Prečo Briti odmietajú bruselskú mršinu ? Lebo páchne ! ! !

24. júna 2016, cudzinec, Nezaradené

Klamstvom, diktatúrou, hlúposťou, otroctvom … a hlavne krachom, pretože je rozdelená pravidlami na rovných a rovnejších. Rovní platia a majú sa starať sami o seba, pričom ak náhodou utrpia staty, nikto im nepomôže … rovnejší neplatia, a ak utrpia straty, tie sú spoločné, hoci zisky ostávajú výhradne – rovnejším.

Klamstiev, ktoré lietali médiami v čase pred britským referendom bolo toľko, že dokonale ilustrovali potemkinovu dedinu, ktorá je údajne našou budúcnosťou. Zlatým klincom bolo tvrdenie, že bez únie je naša existencia prakticky nemožná.

Konečne viem, kam sa presťahovali ideológovia z Kremľa. Do Bruselu !!! Však kedysi sa písalo “ so Sovietskym zväzom na večné časy a nikdy inak „, dnes sa síce nepíše, ale tvrdí, že “ s Bruselom na večné časy, lebo nejde to inak “ 

Bruselská mršina páchne, a preto ju Briti nechcú. A nielen Briti. Páchne všetkým, čo sme podľa jej zástancov odmietli koncom roka 1989, a dnes podľa nich po tom túžime, len v inom háve. Čo myslíte, prečo sa tejto mršine tak klaňajú ? Pretože kedysi sa klaňali inej, ktorá skončila dočasným pobytom sovietskych vojsk na československom území.

Sú to – vlastizradcovia !!! A o tom bolo britské referendum – Briti kašlú na úniu, ale nechcú, aby ich krajinu riadili sluhovia Bruselu – vlastizradcovia. Briti nechcú, aby vedľa ich vlajky visel akýsi zdrap, symbolizujúci spoločenstvo, kde pravidlá platia pre malých a slabých … a veľkí majú v prípade potreby výnimky.Hoci práve Briti majú toľko výnimiek, že sa o ne potkýnajú.

A prečo v bohatej Británii uspejú zástancovia odchodu z únie ? Pretože žiadna krajina nie je dosť bohatá, aby financovala klamstvá, podvody, príživníkov a korupciu. Žiadna krajina nie je dosť bohatá, aby financovala následky dobrodružstiev, ako je protiruské embargo, či dovoz utečencov z krajín, kde špinavá politika Bieleho domu a jeho sluhu Bruselu vyvolal krvavé konflikty.

Keď nemá rozum politik, musí ho mať volič.

A ešte malá poznámka – z nejedného politického kúta zazneli názory, že o otázkach, ako je napríklad členstvo v únii či prípadné vystúpenie z únie, by nemali rozhodovať referendá. Pripomeňme si, že aj slovenské členstvo v únii je postavené na nepravdivých tvrdeniach, ktoré sa časom jednoznačne vyvrátili – stačí pripomenúť obchádzanie pravidiel a dohôd. Nič lepšie nesvedčí o tom, že únia sa stáva diktatúrou, v ktorej je ľudové hlasovanie podľa nejedného politika prípustné len vtedy, ak prinesie – požadovaný výsledok.