Založ si blog

Slušné Slovensko ? Bez Sulíka a jemu podobných . . .

Áno, aj bez Fica, Danka a spol. Ale v prvom rade bez tých, ktorí nikdy a nič nevedia a teda nie sú spôsobilí riadiť ani prevádzku verejnej latriny …

Nevedel Sulík, že pred voľbami 2010 oslovil množstvo voličov odmietnutím spolupráce s Dzurindom a Miklošom ? Nevedel Sulík, že Kočner je na mafiánskych zoznamoch ? Nevedel Sulík, s kým bol Kollár na dovolenke ? Nevedel Sulík, kto zastupuje záujmy SaS na Podpoľaní ?

Ak znejú odpovede na vyššie položené otázky – áno – nie je spôsobilý na riadenie štátu. Ale vo svetle toho, že plánuje spoluprácu aj s exprezidentom, ktorého sprevádzajú rôzne kauzy, bude odpoveď na položené otázky – iná. A len bude dokonale ilustrovať zásady vodcu liberálov.

Farizejstvo alebo lacný populizmus. Sulíka zaujímajú voliči a potreby občanov len v čase volieb. Príklad ? Pred komunálnymi voľbami každý deň postávala v Krupine reklamná taliga so sloganmi liberálov. Voľby skončili a všetko je po starom. Taliga je preč a rovnako aj všetky vzletné táraniny, ktoré sprevádzali predvolebný čas. Lacný populizmus sa prejavil aj v jeho postoji k eurovalu, pretože jeho odmietnutím nič neriskoval a dobre to vedel. Ak by mu záležalo na ochrane Slovenska pred následkami cudzích dlhov, žiadal by o vystúpenie únie, ktorá nerešpektuje ani vlastné pravidlá. Na to však nemal odvahu …

O tom, ako by dopadlo Slovensko pod vedením farizejov typu Sulíka, najlepšie svedčia spomienky na OLO. Kde-čo sa síce zmenilo, ale len málo v prospech občana a daňového poplatníka. A keď – tak len v prospech niekoho vyvoleného.

Sulíkov návrh, aby sa ostatní vymedzili voči spolupráci so stranami ako SMER, SNS či ĽSNS, je len ďalším dôkazom bezbrehej drzosti slovenských politikov. O obsadení parlamentu rozhoduje volič, ktorý si aj platí jeho fungovanie vo svoj prospech. Pokiaľ sa nepáči Sulíkovi, koho si volič vybral, môže čušať, nekandidovať a ísť sa živiť nejako inak. Aj tak nepriniesol nič pozitívne, okrem prázdnych gest, a výhovoriek – o kom a čo nevedel. Ak by bol naozaj serióznym politikom, nestrašil by dnes v jeho strane niekto ako Ľ.Galko, neuvažoval by o spolupráci s chrapúňmi a pochybnými existenciami.

Sulik však nemôže inak … skôr bude v pekle snežiť a snehuliaci budú tancovať lambádu, než by on vyhral voľby … slušnosť na Slovensku porastie, keď Sulík zaplesne za sebou politické veraje svojej skrachovanej politickej firmy … a kývať nemusí, sotva-kto bude za ním plakať.

Opozícia chcela Kočnera za premiéra

19.08.2019

... zahlásil zadýchaný holub Oldo, sotva dosadol na jeden z konárov bútľavej vŕby. Údajne mal jeho fotografiu (rozumej Kočnerovu) jeden liberál na vnútornej časti šiltovky a trenírok. Asi viac »

Hotel Leopoldov

17.08.2019

Ktokoľvek zneužíva obete zločinov na naplnenie vlastných cieľov, nezaslúži si iné označenie - bezcharakterná špina V Pluske sa objavil článok s nadpisom, ktorý vyvolával dojem, že Kočner viac »

Kočner potopí všetkých bez výnimky

16.08.2019

Odhaľovanie komunikácie Kočnera a jej zverejňovanie v médiách počas prebiehajúceho trestného konania by malo byť dôvodom na zamyslenie generálneho prokurátora a prijatie potrebných opatrení. viac »

Mike Pompeo

Pompeo by bol radšej, keby Severná Kórea nepodnikala raketové testy

20.08.2019 17:49

Dúfa, že vodca Severnej Kórey Kim Čong-un bude súhlasiť s obnovením rokovaní o denuklearizácii.

Hasčák Kočner

Kočnerova Threema: Obhajobu Ruska mal platiť Haščák

20.08.2019 17:38

V kauzách Gorila a zmenky mali mať Marian Kočner a šéf finančnej skupiny Penta Jaroslav Haščák spoločný záujem, aby Pavol Rusko nesvedčil proti nim.

chirurgia, chorurg, operácia

Zomrel kardiochirurg Kramář, podieľal sa na 1. transplantácii srdca v ČSSR

20.08.2019 16:30

Rudolf Kramář, ktorý sa ako jeden zo štyroch lekárov podieľal v roku 1984 na prvej transplantácii srdca vo vtedajšom Československu, zomrel vo veku 89 rokov.

Huawei vs Apple

Šéf Huawei vedeniu Číny: Nerobte ústupky Američanom, ani kvôli nám

20.08.2019 16:17

Zakladateľ čínskej technologické spoločnosti Huawei Žen Čeng-fej neočakáva, že Spojené štáty zmiernia vývozné obmedzenia, ktoré sú namierené proti firme.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,075
Celková čítanosť: 5480221x
Priemerná čítanosť článkov: 2641x

Autor blogu