Založ si blog

Gratulujem, voliči OĽANO . ..

Dnes sa naplno ukázalo, akým morálnym potenciálom disponujú vaši zástupcovia a hlavne I.Matovič. Voliť niekoho, kto nerešpektuje ani základnú „krčmovú“ zásadu, že do na zemi ležiacich a zosnulých sa nekope, je naozaj škaredou vizitkou. Nehovoriac o tom, že v prípade zosnulých ľudí to nebol prvý a určite ani posledný bezcharakterný výrok lídra „obyčajných“ ľudí. Stačí si spomenúť na jeho vyjadrenie v prípade tragédie J.Kuciaka a jeho snúbenice.

Ale, ako sa hovorí, kto čím bojuje, tým nakoniec aj padne. Neúcta politika voči zosnulému, nech už bol, aký bol – by mala byť dôvodom na zamyslenie, či si niekto s podobným myslením a vystupovaním na parlamentnej pôde, ktoré je nehodné aj krčmy štvrtej cenovej skupiny (lenže tam by líder obyčajných asi len čušal, pretože tam imunita nefunguje), naozaj patrí do parlamentnej lavice.

V slušnej spoločnosti sa mnohé veci, tak dokonale zvládnuté I.Matovičom – nenosia. Nenosí sa tam bezočivé správanie voči ženám, krivé obvinenia, vulgarizmy voči každému oponentovi, alebo (poisťovacie) nahrávanie potenciálnych spojencov, či konkurentov. V slušnej spoločnosti rešpektujú slušní ľudia aj tie pravidlá, ktoré sa im nepáčia. A pokiaľ sa im veľmi nepáčia, nesnažia sa ich meniť urážkami oponentov, ale zákonnou cestou.

Nech si myslíme o P.Paškovi čokoľvek, a čokoľvek on počas svojho života urobil, bol to človek. Akým človekom bol, to nech posúdi čas. Skúste sa však zamyslieť, akým človekom je niekto, kto sa neštíti ani kopanca – do zosnulého. Naozaj stojí za vašu dôveru ?

Účelové klamstvá britskej polície . ..

19.07.2018

Obviniť niekoho z účasti na zločine len preto, že tesne pred jeho spáchaním priletel do krajiny, je zločinom, hodným bližšieho skúmania. Nie je potrebné rozoberať klamstvá polície, riadenej viac »

Krvavé sny amerického kovboja

17.07.2018

D.Trump naozaj nie je prezidentom, na ktorého by mohli byť americkí občania hrdí. Stále je však prijateľnejší, než vietnamský vojnový zločinec John McCain. McCain by veľmi rád stabilizoval viac »

Komu “predali” Briti novičok ?

15.07.2018

Ak chce urobiť Th.May niečo pre svoju krajinu a svoj národ, mala by odstúpiť. Vývoj v kauze “novičok” ju usvedčuje z úmyselného zavádzania verejnosti a krivého obvinenia, ktorým skúšala viac »

Donald Trump, Vladimir Putin

Podľa Putina bol summit USA-Rusko úspešný

19.07.2018 14:44

Obvinil pritom Trumpových odporcov v USA z marenia akéhokoľvek pokroku v otázkach, o ktorých diskutovali.

Puigdemont

Španielsky súd zrušil európske zatykače na katalánskych politikov vrátane Puigdemonta

19.07.2018 14:38

Španielsko vydalo európsky zatykač na Carlesa Puigdemonta a žiadosť o jeho extradíciu pre obvinenia zo vzbury a sprenevery štátnych financií.

plyn, oheň, sporák

Nemecký ústavný súd odmietol zablokovať výstavbu Nord Streamu 2

19.07.2018 14:35

Nemecký ústavný súd odmietol návrh ochranárskej organizácie, aby zablokoval výstavbu plánovaného plynovodu Nord Stream 2.

vlada, matecna

SaS a OĽaNO chcú zvolať mimoriadny výbor a pýtať sa Matečnej na situáciu v agrorezorte

19.07.2018 14:11

OĽaNO SaS zbierajú podpisy na zvolanie mimoriadneho výboru, na ktorom by mala ministerka pôdohospodárstva vysvetliť situáciu v pôdohospodárstve.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,727
Celková čítanosť: 3819179x
Priemerná čítanosť článkov: 2211x

Autor blogu