Založ si blog

Bez cudzích príbehov Matovič . . . neexistuje . . .

Treba férovo uznať, že biznis plán politickej firmy vytvoril naozaj (skoro) dokonale. Má len jednu chybu – oporné piliere priskoro praskajú …

Čo asi ostane, ak sa zo štítu OĽANO odstránia príbehy skutočných osobností, ktorým dal trnavský Igor veľkorysú šancu na účasť v politike ? Nič … presnejšie len Igor, ktorý nemá čo ponúknuť, aby zaujal a presvedčil voličov. Prázdna šupka z pomaranča, s nápisom OĽANO, ktorá by sa povaľovala niekde na okraji politického smetiska a ľudia by si ju všimli len ako prilepenů na podrážke.

Bez cudzích silných príbehov nemá Matovič pre voličov vôbec nič. Problémom je, že nositelia silných príbehov veľmi rýchlo pochopia, aká je podstata “šance”, ktorá sa im ušla a rýchlo – ujdú. Opakuje sa to od vstupu Matoviča do politiky, a inak to ani nebude. Nemôže … pretože v obyčajnej šaškárni ide len o jedno …

O štedrý príspevok zo štátnej pokladne … a v jeho mene je dovolené všetko.

Keď nestačia živí, poslúžia aj zosnulí. Obete tragédie … presnejšie brutálneho zločinu, o ktorom sa (možno) odhalí pravda až vynesením rozsudku nad páchateľmi. A možno ani vtedy. A najväčšou “tragédiou” pre parazitov na cudzom utrpení by bolo vyvrátenie ich zaručene pravdivých verzií, ktoré pravidelne predhadzujú verejnosti … bez dôkazov, len tak, pre vlastný prospech.

Pravda má síce najpomalšie topánky na svete, ale všade príde včas. A možno pochopia aj zaslepení, aké je skutočné pozadie vrieskania na pôde parlamentu, rôznych vulgárnych osočovaní, či pravidelných odchodov ľudí od Matoviča. A uvidia skutočný obraz toho, čo podporujú.

A hlavne toho, čo platia …

Parlamentní darebáci, odovzdajte vodičáky !

18.07.2019

Kto má dlhy na daniach, príde o vodičský preukaz. Som za ... len nech nikto neberie z mojich daní na sociálne dávky pre tých, ktorí skončia bez práce. Ale keď už, tak rovný meter ... nech viac »

Mier s namierenou zbraňou ?

15.07.2019

Tak sa nám už prezidentka dokázala obliecť, povedal by klasik. Žiaľ, ešte stále nepochopila, že dvakrát merať a raz strihať ... Ktosi a kedysi veril, že mier sa dá budovať a udržať s vojskami viac »

Tresky-plesky nielen zo sveta

12.07.2019

Biely dom je pobúrený ruskými dodávkami systémov S-400 do Turecka, ktoré môžu byť neschopné spolupráce so systémami NATO. V preklade - strýčko Sam zúri, že Ankara si vybrala dodávateľa viac »

Taliansko / letisko / Rím / lietadlo /

Na rímskom letisku zadržali Nigérijčana s 1,7 kg heroínu v žalúdku

19.07.2019 08:11

Nigérijčan do Ríma priletel z etiópskej metropoly Addis Abeba.

Nintendo Switch, herná konzola,

Od Apple až po Nintendo. Firmy vyháňa z Číny obchodná vojna

19.07.2019 07:54

Tempo, ktorým firmy presúvajú výrobu mimo Čínu, sa zrýchľuje a viac ako 50 nadnárodných spoločností sa ponáhľa, aby sa vyhli americkým clám.

Automat

Z jedla z automatov so "zdravou stravou" sa v Moskve priotrávilo 65 ľudí

19.07.2019 07:30

Jedlom z automatov sa priotrávili prevažne ľudia pracujúci v kanceláriách.

Google vyhľadávanie, klávesnica, lupa, internet, informácie, hľadanie

Svet zdaní digitálnych obrov, Google či Facebook budú musieť platiť

19.07.2019 07:30

Digitálne spoločnosti, ako sú Facebook a Google, budú mať stanovenú minimálnu úroveň zdanenia. Dohodli sa na tom najvyspelejšie štáty sveta.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,047
Celková čítanosť: 5313925x
Priemerná čítanosť článkov: 2596x

Autor blogu