Najväčšie európske hodnoty – moc a tučné konto v banke . .. hoci aj krvavé !

28. októbra 2015, cudzinec, Nezaradené

Kohože to máme za nádejných partnerov v únii ? Krvavý turecký režim, ktorý s tichým požehnaním Bieleho domu a odvráteným pohľadom Bruselu pokračuje v genocíde Kurdov, dokonca aj na územiach iných štátov … európsky protektorát Kosovo, ktorý je moderným drogovým kráľovstvom na európskom kontinente, kde sa pod priamym dohľadom americkej vojenskej základne obchoduje nielen s drogami, ale aj ľudskými orgánmi. A to už nehovoríme o  miere korupcie v tejto krajine, kde sa dá doslova kúpiť všetko … a potom tu máme kyjevský režim, riadený oligarchom Porošenkom, zastupovaný fanatikom Jaceňukom, spojencami neofašistických bánd Pravého sektora, ktorý pokojne a pod dohľadom Bruselu okradne kohokoľvek, kto sa opováži trvať na dodržiavaní zmlúv … kedysi na to doplatilo Slovensko, dnes podobné metódy skúša na Rusku a všetko sa financuje – z našich vreciek, z našich ťažko zarobených peňazí.

Uznávam, európske hodnoty sú naozaj ohromujúce. Už len čakám, kedy nejaký nemecký politik začne tvrdiť, že A.Hitler bol vlastne ľudomil, ktorý nechcel, aby na národy Európy dopadla ťažká čižma hospodárskej krízy a s tým súvisiacej biedy či hladu, a tak ich predbehol – a posielal ľudí na nekonečné stretnutie so Stvoriteľom radšej sám.

Chápem pohnútky konania únie v prípade Kosova. V podstate hrajú predstavitelia eurospolku na dve strany – na jednej strane z politických dôvodov potrebujú ukončiť nejasný status kosovského protektorátu, na strane druhej vedia, že hoci podpísali bezcenný zdrap papiera, budú vyzerať pred svetom – dobre. Presnejšie pred hlupákmi, ktorí ešte stále túto špinavú politiku podporujú. Pretože asociačná zmluva s Kosovom je naozaj bezcenný zdrap papiera, ešte menej cenný, ako podobné dokumenty s Tureckom. Bez súhlasu všetkých krajín a oficiálneho uznania Kosova je reálne členstvo Prištiny v únii rovnako blízko, ako pred sto rokmi, keď neexistovala ani únia, ani Kosovo. Proste … politický podvod, ktorý však nenápadne poukazuje na niečo, čoho by sme sa mali obávať.

Svojvoľné konanie Bruselu, ktorý podpísal dohodu s Kosovom i napriek tomu, že päť členov únie dalo jasne najavo, ako vidia status Kosova. A rovnako dali najavo aj nesúhlas s jeho odtrhnutím od Srbska, pretože to pokladali a pokladajú za precedens, ktorý môže v budúcnosti významne ohroziť Európu. Ukazuje sa (nie prvý raz), že pokračuje snaha o federalizáciu únie, a odstavenie malých krajín, aby nemohli zasahovať do plánov Berlína a Paríža. Opäť padajú návrhy, aby sa v Bruseli nastavil model väčšinového hlasovania vo všetkých otázkach únie.

V praxi by znamenalo, že by sme padli na úroveň čias Mníchovskej dohody, alebo bábkového slovenského štátu. Mali  by sme formálnu vládu, ale o všetkom by oficiálne rozhodovali iní. A tomu treba za každú cenu zabrániť, pretože politika únie je prospešná len pre krajiny ako Nemecko, Francúzsko, prípadne Veľká Británia (tá má toľko výnimiek, že nemusí rešpektovať skoro nič). Stačí pripomenúť podvod, ktorý urobil Brusel na Bulharsko, keď ho prinútil odmietnuť spoluprácu s Ruskom na novom plynovode, aby neskôr pokračovala spolupráca Nemecka a Ruska na rovnakom projekte. Opäť sa potvrdilo, že pre krajiny Západu sú čerešničky na torte, a pre Východ len odpad, o ktorý Západ nemá záujem.

Dnes sme na najlepšej ceste, ako stratiť samostatnosť. Ako prísť o to, o čom si v minulosti mnohí nedovolili ani snívať. Dostali sme dostatočné množstvo dôkazov, ktoré jasne potvrdzujú, že pre Brusel a veľké krajiny EÚ sme len kolónia, zdroj lacnej pracovnej sily … proste prívesok. Stačí spomenúť podmienky asociačnej zmluvy k EÚ (ktoré Kosovo ani Ukrajina nemuseli splniť), podmienky prijatia spoločnej meny (ktoré nemusela splniť ani jedna zo zakladajúcich krajín), euroval (kde nás vydieraním donútili k jeho prijatiu – a nielen nás), odmietnutú európsku ústavu (transformovanú na Lisabonskú zmluvu), vojenské a ekonomické konflikty, vydieranie v súvislosti s prijatím imigrantov (následku zločinnej politiky predstaviteľov Nemecka, Francúzska, Veľkej Británie a USA) … vari je toho ešte málo ?

Ak sme chceli federáciu, je nepochopiteľné rozdelenie Československa, ak sme ju odmietali, je nepochopiteľné podriadenie sa diktátu z Bruselu … hoci, našlo by sa odôvodnenie, prečo sme takto dopadli – naše politické špičky nás jednoducho PREDALI !!!