Založ si blog

Teroristi z Bieleho domu potrebujú vojny . ..

Oficiálnou politickou líniou v Bielom dome je – terorizmus. Najnovšie vydierajú americkí teroristi – Irán. Nečudo, keď zrak skorumpovanej verchušky v Bruseli hľadí smerom do Ruska.

Dokedy alebo skôr – ako dlho sa ešte podarí udržať mier vo svete ? V Európe sa opäť rozmáha nemecký šovinizmus, ktorého hlavnou myšlienkou je ústredný nepriateľ v podobe – Ruska. USA sa snažia zastaviť ekonomický úpadok vyvolávaním rôznych konfliktov a vydieraním krajín s nerastným bohatstvom.

Sloboda, demokracia ? Nedajte sa vysmiať, to je ešte väčšia rozprávka, ako spoločnosť, ktorú kedysi sľubovali komunisti – teda každému podľa jeho potrieb. Demokracia funguje len tam, kde sa koná podľa záujmov Berlína, Londýna či Washingtonu (hoci viac by sedelo – Fašingtonu). Kedy si konečne uvedomíme, kam ťahajú svet tzv.demokracie a čo je skutočným cieľom ich politiky ?

Vražda je v rámci USA bežným nástrojom, ako vyriešiť problém …

Dalo by sa povedať, že americká politika stojí a padá s možnosťou odstránenia protivníka akýmkoľvek spôsobom. Absurdnosťou súčasnosti je fakt, že americkí okupanti na rôznych územiach sa nemusia zodpovedať “hostiteľskej” krajine za zločiny, ktorých sa na jej území dopustia. Množstvo krajín vrátane Slovenska podlieha vízovej povinnosti napriek tomu, že sú označované za spojencov. Pravda je taká, že spojencami a partnermi sme len vtedy, keď to vyhovuje USA. Nečudo, však množstvo krajín riadia kolaboranti amerického záujmu, neveľmi odlišní od jedného ústavného przniteľa Slovenska, ktorý označil vlastnú krajinu za – mafiánsky štát. Hoci, pri pohľade na množstvo odhalených prešľapov, asi len definoval vlastnú osobnosť.

Američania sú spojencami len – sami sebe. V mene svojho záujmu urobia čokoľvek a neštítia sa ničoho. Pobúrení sú až vtedy, keď sa im vráti vlastná dobrota, napríklad v podobe zasahovania do vnútorných záujmov iných krajín. Dokonalou ilustráciou je pobúrenie z ruského zasahovania do amerických volieb – akosi zabudli, že presne to isté robia (nielen v Rusku) od roku 1990.

Ako riešiť situáciu ? Nevedno, pretože stojíme na vratkej stoličke, ktorá sa môže kedykoľvek zlomiť. Ak však umožníme, aby si americkí teroristi urobili na území Slovenska základňu, vrátime sa do čias po auguste 1968. S jedným rozdielom – sme o niečo starší, ale zrejme – sprostejší …

Aké je skutočné pozadie cirkusu okolo pokladní ?

15.06.2019

Je smutné, že príbeh registračných pokladní sprevádzajú návrhy zákonov z dielne tých, ktorí kradnú najviac ... a beztrestne. Ešte smutnejšie, ak zákony nefungujú ... Ani si nepamätám, viac »

Odpustenie ako feudálny prežitok

15.06.2019

Amnestia alebo udelenie milosti pre pre odsúdeného sú označované za feudálne prežitky. Neviem ... počul som takýto názor aj od tých, čo pravidelne sedávajú na nedeľných bohoslužbách a viac »

Revolúcia alebo okrádanie pacientov vo veľkom ?

14.06.2019

Zmenšovanie počtu nemocníc a ich zmena na rôzne druhy stacionárov už prinieslo svoje prvé (jedovaté) ovocie. Poisťovne a súkromní prevádzkovatelia rátajú zisky, pacienti šestáky v peňaženke, viac »

Francúzsko Notre dame, Trudeau Paríž katedrála

V katedrále Notre-Dame konala prvá omša od ničivého požiaru

15.06.2019 21:31

Omšu, ktorá sa uskutočnila pri príležitosti sviatku posvätenia oltára katedrály.

SR eurovoľby 2019 KDH Hlina, Lexmann, Majerský

KDH žiada štátnu volebnú komisiu o zmenu rozhodnutia o Lexmann

15.06.2019 17:15

Hnutie považuje za nespravodlivé, že v eurovoľbách skončilo lepšie ako SaS, a predsa nemá priamo dva mandáty, kým SaS áno.

maroš šefčovič, alexander novak

Šefčovič: Verím, že tranzit plynu sa vyrieši

15.06.2019 17:00

Podpredseda Európskej komisie pre Energetickú úniu Maroš Šefčovič je po rokovaniach v Moskve spokojný.

tanker, oman, nepouzivat!

Horiace tankery zmobilizovali Saudov, žiadajú rýchlu a razantnú odpoveď

15.06.2019 16:48

Saudská Arábia vyhlásila, že je potrebná rýchla a razantná reakcia na nebezpečenstvo, ktoré by mohlo ohroziť dodávky ropy.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,029
Celková čítanosť: 5167985x
Priemerná čítanosť článkov: 2547x

Autor blogu