Založ si blog

A povstali falošní bojovníci . ..

Bardi slušnosti, morálky a zákonnosti … skrývajúci biľag oddanosti minulému režimu za prekvapený výraz nevinnosti, pretože oni nevedeli, za čo dostali pozície na strategických pracoviskách … alebo významné riadiace posty …

Márnosť šedivá … aj by im niekto veril, keby sme si danú dobu nepamätali. To len synáčikovia okresných tajomníkov strany, či ich nohsledi si myslia, že sa zabudlo. Ako sa “hrdinsky” šplhali po chrbtoch spolužiakov a kolegov za svojimi cieľmi, za svojou kariérou. Peniaze a výhody krvavého režimu (ako mu dnes hovoria) im začali vadiť až vtedy, keď ich pramienok vyschol.

A tak mi jeden z týchto pohrobkov napísal, vraj som fanatický komunista, a ešte sa tým aj chválim. Celkom ma to pobavilo, pretože asi nepozná význam slova fanatizmus – fanatik. Jeden fanatik sedel kedysi na sudcovskej stoličke a vrieskal po obvinených z atentátu na Hitlera, že sú banditi, teroristi a zločinci. Vypočúval obvinených, pričom vedľa na stole ležala rozkladajúca sa mŕtvola jedného zo spoluvinníkov, ktorý nečakal na povestné metódy gestapa a radšej opustil svet živých sám. Kto by si vtedy pomyslel, že raz nájde svojich nasledovníkov.

Na Slovensku … kde primitívni netvori mávajú telami obetí zločinu ako nejakou zástavou a zneužívajú ich tragédiu na dosiahnutie vlastných cieľov. Potomkovia R.Freislera … či skôr dediči jeho bezohľadnosti a neľudskosti.

Veríte, že podobný netvor vie, čo znamenajú slová – česť, morálka, zákon, spravodlivosť ? Veríte, že podobný netvor je človek ?

Márne sa on snaží, aby ma akýmkoľvek spôsobom pohanil. Nech povie či napíše čokoľvek hanlivé či posmešné, desilo by ma niečo úplne iné …

Predstava, že by s mojimi názormi taký netvor – súhlasil.

Opozícia chcela Kočnera za premiéra

19.08.2019

... zahlásil zadýchaný holub Oldo, sotva dosadol na jeden z konárov bútľavej vŕby. Údajne mal jeho fotografiu (rozumej Kočnerovu) jeden liberál na vnútornej časti šiltovky a trenírok. Asi viac »

Hotel Leopoldov

17.08.2019

Ktokoľvek zneužíva obete zločinov na naplnenie vlastných cieľov, nezaslúži si iné označenie - bezcharakterná špina V Pluske sa objavil článok s nadpisom, ktorý vyvolával dojem, že Kočner viac »

Kočner potopí všetkých bez výnimky

16.08.2019

Odhaľovanie komunikácie Kočnera a jej zverejňovanie v médiách počas prebiehajúceho trestného konania by malo byť dôvodom na zamyslenie generálneho prokurátora a prijatie potrebných opatrení. viac »

deti, škôlka, vakcína,

Výrobcovia sa boja výpadku vakcín

20.08.2019 19:00

Od januára by sa mal upraviť očkovací kalendár tak, že vakcináciu proti mumpsu, ružienke a osýpkam absolvujú nielen jedenásťročné, ale aj šesťročné deti.

vlada, pellegrini,

Pellegrini v stredu povie, či ostáva v Smere

20.08.2019 18:22

Pellegrini už dlhšie patrí medzi vrcholových členov strany, s postojmi ktorých sa Fico dostáva čoraz častejšie do rozporu.

Trenčín

Mestám stále nevonia, že ľuďom zostane viac z daní. Prídu o milióny

20.08.2019 18:06

Únia miest Slovenska nesúhlasí s návrhom novely o dani z príjmov z dielne strany Most-Híd. Milióny eur budú chýbať v rozpočte samospráv.

Argentína / Casa Rosada /

Do Argentíny príde tím MMF, krajina je bližšie k bankrotu

20.08.2019 17:53

Nový argentínsky minister financií Hernan Lacunza chce po nedávnom prudkom oslabení pesa a prepade domácej burzy stabilizovať menu.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,075
Celková čítanosť: 5480439x
Priemerná čítanosť článkov: 2641x

Autor blogu