Založ si blog

Gratulujem, voliči OĽANO . ..

Dnes sa naplno ukázalo, akým morálnym potenciálom disponujú vaši zástupcovia a hlavne I.Matovič. Voliť niekoho, kto nerešpektuje ani základnú „krčmovú“ zásadu, že do na zemi ležiacich a zosnulých sa nekope, je naozaj škaredou vizitkou. Nehovoriac o tom, že v prípade zosnulých ľudí to nebol prvý a určite ani posledný bezcharakterný výrok lídra „obyčajných“ ľudí. Stačí si spomenúť na jeho vyjadrenie v prípade tragédie J.Kuciaka a jeho snúbenice.

Ale, ako sa hovorí, kto čím bojuje, tým nakoniec aj padne. Neúcta politika voči zosnulému, nech už bol, aký bol – by mala byť dôvodom na zamyslenie, či si niekto s podobným myslením a vystupovaním na parlamentnej pôde, ktoré je nehodné aj krčmy štvrtej cenovej skupiny (lenže tam by líder obyčajných asi len čušal, pretože tam imunita nefunguje), naozaj patrí do parlamentnej lavice.

V slušnej spoločnosti sa mnohé veci, tak dokonale zvládnuté I.Matovičom – nenosia. Nenosí sa tam bezočivé správanie voči ženám, krivé obvinenia, vulgarizmy voči každému oponentovi, alebo (poisťovacie) nahrávanie potenciálnych spojencov, či konkurentov. V slušnej spoločnosti rešpektujú slušní ľudia aj tie pravidlá, ktoré sa im nepáčia. A pokiaľ sa im veľmi nepáčia, nesnažia sa ich meniť urážkami oponentov, ale zákonnou cestou.

Nech si myslíme o P.Paškovi čokoľvek, a čokoľvek on počas svojho života urobil, bol to človek. Akým človekom bol, to nech posúdi čas. Skúste sa však zamyslieť, akým človekom je niekto, kto sa neštíti ani kopanca – do zosnulého. Naozaj stojí za vašu dôveru ?

Smutný (odsúdený) hrdina

25.09.2018

Štipka zamyslenia delila F.Rybaniča medzi postavením hrdinu súčasnosti a (neprávoplatne) odsúdeného páchateľa protizákonného skutku. Škoda ... V prvom rade musím vyjadrit pochybnosť, že viac »

Kauza A. Danko . ..

24.09.2018

Je celkom pochopiteľné, že nielen A.Danko je tŕňom v oku protislovensky orientovaných médií, ktoré pravidelne podriaďujú slovenské záujmy potrebám a žiadostiam rôznych amerických či bruselských viac »

SaS pri moci ? . .. až sa budú snehuliaci v pekle opaľovať

23.09.2018

Verím štatistikám, ktoré si sám vytvorím ... zásada R.Sulíka. Posledné slovo by sa skôr dalo vymeniť za výraz “vymyslím”, ale na tom veľmi nezáleží. Slovami šéfa liberálov stúpla viac »

ÚVZ, nebezpečná kozmetika

Úrad verejného zdravotníctva opäť varuje pred nebezpečnou kozmetikou

26.09.2018 12:29

Nebezpečné výrobky nahlásili do systému RAPEX (rýchly výstražný systém pre nepotravinárske výrobky) kontrolné orgány v Bulharsku, Francúzsku a v Nemecku.

tankovanie, benzín, nafta

Pohonné látky budú označené nanomarkermi, majú obmedziť daňové úniky

26.09.2018 12:29

Špeciálne označenie palív nanomarkermi majú prispieť aj k väčšej ochrane spotrebiteľa a zaručiť kvalitu minerálnych olejov.

Francúzsko, Marine Le Pen

Francúzsky súd uvoľnil peniaze od štátu pre stranu Marine Le Penovej

26.09.2018 12:09

Parížsky odvolací súd odblokoval financie po tom, ako Le Penová uviedla, že sú nevyhnutné pre stranu.

rekreácia, Štrbské pleso, Vysoké Tatry,

Živnostníci si rekreáciu dajú do nákladov

26.09.2018 12:00

Rekreačné poukazy zatiaľ vzbudzujú veľkú zvedavosť. Okolo ich fungovania je mnoho otáznikov a technické detaily ozrejmí asi až prax.