Založ si blog

Stromček nebol predsedom parlamentu . ..

Takže sa opäť objavuje oprávnená otázka, kedy hlavný moralista v tábore SaS nájde konečne aj v sebe štipku slušnosti a poberie sa do zabudnutia – politického.

Je totiž hanebnosťou, že pre kontakty s Kočnerom odstůpil už kde-kto z funkcie, ale horlivo kritizujúcemu Sulíkovi – stačí ospravedlnenie. On nič, on muzikant. Kdeže, ani náhodou.

Ak by nevedel, kto je Kočner, nestretával by sa s ním, nevyužíval by jeho služby pri preverovaní členov strany, neprejednával by s ním voľbu generálneho prokurátora či výmenu I.Radičovej a jej nahradenie I.Miklošom. Teda politikom, o ktorom pred voľbami 2010 zanietene tvrdil, že o spolupráci s ním v žiadnom prípade neuvažuje. Čo by však jeden (Richard) neurobil pre funkciu, nie ?

Nehovoriac o jeho pokryteckom mávaní nad fotografiami B.Kollára z jednej dovolenky … išlo predsa o moc a vtedy je dovolené všetko, aj šliapanie po vlastnom jazyku, nie ?

Však aj Dzurinda mu bol dobrý, keď inak nešlo vytvoriť koalíciu v roku 2010. A tiež bol pred voľbami – neprijateľný. Nakoniec mu držal – balónik.

Chorobou slovenskej politiky sú názoroví akrobati. Mimochodom, súhlasím s názorom Matoviča, že by sa malo preveriť, koľko peňazí a ktorými rukami prešlo. A mohli by sme hneď začať politickou firmou navrhovateľa, ktorá berie za volebné výsledky státisíce eur, ale okrem vybľakovania na námestiach či vulgarizmov v parlamente neponúka vôbec nič. Stačilo by sa oprieť o slová bývalej poslankyne Ritomskej, ktorá sa k peniazom na politické aktivity nevedela dostať nijakým spôsobom. Asi by sme sa (možno) čudovali, čo všetko sa z vrecka daňových poplatníkov financuje.

Treba ukončiť financovanie politických strán z vrecka daňových poplatníkov cez zákon. Nech si ich financujú tí, ktorí ich volia … koľko dnešných parazitov by ostalo v politike ?

Opozícia chcela Kočnera za premiéra

19.08.2019

... zahlásil zadýchaný holub Oldo, sotva dosadol na jeden z konárov bútľavej vŕby. Údajne mal jeho fotografiu (rozumej Kočnerovu) jeden liberál na vnútornej časti šiltovky a trenírok. Asi viac »

Hotel Leopoldov

17.08.2019

Ktokoľvek zneužíva obete zločinov na naplnenie vlastných cieľov, nezaslúži si iné označenie - bezcharakterná špina V Pluske sa objavil článok s nadpisom, ktorý vyvolával dojem, že Kočner viac »

Kočner potopí všetkých bez výnimky

16.08.2019

Odhaľovanie komunikácie Kočnera a jej zverejňovanie v médiách počas prebiehajúceho trestného konania by malo byť dôvodom na zamyslenie generálneho prokurátora a prijatie potrebných opatrení. viac »

Trenčín

Mestám stále nevonia, že ľuďom zostane viac z daní. Prídu o milióny

20.08.2019 18:06

Únia miest Slovenska (ÚMS) nesúhlasí s návrhom novely o dani z príjmov z dielne strany Most-Híd.

Argentína / Casa Rosada /

Do Argentíny príde tím MMF, krajina je bližšie k bankrotu

20.08.2019 17:53

Nový argentínsky minister financií Hernan Lacunza chce po nedávnom prudkom oslabení pesa a prepade domácej burzy stabilizovať menu.

Mike Pompeo

Pompeo by bol radšej, keby Severná Kórea nepodnikala raketové testy

20.08.2019 17:49

Dúfa, že vodca Severnej Kórey Kim Čong-un bude súhlasiť s obnovením rokovaní o denuklearizácii.

Hasčák Kočner

Kočnerova Threema: Obhajobu Ruska mal platiť Haščák

20.08.2019 17:38

V kauzách Gorila a zmenky mali mať Marian Kočner a šéf finančnej skupiny Penta Jaroslav Haščák spoločný záujem, aby Pavol Rusko nesvedčil proti nim.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,075
Celková čítanosť: 5480285x
Priemerná čítanosť článkov: 2641x

Autor blogu