Založ si blog

Stromček nebol predsedom parlamentu . ..

Takže sa opäť objavuje oprávnená otázka, kedy hlavný moralista v tábore SaS nájde konečne aj v sebe štipku slušnosti a poberie sa do zabudnutia – politického.

Je totiž hanebnosťou, že pre kontakty s Kočnerom odstůpil už kde-kto z funkcie, ale horlivo kritizujúcemu Sulíkovi – stačí ospravedlnenie. On nič, on muzikant. Kdeže, ani náhodou.

Ak by nevedel, kto je Kočner, nestretával by sa s ním, nevyužíval by jeho služby pri preverovaní členov strany, neprejednával by s ním voľbu generálneho prokurátora či výmenu I.Radičovej a jej nahradenie I.Miklošom. Teda politikom, o ktorom pred voľbami 2010 zanietene tvrdil, že o spolupráci s ním v žiadnom prípade neuvažuje. Čo by však jeden (Richard) neurobil pre funkciu, nie ?

Nehovoriac o jeho pokryteckom mávaní nad fotografiami B.Kollára z jednej dovolenky … išlo predsa o moc a vtedy je dovolené všetko, aj šliapanie po vlastnom jazyku, nie ?

Však aj Dzurinda mu bol dobrý, keď inak nešlo vytvoriť koalíciu v roku 2010. A tiež bol pred voľbami – neprijateľný. Nakoniec mu držal – balónik.

Chorobou slovenskej politiky sú názoroví akrobati. Mimochodom, súhlasím s názorom Matoviča, že by sa malo preveriť, koľko peňazí a ktorými rukami prešlo. A mohli by sme hneď začať politickou firmou navrhovateľa, ktorá berie za volebné výsledky státisíce eur, ale okrem vybľakovania na námestiach či vulgarizmov v parlamente neponúka vôbec nič. Stačilo by sa oprieť o slová bývalej poslankyne Ritomskej, ktorá sa k peniazom na politické aktivity nevedela dostať nijakým spôsobom. Asi by sme sa (možno) čudovali, čo všetko sa z vrecka daňových poplatníkov financuje.

Treba ukončiť financovanie politických strán z vrecka daňových poplatníkov cez zákon. Nech si ich financujú tí, ktorí ich volia … koľko dnešných parazitov by ostalo v politike ?

Kedy budú rehabilitovaní slovenskí mafiáni ?

22.05.2019

Zlé jazyky hovoria, že právne špičky chystajú v mene známych slovenských mafiánov podania proti štátu a budú žiadať na základe tzv.amerického precedensu zrušenie rozsudkov a rehabilitáciu viac »

Taxiplatforma 2. -Ilúzie rozbité na márne kúsky

21.05.2019

V predošlej časti som spomenul, aké skúsenosti mal kamarát so zárobkami prostredníctvom platformy Bolt. Dnes sa budem venovať tomu, čo som nespomenul - skrytým výdavkom, o ktorých sa nádejní viac »

Pred posledným zápasom . . .

21.05.2019

... by mal na adresu hokejovej reprezentácie a trénerov zaznieť potlesk. Aj napriek tomu, že sme opäť nedosiahli na postup do štvrťfinále a po dlhých rokoch budeme hrať kvalifikáciu o postup viac »

doprava, gagarinova

Na Gagarinovej ulici zmenia cez víkend dopravné značenie

24.05.2019 21:25

Mesto žiada vodičov o trpezlivosť v prípade, že budú v súvislosti s týmito prácami dočasné dopravné obmedzenia.

Volkswagen, nové odbory

Odkúpenie alebo nové auto. Súd potešil majiteľov VW s nelegálnym softvérom

24.05.2019 19:31

Nemeckí predajcovia vozidiel koncernu Volkswagen musia vziať späť autá vybavené nelegálnym softvérom alebo dať zákazníkom nové autá.

afganistan, amráda, vojaci, usa, amerika, vojna

Washington vyšle na Blízky východ 1 500 vojakov

24.05.2019 18:54

Spojené štáty chcú vyslaním vojakov reagovať na napätú situáciu vo vzťahoch s Iránom.

francúzsko, lyon, hasič, záchranár, bomba

V Lyone vybuchla nastražená bomba, hlásia zranených

24.05.2019 18:42, aktualizované: 21:05

Zranenia utrpelo najmenej sedem ľudí. Podľa prokuratúry išlo zrejme o nastraženú bombu.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,017
Celková čítanosť: 5102126x
Priemerná čítanosť článkov: 2530x

Autor blogu