Založ si blog

Opäť klamete, madam Nicholsonová . . .

V prvom rade, predseda parlamentu vás vo svojom (hanebnom) vyjadrení nemenoval.  Po druhé, nemáte žiadny mandát, ktorý by vás oprávňoval hovoriť v mene všetkých žien, a mnohé by si to (nielen moja) vyprosili, aby ste hovorili v ich mene. Ak teda rozumiete významu slova “vyprosiť”.

Niet žiadnych pochybností o tom, že Danko mal opustiť funkciu. Ale pokiaľ ide o nejaký vzor slušného správania a úcty voči iným, ak ním chcete byť práve vy, tak to len dokazuje pokrytectvo, ktorým sa už nejaký čas vyznačujete nielen vy, ale aj celá vaša strana, či skôr elitársky klub …

Klamstvo a ohováranie je bežným pracovným nástrojom vašej politickej strany. Možno aj osobná zbabelosť, pretože pri pohľade na kauzu Rybanič si každý súdny človek ľahko spočíta, kto stál v pozadí a keď začalo tiecť do topánok, zbabelo sa tváril, že on nič, on muzikant. Rovnako (smiešne) pôsobí, ak niekto bez primeraného vzdelania a predošlých skúseností prijme funkciu, v ktorej má riadiť a dozerať na ľudí, dosadených do oveľa nižších postov na základe tvrdých výberových podmienok, ktoré by sám nesplnil ani omylom. Falošná morálka je však typickým znakom a to nielen liberálov.

Možno by ste sa mohli najprv venovať morálke vlastnej strany, kde vaši kolegovia zúrivo volajú po odchode Glváča, lebo si písal s nejakou uväznenou dámou, obvinenou zo závažnej trestnej činnosti, ale zbabelo čušia pri pohľade na vlastného predsedu, ktorý sa ako ústavný činiteľ stretával s podobnou osobou, tiež dnes obvinenou zo závažnej trestnej činnosti a dokonca s ňou preberal aj rôzne záležitosti.

A mimochodom – Glváč na rozdiel od Sulíka zjavne nevedel, s kým komunikuje, no Kočner v čase stretnutí so Sulíkom už figuroval na zoznamoch polície a bolo to verejne známe.

Kdesi sa objavilo tvrdenie, že vás väčšina ľudí na Slovensku podporila. Pravda je trochu iná, väčšina ľudí odsúdila spôsob vyjadrenia A.Danka, ale rovnako mnohí priznali, že sa v zásade len vrátilo to, čím liberáli proti Dankovi bojujú od skončenia volieb 2016. Vulgárnosťami, osobnými urážkami, krivými obvineniami či intrigami.

Takže, pani poslankyňa … nie je dôvod, aby sa riešilo čokoľvek, čo súvisí s výrokom Danka. Vaše meno v tejto spojitosti nezaznelo (a videl som celý záznam),  pokiaľ ste jeho vystúpenie vzali osobne, je to váš problém. Hoci ja sám nie som obdarený nejakou extra inteligenciou či vysokým vzdelaním, v detstve má učili jedno porekadlo

Kto čím bojuje, tým aj padne …

Ak vás niečo zasiahlo, tak len vlastná zbraň. Zbraň politickej strany, ktorá dnes bojuje proti SNS a Dankovi len preto, že jej včera rozkopol pieskový hrad so snami o vládnutí na Slovensku, o vytvorení koalície pod vedením vašej strany, o koalícii s podporou kohokoľvek … kde sa aj váš predseda v priamom prenose a zúfalstve vyjadril – zabudnime na nejaké fotografie a dovolenky

Nič lepšie neilustruje vaše predstavy o morálke a slušnosti, ako aj podstatu toho, prečo ste vlastne – dotknutá … 

Možno Vám to nehovorili, ale ak chcete hovoriť v mene všetkých (žien), musíte mať na to najprv ich súhlas … ale súdiac podľa politiky a správania, dostanete ho len v tom prípade, ak bude v pekle – snežiť. No, nie je to až tak beznádejné. Súdiac podľa nálad v našom regióne, na ceste do pekla už vaša strana dávno je, takže už len stačí čakať na vhodné počasie …

Opozícia chcela Kočnera za premiéra

19.08.2019

... zahlásil zadýchaný holub Oldo, sotva dosadol na jeden z konárov bútľavej vŕby. Údajne mal jeho fotografiu (rozumej Kočnerovu) jeden liberál na vnútornej časti šiltovky a trenírok. Asi viac »

Hotel Leopoldov

17.08.2019

Ktokoľvek zneužíva obete zločinov na naplnenie vlastných cieľov, nezaslúži si iné označenie - bezcharakterná špina V Pluske sa objavil článok s nadpisom, ktorý vyvolával dojem, že Kočner viac »

Kočner potopí všetkých bez výnimky

16.08.2019

Odhaľovanie komunikácie Kočnera a jej zverejňovanie v médiách počas prebiehajúceho trestného konania by malo byť dôvodom na zamyslenie generálneho prokurátora a prijatie potrebných opatrení. viac »

Hasčák Kočner

Kočnerova Threema: Obhajobu Ruska platí Haščák

20.08.2019 17:38

V kauzách Gorila a zmenky mali mať Marian Kočner a šéf finančnej skupiny Penta Jaroslav Haščák spoločný záujem, aby Pavol Rusko nesvedčil proti nim.

chirurgia, chorurg, operácia

Zomrel kardiochirurg Kramář, podieľal sa na 1. transplantácii srdca v ČSSR

20.08.2019 16:30

Rudolf Kramář, ktorý sa ako jeden zo štyroch lekárov podieľal v roku 1984 na prvej transplantácii srdca vo vtedajšom Československu, zomrel vo veku 89 rokov.

Huawei vs Apple

Šéf Huawei vedeniu Číny: Nerobte ústupky Američanom, ani kvôli nám

20.08.2019 16:17

Zakladateľ čínskej technologické spoločnosti Huawei Žen Čeng-fej neočakáva, že Spojené štáty zmiernia vývozné obmedzenia, ktoré sú namierené proti firme.

Giuseppe Conte,

Vládna kríza v Taliansku: premiér Conte podá demisiu

20.08.2019 16:12, aktualizované: 16:35

Taliansky premiér oznámil, že na konci rozpravy o vládnej kríze v Senáte predloží svoju rezignáciu.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,075
Celková čítanosť: 5480181x
Priemerná čítanosť článkov: 2641x

Autor blogu