Založ si blog

Pochodujte, pochodujte . . . a život pôjde ďalej . . .

Diskriminácia na Slovensku ohľadom sexuálnej orientácie nie je. Čo si kto robí doma, je jeho vec, pokiaľ nekoná v rozpore so zákonom. A nielen doma …

Nikto nebráni nikomu v uzatvorení manželstva či inej forme partnerského spolužitia. Na prvé spomínané stačí splniť zákonné podmienky, na druhé stačí dobrá vôľa dvoch ľudí. Zažil som jedno i druhé a nemal som žiadne problémy.

Niet žiadneho dôvodu, aby sa riešili nezmyselné požiadavky, ktoré sú dávno vyriešené. Manželstvom je vzťah muža a ženy, a nič na tom nemenia ani úspešné lobistické snahy v niektorých krajinách. Deklarovaná podpora veľvyslanectiev na Slovensku je bezpredmetná, pretože je motivovaná len politickými dôvodmi alebo spomínanými lobistickými skupinami.

Kto chce manželstvo, nemá zákonnú prekážku. Stačí partner opačného pohlavia …

Čo je dnes diskriminácia ? Všetko, čo a kedy komu sa hodí. Chýba zdravý rozum. Pripadá mi to dnes rovnako šialené, akoby som išiel protestovať, pretože nemôžem byť kozmonautom, lebo som slepý ako krt.

O čom je život ? Vedieť žiť sám so sebou za každých okolností. Pamätám si časy, keď mi jeden inak orientovaný hovoril, že oni nechcú nič viac, len nech si ich nikto nevšíma a akceptuje ich spôsob života. Akceptovaní sú, nikto si ich nevšíma (však je to každého osobná vec), ale žiadajú čoraz viac, ba dokonca aj to, aby sa väčšina prispôsobila – menšine. Prečo ?

Vedieť žiť sám so sebou … nie, nepôjdem pochodovať ani za rodinu. Ohrozená nie je, ani politickými exotmi s infantilnými čmáranicami na tričku, ktorí j..ú všetko, len si nevšimli, že národ – j..e na nich … 

Opozícia chcela Kočnera za premiéra

19.08.2019

... zahlásil zadýchaný holub Oldo, sotva dosadol na jeden z konárov bútľavej vŕby. Údajne mal jeho fotografiu (rozumej Kočnerovu) jeden liberál na vnútornej časti šiltovky a trenírok. Asi viac »

Hotel Leopoldov

17.08.2019

Ktokoľvek zneužíva obete zločinov na naplnenie vlastných cieľov, nezaslúži si iné označenie - bezcharakterná špina V Pluske sa objavil článok s nadpisom, ktorý vyvolával dojem, že Kočner viac »

Kočner potopí všetkých bez výnimky

16.08.2019

Odhaľovanie komunikácie Kočnera a jej zverejňovanie v médiách počas prebiehajúceho trestného konania by malo byť dôvodom na zamyslenie generálneho prokurátora a prijatie potrebných opatrení. viac »

deti, škôlka, vakcína,

Výrobcovia sa boja výpadku vakcín

20.08.2019 19:00

Od januára by sa mal upraviť očkovací kalendár tak, že vakcináciu proti mumpsu, ružienke a osýpkam absolvujú nielen jedenásťročné, ale aj šesťročné deti.

vlada, pellegrini,

Pellegrini v stredu povie, či ostáva v Smere

20.08.2019 18:22

Pellegrini už dlhšie patrí medzi vrcholových členov strany, s postojmi ktorých sa Fico dostáva čoraz častejšie do rozporu.

Trenčín

Mestám stále nevonia, že ľuďom zostane viac z daní. Prídu o milióny

20.08.2019 18:06

Únia miest Slovenska nesúhlasí s návrhom novely o dani z príjmov z dielne strany Most-Híd. Milióny eur budú chýbať v rozpočte samospráv.

Argentína / Casa Rosada /

Do Argentíny príde tím MMF, krajina je bližšie k bankrotu

20.08.2019 17:53

Nový argentínsky minister financií Hernan Lacunza chce po nedávnom prudkom oslabení pesa a prepade domácej burzy stabilizovať menu.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,075
Celková čítanosť: 5480493x
Priemerná čítanosť článkov: 2641x

Autor blogu