Založ si blog

Americká politika v tieni praktík nacistov

Americkí vojaci sa presunú do Saudskej Arábie, aby chránili americké záujmy.

A tejto zvrhlosti sa hovorí demokracia. Tragikomédia pokračuje v tom, že Saudská Arábia a jej režim nečelil medzinárodným sankciám napriek pravidelnému porušovaniu ľudských práv, beštiálnemu vraždeniu oponentov aj v zahraničí … asi to v Bruseli nevidia, však. Napokon, tam je každý slepý, ak sa náhodou nehovorí o Rusku.

Dôkazom toho je neotrasiteľná pozícia nominanta korporácií a zjavného alkoholika z Luxemburska, či iného “ukážkového” občana, zapleteného do závažných škandálov v Poľsku … alebo posledná, pre Slovensko naozaj “významná” nominácia L.Ďuriš-Nicholsonovej. Iste, občas treba hodiť každému nejakú kosť a nedá sa poprieť, že lacný populizmus prináša ovocie, hoci sa stačí poriadne pozrieť a praktika “nepriateľ nášho nepriateľa je náš priateľ” priam trčí z každého kúta. Kdesi z kúta šenku zaznelo aj niečo v zmysle, že sa vracia tá škaredšia časť socializmu, v ktorej platilo

Nevadí, že je sprostý, však je náš …

Áno, všetci sme asi svoji … len každý inak. Je však smutné, že sa nemo prizeráme, ako sa presadzujú fašistické črty v americkej politike a ešte nám niekto chce sem prestrčiť okupačnú čižmu vojakov amerického (dnes nepochybne) zločinného režimu. Zdá sa, že domáci kolaboranti zmenili len svoj háv. Niet divu, však niektorí neboli v komunistickej strane len preto, že sa do nej nestihli – dostať.

Stávame sa divnou krajinou …

Krajinou, kde zajtra sme mali – pred tridsiatimi rokmi … a pozajtra sa ocitneme – možno medzi dvoma vojnami.

Opozícia chcela Kočnera za premiéra

19.08.2019

... zahlásil zadýchaný holub Oldo, sotva dosadol na jeden z konárov bútľavej vŕby. Údajne mal jeho fotografiu (rozumej Kočnerovu) jeden liberál na vnútornej časti šiltovky a trenírok. Asi viac »

Hotel Leopoldov

17.08.2019

Ktokoľvek zneužíva obete zločinov na naplnenie vlastných cieľov, nezaslúži si iné označenie - bezcharakterná špina V Pluske sa objavil článok s nadpisom, ktorý vyvolával dojem, že Kočner viac »

Kočner potopí všetkých bez výnimky

16.08.2019

Odhaľovanie komunikácie Kočnera a jej zverejňovanie v médiách počas prebiehajúceho trestného konania by malo byť dôvodom na zamyslenie generálneho prokurátora a prijatie potrebných opatrení. viac »

Pompeo by bol radšej, keby Severná Kórea nepodnikala raketové testy

20.08.2019 17:49

Dúfa, že vodca Severnej Kórey Kim Čong-un bude súhlasiť s obnovením rokovaní o denuklearizácii.

Hasčák Kočner

Kočnerova Threema: Obhajobu Ruska platí Haščák

20.08.2019 17:38

V kauzách Gorila a zmenky mali mať Marian Kočner a šéf finančnej skupiny Penta Jaroslav Haščák spoločný záujem, aby Pavol Rusko nesvedčil proti nim.

chirurgia, chorurg, operácia

Zomrel kardiochirurg Kramář, podieľal sa na 1. transplantácii srdca v ČSSR

20.08.2019 16:30

Rudolf Kramář, ktorý sa ako jeden zo štyroch lekárov podieľal v roku 1984 na prvej transplantácii srdca vo vtedajšom Československu, zomrel vo veku 89 rokov.

Huawei vs Apple

Šéf Huawei vedeniu Číny: Nerobte ústupky Američanom, ani kvôli nám

20.08.2019 16:17

Zakladateľ čínskej technologické spoločnosti Huawei Žen Čeng-fej neočakáva, že Spojené štáty zmiernia vývozné obmedzenia, ktoré sú namierené proti firme.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,075
Celková čítanosť: 5480207x
Priemerná čítanosť článkov: 2641x

Autor blogu