potrebných opatrení. viac »

vlada, pellegrini,

Pellegrini v stredu povie, či ostáva v Smere

20.08.2019 18:22

Pellegrini už dlhšie patrí medzi vrcholových členov strany, s postojmi ktorých sa Fico dostáva čoraz častejšie do rozporu.

Trenčín

Mestám stále nevonia, že ľuďom zostane viac z daní. Prídu o milióny

20.08.2019 18:06

Únia miest Slovenska nesúhlasí s návrhom novely o dani z príjmov z dielne strany Most-Híd. Milióny eur budú chýbať v rozpočte samospráv.

Argentína / Casa Rosada /

Do Argentíny príde tím MMF, krajina je bližšie k bankrotu

20.08.2019 17:53

Nový argentínsky minister financií Hernan Lacunza chce po nedávnom prudkom oslabení pesa a prepade domácej burzy stabilizovať menu.

Mike Pompeo

Pompeo by bol radšej, keby Severná Kórea nepodnikala raketové testy

20.08.2019 17:49

Dúfa, že vodca Severnej Kórey Kim Čong-un bude súhlasiť s obnovením rokovaní o denuklearizácii.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,075
Celková čítanosť: 5480418x
Priemerná čítanosť článkov: 2641x

Autor blogu