Obete americkej agresie na Marse pribúdajú

Nezmyselný titulok ? Kdeže … nie je o nič absurdnejší, ako každodenné správy médií o tom, kde všade a v čom má prsty Rusko, Kremeľ, V.Putin. Čoskoro sa bude písať, že D.Trump mal problémy so stolicou a aj za to môže – Rusko, alebo A.Merkelovej prišlo nevoľno po konzumácii vlašského šalátu, pretože ho pripravovala firma, sympatizujúca s Ruskom … jedna blbosť väčšia ako druhá …

Pripadám si ako v časoch socializmu a vlády komunistickej štátostrany, keď aj hlbší závan pozostatkov fazuľnice mal na svedomí americký imperializmus. Nositeľov podobných názorov ste poznali ľahko – zle uviazaná kravata, neprítomný pohľad a dekel na hlave. Dnes sa väčšina z nich hrá na demokratov, a jedinou zmenou je pkrikrývka na zadnej časti tela, do ktorej lezú.

Iste, sotva môžeme čakať niečo rozumné z pera postboľševických škrabákov, z ktorých mnohí kedysi excelovali na Puškinovom pamätníku, riešili budovateľské básničky a písali do rôznych plátkov poburujúce komentáre na prehnitý, kapitalistický Západ, pričom si na tejto rétorike stavali kariéru – a dnes vlastne nerobia nič iné, len nepriateľ sa zmenil. Sotva však môžeme hovoriť o akomkoľvek pokroku, ak po vyše štvrsťoročí od konca komunistického režimu je najväčším nepriateľom profesionála-žurnalistu pravda, a jedinou formou obživy – hrubá a neotesaná propaganda.

Potom aj absurdný nadpis tohoto blogu má svoj zmysel …

EÚ zavádza sankcie proti USA za agresiu voči Iránu …

02.03.2026

Európske intelektuálne pornohviezdy objavili význam slova “morálka” Akurát zabudli na jeden meter pre všetkých.Takže žiadne sankcie nebudú,keďže väčšine netrčia ani päty … slintanie a zúrivosť prichádzajú len pri blokovaní sankcií proti Rusku. Zvláštne … ľudstvo je nepoučiteľné,starý kontinent je na čele účelovej slepoty.Každé storočie sa nájdu páni [...]

… a vodičom je do plaču

25.01.2026

Snaha o konsolidáciu verejných financií (rozkradnutých a porozdávaných politikmi) sa zmenila na legitímne výpalníctvo.Zákony sa (štandardne) interpretujú účelovo a tak nečudo – ak sa k tomu pridá legislatívny eurokreténizmus,jednèmu je do plaču … Tzv.absolútnu prednosť chodcov sme už spomínali – raz bola a rýchlo sa veci vrátili naspäť,pretože [...]

… a Hitler sa v pekle vyškiera

22.01.2026

Ako dopadne kšeftovanie so zločincami,zažila nielen Európa počas druhej svetovej vojny.Najprv politickí chrapúni vykšeftovali za mier svojho spojenca – Československo – a nakoniec vyhlasovali vojnu pre spojenca (Poľsko),ktorý o.i.ako prvý podpísal pakt s Hitlerom (1934) … a plánoval v tajných dodatkoch spoločnú hranicu s Maďarskom či Rakúskom … Európa sa [...]

Donald Trump

Irán za Ukrajinu? Putin skúšal tichú dohodu s USA. Washington povedal nie, píše Politico

20.03.2026 21:15

Biely dom aj ruské veľvyslanectvo vo Washingtone odmietli záležitosť komentovať.

pardubice požiar zbrojovka

Slovenská polícia v strehu: po udalostiach v Pardubiciach posilňuje bezpečnosť

20.03.2026 20:45

Policajný zbor vníma udalosť v Českej republike, konkrétne v Pardubiciach, s maximálnou vážnosťou.

babiš

Bezpečnostná rada zasadala: Babiš vyzýva zbrojárske firmy na maximálne zabezpečenie

20.03.2026 20:02

Minister vnútra Lubomír Metnar zároveň oznámil, že stupeň ohrozenia terorizmom v ČR zostáva na úrovni B.

Russia Ukraine War

Ďalší digitálny front? Ukrajinskí experti sa dostanú aj do ruskej aplikácie Max, avizuje Zelenskyj

20.03.2026 19:58

Rusko vyhradilo používanie aplikácie Max iba pre svojich občanov a pre občanov ľudí z iných krajín, ktoré považuje za priateľské ku Kremľu.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,458
Celková čítanosť: 10330813x
Priemerná čítanosť článkov: 4203x

Autor blogu