K dokonalosti už chýba len vodca a Prozreteľnosť . .. a Štvrtá ríša bude realitou

Výroky (nielen) slovenských novinárov na adresu schválenia kvót a sankcií v prípade odmietnutia imigrantov mi pripomínajú vystupovanie ministra propagandy Tretej ríše Goebbelsa, či niekdajší stranícky denník NSDAP Volkischer Beobachter. Nech by urobil vodca a strana čokoľvek, je to pre nemecký (dnes bruselský) národ to najlepšie, čo mohol zažiť … akurát, že … bruselský národ – neexistuje, hoci je dnes viac než jasné jedno – výroky mnohých kritikov Bruselu, že začína budovať európsku diktatúru, sú viac než pravdivé.

Sen šialenca o Tretej ríši stál svet vyše päťdesiat miliónov životov, dlhé roky biedy, utrpenia, jeho výsledkom bolo rozdelenie či skôr oddelenie národov na európskom kontinente železnou oponou … nehovoriac o tom, že po oficiálnom zániku socialistického tábora roky ďalšieho vývoja jasne potvrdili, ako to naozaj bolo – ten plot bol obojstranný, v súboji ideológií vôbec nešlo o slobodu, demokraciu a ľudské práva. Išlo len o ovládnutie územia, ovládnutie krajín a zotročenie národov v mene veľkokapitálu.

Nie, to vôbec nie je o utopistických víziách K.Marxa, ktoré skúsil uviesť do praxe nemeckým kapitálom financovaný a do cárskeho Ruska dovezený V.I.Lenin. Za barbarské zločiny boľševizmu, a éru temna reprezentovanú Stalinom, ktorá priniesla milióny obetí na životoch, nesú rovnako zodpovednosť presne tí istí ľudia, ktorí sa neskôr chceli inštalovať do pozície bojovníkov proti diktatúre a hrôzovláde ľudí, ktorí sa označovali za komunistov a budovateľov spoločnosti, ktorá mala údajne priniesť skutočnú rovnosť medzi ľuďmi, bez ohľadu na ich pôvod.

Chceli by zabudnúť, ale nemôžu, lebo iní nezabudnú – beštiu boľševizmu v Rusku vypustili tí, ktorí nevedeli Rusko – ovládnuť.

Bruselskí úradníci pomaly varia žabu v hrnci, a dúfajú, že si to nikto nevšimne. Potichu robia kroky, ktoré majú viesť k okliešteniu práv národov a ich nezávislosti, pomaly budujú to, čo naši predkovia obetovaním svojich životov odmietli – Štvrtú ríšu. Médiá sú už dávno skorumpované, žurnalistika stratila svoje poctivé meno … a dnes o morálke kážu mastné hlavy s brkom za uchom, ktoré tlieskajú tomu, že ak prejavíme svoj názor a odmietneme diktát – zaplatíme pokutu. Nič nesvedčí lepšie o ich skutočnej minulosti, ako práve dnešné správanie a servilné prisluhovanie bruselskému režimu. Potvrdzujú, že u nejedného z nich nie je žiadnou náhodou, keď ich profesný životopis začína rokom 1989, hoci v tom roku už dávno mali “ sladkých “ osemnásť za sebou.

Chceme zanechať našim deťom lepší svet ? Tak nedovoľme, aby táto krajina skončila v rukách bruselských podvodníkov Nedovoľme, aby došlo k tomu, čo je dôvodom blížiaceho sa plebiscitu vo Veľkej Británii – vznik impéria pod vedením Nemecka. Zamyslime sa … čo by nám povedali naši dedovia ?

A ak to bude treba – vyžeňme všetkých kolaborantov, ktorí tento národ predávajú …

Keď fazuľové vetry velia národom …

29.03.2026

Veľmoci si žijú svojím záujmom a snažia sa ho naplniť všade a za každú cenu.Prezieravý politik sa stretne/zaujima o názor každèho,somár hika – s kým híkať nebude.Národ a štát ? Nedajte sa vysmiať … Médiá vypúšťajú fazuľovè vetry (podľa hesla “koho chlieb ješ,toho pesničku spievaj) a žiaľ – na národe sa prejavuje úpadok vzdelanosti,vplyv krvavej [...]

EÚ zavádza sankcie proti USA za agresiu voči Iránu …

02.03.2026

Európske intelektuálne pornohviezdy objavili význam slova “morálka” Akurát zabudli na jeden meter pre všetkých.Takže žiadne sankcie nebudú,keďže väčšine netrčia ani päty … slintanie a zúrivosť prichádzajú len pri blokovaní sankcií proti Rusku. Zvláštne … ľudstvo je nepoučiteľné,starý kontinent je na čele účelovej slepoty.Každé storočie sa nájdu páni [...]

… a vodičom je do plaču

25.01.2026

Snaha o konsolidáciu verejných financií (rozkradnutých a porozdávaných politikmi) sa zmenila na legitímne výpalníctvo.Zákony sa (štandardne) interpretujú účelovo a tak nečudo – ak sa k tomu pridá legislatívny eurokreténizmus,jednèmu je do plaču … Tzv.absolútnu prednosť chodcov sme už spomínali – raz bola a rýchlo sa veci vrátili naspäť,pretože [...]

Suchoj Su-34

Nad okupovaným Krymom sa zrútil ruský Suchoj, obaja piloti sa katapultovali

03.04.2026 12:57

Lietadlo bolo na plánovanom výcvikovom lete, ktorý podnikal bez výzbroje.

vojak vlasy

Koniec mýtu krátkych zostrihov. Súd rozhodol a do armády púšťa aj vlasáčov

03.04.2026 11:24

Spor inicioval profesionálny vojak, ktorý sa bránil voči pokute 2200 eur za porušenie predpisov, pretože nosil vrkoč.

Sväte schody Kalvaria Kosice  2  1

Tichý poklad Košíc: sväté schody s relikviami, o ktorých mnohí nevedia

03.04.2026 11:00

Sväté schody sú okrem Ríma aj v Košiciach.

Germany Border Migration

Šokujúci prípad. Dievča sa priznalo, že spolu s priateľom dobodala na smrť svojich starých rodičov

03.04.2026 10:36

Dievča vyšetrovateľom povedalo, že babička jej dala facku, pretože nesúhlasila s jej vzťahom.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,459
Celková čítanosť: 10353418x
Priemerná čítanosť článkov: 4210x

Autor blogu