Založ si blog

Opäť klamete, madam Nicholsonová . . .

V prvom rade, predseda parlamentu vás vo svojom (hanebnom) vyjadrení nemenoval.  Po druhé, nemáte žiadny mandát, ktorý by vás oprávňoval hovoriť v mene všetkých žien, a mnohé by si to (nielen moja) vyprosili, aby ste hovorili v ich mene. Ak teda rozumiete významu slova “vyprosiť”.

Niet žiadnych pochybností o tom, že Danko mal opustiť funkciu. Ale pokiaľ ide o nejaký vzor slušného správania a úcty voči iným, ak ním chcete byť práve vy, tak to len dokazuje pokrytectvo, ktorým sa už nejaký čas vyznačujete nielen vy, ale aj celá vaša strana, či skôr elitársky klub …

Klamstvo a ohováranie je bežným pracovným nástrojom vašej politickej strany. Možno aj osobná zbabelosť, pretože pri pohľade na kauzu Rybanič si každý súdny človek ľahko spočíta, kto stál v pozadí a keď začalo tiecť do topánok, zbabelo sa tváril, že on nič, on muzikant. Rovnako (smiešne) pôsobí, ak niekto bez primeraného vzdelania a predošlých skúseností prijme funkciu, v ktorej má riadiť a dozerať na ľudí, dosadených do oveľa nižších postov na základe tvrdých výberových podmienok, ktoré by sám nesplnil ani omylom. Falošná morálka je však typickým znakom a to nielen liberálov.

Možno by ste sa mohli najprv venovať morálke vlastnej strany, kde vaši kolegovia zúrivo volajú po odchode Glváča, lebo si písal s nejakou uväznenou dámou, obvinenou zo závažnej trestnej činnosti, ale zbabelo čušia pri pohľade na vlastného predsedu, ktorý sa ako ústavný činiteľ stretával s podobnou osobou, tiež dnes obvinenou zo závažnej trestnej činnosti a dokonca s ňou preberal aj rôzne záležitosti.

A mimochodom – Glváč na rozdiel od Sulíka zjavne nevedel, s kým komunikuje, no Kočner v čase stretnutí so Sulíkom už figuroval na zoznamoch polície a bolo to verejne známe.

Kdesi sa objavilo tvrdenie, že vás väčšina ľudí na Slovensku podporila. Pravda je trochu iná, väčšina ľudí odsúdila spôsob vyjadrenia A.Danka, ale rovnako mnohí priznali, že sa v zásade len vrátilo to, čím liberáli proti Dankovi bojujú od skončenia volieb 2016. Vulgárnosťami, osobnými urážkami, krivými obvineniami či intrigami.

Takže, pani poslankyňa … nie je dôvod, aby sa riešilo čokoľvek, čo súvisí s výrokom Danka. Vaše meno v tejto spojitosti nezaznelo (a videl som celý záznam),  pokiaľ ste jeho vystúpenie vzali osobne, je to váš problém. Hoci ja sám nie som obdarený nejakou extra inteligenciou či vysokým vzdelaním, v detstve má učili jedno porekadlo

Kto čím bojuje, tým aj padne …

Ak vás niečo zasiahlo, tak len vlastná zbraň. Zbraň politickej strany, ktorá dnes bojuje proti SNS a Dankovi len preto, že jej včera rozkopol pieskový hrad so snami o vládnutí na Slovensku, o vytvorení koalície pod vedením vašej strany, o koalícii s podporou kohokoľvek … kde sa aj váš predseda v priamom prenose a zúfalstve vyjadril – zabudnime na nejaké fotografie a dovolenky

Nič lepšie neilustruje vaše predstavy o morálke a slušnosti, ako aj podstatu toho, prečo ste vlastne – dotknutá … 

Možno Vám to nehovorili, ale ak chcete hovoriť v mene všetkých (žien), musíte mať na to najprv ich súhlas … ale súdiac podľa politiky a správania, dostanete ho len v tom prípade, ak bude v pekle – snežiť. No, nie je to až tak beznádejné. Súdiac podľa nálad v našom regióne, na ceste do pekla už vaša strana dávno je, takže už len stačí čakať na vhodné počasie …

SaS – znamenie pokrytectva a neúspechu . . .

21.03.2019

Čoho sa liberáli dotknú, to zvädne ... kde kandidáta postavia, skončí ako kandidát - SMER-u. Odmietnutý ... Štart pretekov v tričku liberálov je rovnako stereotypný ako koniec. Na začiatku viac »

Keby hlúposť kvitla . . .

20.03.2019

... včely by nestíhali ... výrok som si požičal od bývalého politika M.Gaľu, ktorý už nie je medzi nami, ale jeho slová sú nadčasové ... A možno by si ich mali prečítať hlavne tí, ktorí viac »

A kauza Kočnerových zmeniek je . .. bezpredmetná

19.03.2019

Obvinením M.Kočnera z objednávky vraždy J.Kuciaka sa dostáva kauza zmeniek na vedľajšiu koľaj. Iste, padne obžaloba, Kočner bude stáť pred súdom aj s P.Ruskom, lenže rozhodnutie bude vo svetle viac »

Polícia zadržala vodiča, ktorý išiel Bratislavou 150 km/h.

Mladík sa rútil cez obec 106-kilometrovou rýchlosťou, bude ho to stáť 800 eur

21.03.2019 12:04

Mladému vodičovi, ktorý je držiteľom vodičského oprávnenia 3,5 roka, uložili policajti maximálnu pokutu.

prezidentský palác

Prieskum agentúry Median: Čaputová v druhom kole pred Šefčovičom

21.03.2019 11:53

Druhé kolo prezidentských volieb sa koná v sobotu 30. marca.

mestska policia

Na Obchodnej ulici v Bratislave plánujú zriadiť pracovisko mestskej polície

21.03.2019 11:28

Obyvatelia Obchodnej ulice sa dlhodobo sťažujú na zlú bezpečnostnú situáciu. Tá podľa miestnych vládne na celej ulici.

Boeing

Problémové boeingy zostanú na zemi dlhšie, Európa si na ne dá pozor

21.03.2019 11:11

Lietadlá Boeing 737 Max, ktorých lety boli pozastavené, pravdepodobne zostanú na zemi dlhšie.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,973
Celková čítanosť: 4857748x
Priemerná čítanosť článkov: 2462x

Autor blogu