Založ si blog

Párty “Čistý chliev” pokračuje, nové (hladné) prasce čakajú . ..

Po dlhých rokoch nečinnosti je akákoľvek akcia na zadržanie “banditov” len figovým listom na zakrytie slovenskej nespravodlivosti …

Keď aj dôjde k súdnym konaniam,výsledok bude neistý a všetko bude smerovať k zastaveniu konania (pre čas,ktorý uplynul od spáchania skutku a nečinnosť zodpovedných orgánov,či dlhodobý “bezůhonný” život obvinených/obžalovaných),alebo sa bude konanie (tradične) naťahovať (s čím máme už tiež skúsenosti,u niektorých sa to ťahá až do vyplnenia kolonky o dátume skonu).Ale spravodlivé rozhodnutie určite nepríde.

Chliev sa čistí pre nové (hladné) prasce.U starých prichádza tradičný postup,ktorý stáročia predchádza sviatkom – teda zakáľačka.Niektoré prasce končia v klobásach,iné – v base.Každý podľa zásluh,dalo by sa povedať.Ale keby to malo naozaj platiť,museli by dnes mimo doživotných väzňov prepustiť všetkých ostatných a ešte by bolo zrejme aj tak málo miesta.

Cirkus okolo nákupu antigénových testov a minulosť členov sůčasnej koalície však potvrdzujú jediné – morálka a zákon sů pre politika len igelitovými taškami,do ktorých balia lup.

Mafiánsky štát

20.01.2021

Čo iné je možné kvalifikovať ako mafiánsky štát,kde vládnu koalíciu vytvorili – podvodníci s akademickými titulmi,pohrobkovia mafie 90.rokov,poskokovia pozemkových a daňových podvodníkov,či sluhovia (dnes uväzneného) mafiána … pod vedením sociopata ? A tu vlastne môžeme aj skončiť,pretože dnes v mafiánskom štáte žijeme.Chcete dôkaz ? Jeden za všetky [...]

HLAS pokrytectva do nebies nepoletí

20.01.2021

Pellegrini chce hlasovanie o predčasných voľbách.Ak pominieme fakt,že neoprávnene vykonáva poslanecký mandát v zastúpení neexistujúcej politickej strany,jeho návrh je nezmyselný a pokrytecký. Každá hodina Slovenska,strávená pod taktovkou neschopného a zjavne nevyrovnaného premiéra Matoviča je nielen tragédiou,ale spôsobuje aj nevyčísliteľné škody [...]

Vláda “Obyčajného Teroru” sa zapíše do dejín Slovenska

18.01.2021

Vládami teroru prešli rôzne krajiny počas rôznych období.Stačí spomenúť francúzsku revolúciu alebo hrôzovládu Stalina … obdobia,keď tyrani neváhali zaútočiť ani na vlastný národ. A Slovensko nemohlo ostať mimo tejto hanebnej kroniky dejín.Dnes máme aj my tyrana,ktorý v mene vlastného záujmu neváha pošliapať všetko a šliapať po všetkých,ktorí si dovolia [...]

Robert Fico

Nakupovanie Ag testov trnavskou firmou sa podľa Fica musí prešetriť

23.01.2021 14:00

Vicepremiérka a líderka strany Za ľudí Veronika Remišová tvrdí, že Slovensko nakupovalo testy za jednu z najlepších cien.

Andrej Danko

Danko žiada premiéra Matoviča o stretnutie k ruskej vakcíne proti covidu

23.01.2021 13:25

Podľa Danka môže prísť čas, že množstvo západných vakcín nebude stačiť a bude treba nakupovať vakcínu z východu.

pcr test, kloktanie, testovanie, covid, kovid,

Test kloktaním je podobne spoľahlivý ako výter

23.01.2021 13:17

Slaný roztok treba 30 sekúnd kloktať. Potom vypľuť do ampulky a zvyšok je na zdravotníkoch. Do 24 hodín SMS správou príde výsledok.

Ján Budaj

Budaj nepripúšťa žiadnu korupciu ani ovplyvňovanie v envirorezorte

23.01.2021 12:00, aktualizované: 15:34

Generálny prokurátor nariadil preveriť, či v súvislosti s poskytnutím podpory občianskemu združeniu Pre lepšiu budúcnosť nedošlo k spáchaniu trestného činu.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,229
Celková čítanosť: 7387043x
Priemerná čítanosť článkov: 3314x

Autor blogu