Založ si blog

Tresky-plesky nielen zo sveta

Biely dom je pobúrený ruskými dodávkami systémov S-400 do Turecka, ktoré môžu byť neschopné spolupráce so systémami NATO.

V preklade – strýčko Sam zúri, že Ankara si vybrala dodávateľa podľa svojich predstáv a nie podľa potrieb americkej zadĺženej ekonomiky.

Festival politickej agitácie – taký je pravý účel festivalu Pohoda, ktorý ponúka všetko, okrem umenia.

Kto sa chce s nami tlačiť pri koryte, nebude nás kritizovať. Tak znie hlavný odkaz účastníkov politickej dohody o trvalom zmieri počas predvolebnej kampane.

Konal v dobrej viere a všetko zlé je len náhoda – daňové prešľapy, pozemkové kauzy, pochybné financovanie kampane, klamstvá v priamom prenose, atď… akoby to malo sicílske korene – neviem, nevidím, nepočujem …

Vráťme Slovensko občanom (národu) … radšej sa neradujte, na realizáciu podobnej ilúzie nemáme dostatočne veľké väznice …

Jeden sa pre zbytky svedomia bojí väzenia, druhý sa pre absenciu svedomia nebojí – ničoho. Aký je medzi nimi rozdiel ? Žiadny, obaja sú darebáci.

Súdy a prokuratůra vždy zlyhajú, ak neplnia želania politikov.

Neschopní ľudia závidia všetkého schopným …

Oligarchovia sú pripravení vládnuť, je aj národ pripravený na ďalšie … okrádanie ?

Komunistické režimy boli postavené mimo zákon, pretože mučili a vraždili svojich oponentov, demokratické sú legitímne, pretože okrádajú všetkých a nechávajú ich humánne zomierať chorobami alebo … hladom. Prípadne ich občas (humánne) zbombardujú …

Ako bude vyzerať štandardné menu v roku 2030 ? Grilovaná pneumatika na prírodno, v olejovej omáčke s hrdzavými skrutkami … všetkého požívateľného sme sa už vzdali …

 

 

 

 

Parlamentní darebáci, odovzdajte vodičáky !

18.07.2019

Kto má dlhy na daniach, príde o vodičský preukaz. Som za ... len nech nikto neberie z mojich daní na sociálne dávky pre tých, ktorí skončia bez práce. Ale keď už, tak rovný meter ... nech viac »

Mier s namierenou zbraňou ?

15.07.2019

Tak sa nám už prezidentka dokázala obliecť, povedal by klasik. Žiaľ, ešte stále nepochopila, že dvakrát merať a raz strihať ... Ktosi a kedysi veril, že mier sa dá budovať a udržať s vojskami viac »

Zablatená optika Z. Čaputovej

11.07.2019

V slovenskej zahraničnej politike sa stalo bežným javom, že jej predstavitelia servilne opakujú to, čo zaznie v Bruseli, Bielom dome alebo mocenských centrálach súčasných “spojencov”. A viac »

Taliansko / letisko / Rím / lietadlo /

Na rímskom letisku zadržali Nigérijčana s 1,7 kg heroínu v žalúdku

19.07.2019 08:11

Nigérijčan do Ríma priletel z etiópskej metropoly Addis Abeba.

Nintendo Switch, herná konzola,

Od Apple až po Nintendo. Firmy vyháňa z Číny obchodná vojna

19.07.2019 07:54

Tempo, ktorým firmy presúvajú výrobu mimo Čínu, sa zrýchľuje a viac ako 50 nadnárodných spoločností sa ponáhľa, aby sa vyhli americkým clám.

Automat

Z jedla z automatov so "zdravou stravou" sa v Moskve priotrávilo 65 ľudí

19.07.2019 07:30

Jedlom z automatov sa priotrávili prevažne ľudia pracujúci v kanceláriách.

Google vyhľadávanie, klávesnica, lupa, internet, informácie, hľadanie

Svet zdaní digitálnych obrov, Google či Facebook budú musieť platiť

19.07.2019 07:30

Digitálne spoločnosti, ako sú Facebook a Google, budú mať stanovenú minimálnu úroveň zdanenia. Dohodli sa na tom najvyspelejšie štáty sveta.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,047
Celková čítanosť: 5313969x
Priemerná čítanosť článkov: 2596x

Autor blogu