Psychopati spoza oceána a ich poskokovia

21. apríla 2015, cudzinec, Nezaradené

Cítite sa byť ohrození Ruskom ?

Potom asi žijete v inom svete, pretože pri pohľade na vývoj po roku 1990, respektíve po vzniku samostatného Ruska, sa ruská politika dotýka Slovenska len okrajovo. Ba dalo by sa povedať, že ak nejde o spoločné obchody, Rusko sa o Slovensko prakticky nezaujíma.

Áno, mnohí pripomenú Čečensko a neslávny konflikt, alebo Gruzínsko … a najnovšie Krym. Pripomínajú to však tí, ktorí si úmyselne a cielene zakrývajú oči pred pravdou. A tá nie je príjemná pre podporovateľov modernej, neofašistickej politiky v réžii Bieleho domu za výraznej asistencie Bruselu. Ak by bolo napríklad Rusko pripustilo odtrhnutie Čečenska podľa požiadaviek údajných demokratov (tých istých, čo jedným dychom tvrdia, že Indiáni nemajú právo na sebaurčenie), mali by sme dnes na dostrel ďalšie ohnisko nepokojov, sprevádzané praktikami, založenými na extrémnom výklade islamu, a všetkom, čo to prináša.

Ani s Gruzínskom to nie je také ružové, ako sa mnohí snažili a snažia vykladať. Na jednej strane Gruzínci nesmierne túžili po nezávislosti, a odtrhnutí sa od sovietskeho obojka, na strane druhej právo, ktoré sami žiadali – iným upierali. Čo tiež tzv. civilizovaná Európa akosi prehliadala, a dnes už vieme, prečo. Pretože cieľom nebol pokoj na kontinente, ale oslabenie nástupcu ZSSR všetkými spôsobmi a za každú cenu.

Podobným prípadom je aj Krym. Od vzniku samostatnej Ukrajiny netúžil byť v spoločnom štáte s Kyjevom. Pokúšal sa získať samostatnosť, organizoval referendá, schvaľoval vlastnú ústavu, ba dokonca mal aj vlastného prezidenta – ale nakoniec musel vždy ustúpiť pred vyhrážkami Kyjeva, ktoré – ako mnohokrát v minulosti civilizovaná Európa ignorovala, lebo na Kryme boli ruské základne, a bojachtiví generáli nesmierne túžili po priblížení k týmto objektom. Nemusíme si robiť ilúzie, ak by sa Krym neodtrhol, dnes by sa odohrávali boje, ktorých cieľom by bolo obsadenie ruských základní.

Dnes sa už vie, že R.Reagan trpel duševnou chorobou počas výkonu funkcie prezidenta … rovnako sa vie, že G.Bush ml. bol súdom v Kuala Lumpure obvinený z vojnových zločinov a genocídy … rovnako sa vie, že B.Obama je dôstojným pokračovateľom tradície psychopatov v Oválnej pracovni

Prečo je vlastne Rusko problémom ? Nie, nikomu nevadí ako neobmedzený vládca Ruska V.Putin. Ale každej veľmoci vadí niečo iné – nie je ochotný kolaborovať vo vlastnom záujme s inými, hoci aj proti záujmom vlastného národa. V našich podmienkach by sa dalo povedať, že nemá povahu typickej slovenskej politickej prostitútky, ktorá zrazí opätky pred každým, kto dobre zaplatí.

Problémom pre kandidátov na pánov sveta je aj minulosť Ruska, pretože Rusko bolo aj v dávnejších časoch akýmsi útesom, na ktorom sa rozbíjali snahy ambicióznych kandidátov na svetový trón – či už to bol Napoleon, alebo Hitler. Civilizovaná Európa na jednej strane dôsledne ohŕňala nosom nad ruským spôsobom života (však aj dnes sa nájde množstvo primitívov, ktorí sa podobne chovajú), no na strane druhej sa nehanbila žiadať Rusko o pomoc, ak sa ocitla v ohrození … ktoré si často sama spôsobila svojou pokryteckou a neraz zákernou politikou.

A samozrejme, netreba zabúdať na potenciál Ruska, ktorý je dlhodobo tŕňom v oku rôznych politikov. Stačí si spomenúť na slová česko-americkej politickej prostitútky Madlénky, ktorá pobúrene navrhovala, aby svetové spoločenstvo nejakým spôsobom prerozdelilo ruské nerastné bohatstvo, pretože je nenormálne, aby jedna krajina vlastnila toľko zdrojov. Ktovie, či by našla odvahu na podobné slová, a dokázala by ich adresovať rôznym zbohatlíkom … asi nie. Bohatí sa totiž nielen neriadia radami a názormi sluhov, ale ich dokážu aj bez pardónu vyhodiť.

Ak sa niekomu nepáči ruský režim, a označuje ruského prezidenta V.Putina za autokrata … prečo nie ? Len mi vŕta hlavou, ako môže rovnaký človek pokojne podporovať režim v Saudskej Arábii, ktorý je oveľa horší, než kritizovaný ruský … Ešte väčší údiv vyvoláva fakt, že spojencom pravoverných demokratov môže byť aj režim, aký vládne v Pakistane

A to už vôbec radšej nespomínajme toleranciu “ demokratického “ spoločenstva voči vraždám opozičných politikov a novinárov na Ukrajine, s neobmedzenou podporou režimu P.Porošenka, ktorý vykazuje množstvo znakov, spoločných s niekdajšími ideami fašizmu. Oslavovanie S.Banderu, ktorý stál za množstvom krviprelievania a vraždenia, o tom svedčí najlepšie.

Súčasný vývoj vo svete sa riadi záujmami psychopatov (nielen) spoza oceána

Dnes už otvorene žiadajú, aby krajiny východnej a strednej Európy súhlasili s vybudovaním (údajne) spoločných vojenských základní, ktoré však majú slúžiť úplne inému účelu, než sa navonok prezentuje. Skutočným cieľom je upevnenie moci, a vykonanie opatrení, ktoré zabránia, aby sa v prípade núdze obrátili národy smerom k Rusku. Zabránia tomu, aby tieto národy otvorili oči, pochopili a vyhnali budúcich okupantov z vlastného územia.

To je skutočné pozadie kampane psychopatov proti Rusku Nehovoriac o strachu z možnosti, že by slovanské národy našli spoločnú reč, a dokázali sa konečne spojiť v spoločnom záujme a proti tým, ktorí ich majú len za sluhov … však si len skúste predstaviť, že by sa v spoločnom záujme spojili národy celého bývalého východného bloku …