Založ si blog

Bez cudzích príbehov Matovič . . . neexistuje . . .

Treba férovo uznať, že biznis plán politickej firmy vytvoril naozaj (skoro) dokonale. Má len jednu chybu – oporné piliere priskoro praskajú …

Čo asi ostane, ak sa zo štítu OĽANO odstránia príbehy skutočných osobností, ktorým dal trnavský Igor veľkorysú šancu na účasť v politike ? Nič … presnejšie len Igor, ktorý nemá čo ponúknuť, aby zaujal a presvedčil voličov. Prázdna šupka z pomaranča, s nápisom OĽANO, ktorá by sa povaľovala niekde na okraji politického smetiska a ľudia by si ju všimli len ako prilepenů na podrážke.

Bez cudzích silných príbehov nemá Matovič pre voličov vôbec nič. Problémom je, že nositelia silných príbehov veľmi rýchlo pochopia, aká je podstata “šance”, ktorá sa im ušla a rýchlo – ujdú. Opakuje sa to od vstupu Matoviča do politiky, a inak to ani nebude. Nemôže … pretože v obyčajnej šaškárni ide len o jedno …

O štedrý príspevok zo štátnej pokladne … a v jeho mene je dovolené všetko.

Keď nestačia živí, poslúžia aj zosnulí. Obete tragédie … presnejšie brutálneho zločinu, o ktorom sa (možno) odhalí pravda až vynesením rozsudku nad páchateľmi. A možno ani vtedy. A najväčšou “tragédiou” pre parazitov na cudzom utrpení by bolo vyvrátenie ich zaručene pravdivých verzií, ktoré pravidelne predhadzujú verejnosti … bez dôkazov, len tak, pre vlastný prospech.

Pravda má síce najpomalšie topánky na svete, ale všade príde včas. A možno pochopia aj zaslepení, aké je skutočné pozadie vrieskania na pôde parlamentu, rôznych vulgárnych osočovaní, či pravidelných odchodov ľudí od Matoviča. A uvidia skutočný obraz toho, čo podporujú.

A hlavne toho, čo platia …

Kerí do politiky musia a kerí v nej musia . ..

14.10.2019

Vraj sa nemá fúkať do sáčku s exkrementami, potom stisnúť a nakoniec buchnúť ... ono to vraj síce pekne praskne, len akosi .... na ksichte niekoho ostane ... Prasklo, už sa len čaká, na koľkých viac »

Viete, pre koho pracujete (chcete pracovať) ?

08.10.2019

V poslednom čase vzniká dojem, akoby malo Slovensko o niekoľko desiatok miliónov obyvateľov viac, a jediným ich problémom bola - doprava. Doslova sa vyrojili desiatky inzerátov s ponukami práce viac »

Zabudol vyhodiť sám seba . . .

06.10.2019

Veľké upratovanie medzi liberálmi skončilo. Ak si Blahová, Galko a spol. myslia, že skončili kvôli svojim názorom, sú veľmi naivní. Skončili, pretože ich obraz v očiach verejnosti boli mlynským viac »

Gábor Gál / minister spravodlivosti /

Začne Gál disciplinárky voči sudkyniam?

15.10.2019 19:00

Sudkyne Jankovská a Maruniaková čelia podozreniam, že v súdnych sporoch konali v prospech Mariana Kočnera, ktorý je obvinený z viacerých ekonomických trestných činov a objednávky vraždy.

Euro, peniaze, bankovky

Slovenská ekonomika bude rásť len o 2,6 %, prognózuje MMF

15.10.2019 17:48

Slovenská ekonomika podľa predpovede Medzinárodného menového fondu (MMF) v tomto roku reálne posilní iba o 2,6 percenta.

peniaze, kalkulačka

Niektoré firmy nebudú musieť overovať účtovné závierky

15.10.2019 17:43

Niektorým firmám ubudnú povinnosti v oblasti účtovníctva. Počíta s tým novela zákona z dielne ministerstva financií, ktorú schválil parlament.

Zrážka lodí v Budapešti

Za májovú nehodu lodí na Dunaji je zodpovedný kapitán plavidla Viking Sigyn

15.10.2019 17:31

Pri nehode zomrelo 26 Juhokórejčanov a dvaja maďarskí členovia posádky. Prežilo len sedem ľudí na palube.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,090
Celková čítanosť: 5669976x
Priemerná čítanosť článkov: 2713x

Autor blogu