Založ si blog

Tresky-plesky nielen zo sveta

Biely dom je pobúrený ruskými dodávkami systémov S-400 do Turecka, ktoré môžu byť neschopné spolupráce so systémami NATO.

V preklade – strýčko Sam zúri, že Ankara si vybrala dodávateľa podľa svojich predstáv a nie podľa potrieb americkej zadĺženej ekonomiky.

Festival politickej agitácie – taký je pravý účel festivalu Pohoda, ktorý ponúka všetko, okrem umenia.

Kto sa chce s nami tlačiť pri koryte, nebude nás kritizovať. Tak znie hlavný odkaz účastníkov politickej dohody o trvalom zmieri počas predvolebnej kampane.

Konal v dobrej viere a všetko zlé je len náhoda – daňové prešľapy, pozemkové kauzy, pochybné financovanie kampane, klamstvá v priamom prenose, atď… akoby to malo sicílske korene – neviem, nevidím, nepočujem …

Vráťme Slovensko občanom (národu) … radšej sa neradujte, na realizáciu podobnej ilúzie nemáme dostatočne veľké väznice …

Jeden sa pre zbytky svedomia bojí väzenia, druhý sa pre absenciu svedomia nebojí – ničoho. Aký je medzi nimi rozdiel ? Žiadny, obaja sú darebáci.

Súdy a prokuratůra vždy zlyhajú, ak neplnia želania politikov.

Neschopní ľudia závidia všetkého schopným …

Oligarchovia sú pripravení vládnuť, je aj národ pripravený na ďalšie … okrádanie ?

Komunistické režimy boli postavené mimo zákon, pretože mučili a vraždili svojich oponentov, demokratické sú legitímne, pretože okrádajú všetkých a nechávajú ich humánne zomierať chorobami alebo … hladom. Prípadne ich občas (humánne) zbombardujú …

Ako bude vyzerať štandardné menu v roku 2030 ? Grilovaná pneumatika na prírodno, v olejovej omáčke s hrdzavými skrutkami … všetkého požívateľného sme sa už vzdali …

 

 

 

 

Kerí do politiky musia a kerí v nej musia . ..

14.10.2019

Vraj sa nemá fúkať do sáčku s exkrementami, potom stisnúť a nakoniec buchnúť ... ono to vraj síce pekne praskne, len akosi .... na ksichte niekoho ostane ... Prasklo, už sa len čaká, na koľkých viac »

Viete, pre koho pracujete (chcete pracovať) ?

08.10.2019

V poslednom čase vzniká dojem, akoby malo Slovensko o niekoľko desiatok miliónov obyvateľov viac, a jediným ich problémom bola - doprava. Doslova sa vyrojili desiatky inzerátov s ponukami práce viac »

Zabudol vyhodiť sám seba . . .

06.10.2019

Veľké upratovanie medzi liberálmi skončilo. Ak si Blahová, Galko a spol. myslia, že skončili kvôli svojim názorom, sú veľmi naivní. Skončili, pretože ich obraz v očiach verejnosti boli mlynským viac »

Rumunsko parlament vláda nedôvera vyslovenie

Rumunský prezident poveril lídra opozičnej strany zostavením novej vlády

15.10.2019 19:30

Stalo sa tak po tom, čo parlament minulý týždeň vyslovil nedôveru vláde vedenej sociálnodemokratickou premiérkou Vioricou Dancilaovou.

Gábor Gál / minister spravodlivosti /

Začne Gál disciplinárky voči sudkyniam?

15.10.2019 19:00

Sudkyne Jankovská a Maruniaková čelia podozreniam, že v súdnych sporoch konali v prospech Mariana Kočnera, ktorý je obvinený z viacerých ekonomických trestných činov a objednávky vraždy.

Euro, peniaze, bankovky

Slovenská ekonomika bude rásť len o 2,6 %, prognózuje MMF

15.10.2019 17:48

Slovenská ekonomika podľa predpovede Medzinárodného menového fondu (MMF) v tomto roku reálne posilní iba o 2,6 percenta.

peniaze, kalkulačka

Niektoré firmy nebudú musieť overovať účtovné závierky

15.10.2019 17:43

Niektorým firmám ubudnú povinnosti v oblasti účtovníctva. Počíta s tým novela zákona z dielne ministerstva financií, ktorú schválil parlament.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,090
Celková čítanosť: 5670008x
Priemerná čítanosť článkov: 2713x

Autor blogu