Založ si blog

Predvolebné smiechoty z kandidátskej struny . . .

SMER vraj vyjednáva o podpore kandidatúry R.Fica na post ústavného sudcu s každým, kto pristane na stretnutie. Údajne oslovil aj Belzebuba, ten je však na lyžovačke v Dolomitoch …

Prezidentskí kandidáti rozdávajú voličom toľko sľubov, že ich poctivosť, česť, morálka a túžba po spravodlivosti sú sprevádzané neodolateľnou vôňou – kýbla “sračiek”.

Chystá sa vraj nová definícia slova “úplatok”. Po novom sa bude tomu hovoriť “motivačný príspevok, vedúci k splneniu povinností, za ktoré dostala povinná osoba mzdu”.

Každá sviňa sa chová na klobásy. Výnimkou sú tie svine, ktoré trávia zaslúžený dôchodok – na Belize.

Základným pilierom lásky vyšších vrstiev je – korupcia. Však čo by neurobil stárnuci seladón, aby sa mohol spoločnosti pochváliť mladučkou milenkou ? On miluje jej mladosť a ona – jeho bankové konto.

V dvadsiatke bola nádherná a ja chudobný … v štyridsiatke má chcela, a ja som bol – príliš triezvy …

Cenu zdravia spoznajú mnohí vo chvíli, keď sa začne prejavovať účinok redukčnej diéty – na ich peňaženke …

Milovať osemnástku v dvadsiatke je prirodzené, obdivovať ju pohľadom v päťdesiatke – je lacnejšie …

Od čias spoznania ceny lacných predvolebných sľubov som sa stal – voličským abstinentom.

Po dvadsiatich rokoch manželstva si našla milenca, vzlykol kamarát. Buď rád, utešoval som ho – tebe navarí, vyperie a uprace, a on ? Zaplatí …

Nevera je forma vyjadrenia nespokojnosti … vernosť až za hrob je snom všetkých …

Dobrý klamár sa pozerá do očí, zlý klamár – neklame …

Múdri premýšľajú, ako zlepšiť život. Sprostí … žijú.

Opakovanie je matkou múdrosti. Keď sa oženil štvrtýkrát, pochopil pravdivosť slov – opakovanie môže byť otcom – hlúposti.

Šťastný chlap žije s najkrajšou ženou na svete – do smrti. Nešťastný chlap vyskúša do konca života množstvo krásnych žien …

Najlepšou milenkou je náhoda … najhoršie sú jej – následky …

Prázdna peňaženka sa dá naplniť, nad prázdnou dušou sa dá – len zaplakať …

Presvedčenie je vecou ceny, povedal si banskobystrický politik a konečne sa našla (štvrtá) strana, do ktorej nielen podal prihlášku, ale ho aj – prijala. Najťažšie sa nesie nezávislosť, z ktorej nič – nekvapne.

 

 

 

 

Opozícia chcela Kočnera za premiéra

19.08.2019

... zahlásil zadýchaný holub Oldo, sotva dosadol na jeden z konárov bútľavej vŕby. Údajne mal jeho fotografiu (rozumej Kočnerovu) jeden liberál na vnútornej časti šiltovky a trenírok. Asi viac »

Hotel Leopoldov

17.08.2019

Ktokoľvek zneužíva obete zločinov na naplnenie vlastných cieľov, nezaslúži si iné označenie - bezcharakterná špina V Pluske sa objavil článok s nadpisom, ktorý vyvolával dojem, že Kočner viac »

Kočner potopí všetkých bez výnimky

16.08.2019

Odhaľovanie komunikácie Kočnera a jej zverejňovanie v médiách počas prebiehajúceho trestného konania by malo byť dôvodom na zamyslenie generálneho prokurátora a prijatie potrebných opatrení. viac »

vlada, pellegrini,

Pellegrini v stredu povie, či ostáva v Smere

20.08.2019 18:22

Pellegrini už dlhšie patrí medzi vrcholových členov strany, s postojmi ktorých sa Fico dostáva čoraz častejšie do rozporu.

Trenčín

Mestám stále nevonia, že ľuďom zostane viac z daní. Prídu o milióny

20.08.2019 18:06

Únia miest Slovenska nesúhlasí s návrhom novely o dani z príjmov z dielne strany Most-Híd. Milióny eur budú chýbať v rozpočte samospráv.

Argentína / Casa Rosada /

Do Argentíny príde tím MMF, krajina je bližšie k bankrotu

20.08.2019 17:53

Nový argentínsky minister financií Hernan Lacunza chce po nedávnom prudkom oslabení pesa a prepade domácej burzy stabilizovať menu.

Mike Pompeo

Pompeo by bol radšej, keby Severná Kórea nepodnikala raketové testy

20.08.2019 17:49

Dúfa, že vodca Severnej Kórey Kim Čong-un bude súhlasiť s obnovením rokovaní o denuklearizácii.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,075
Celková čítanosť: 5480423x
Priemerná čítanosť článkov: 2641x

Autor blogu