Založ si blog

Všetci musia skončiť

Možno bude rok 2018 patriť zmenám. Ale prínosom môže byť len v prípade, ak prídu systémové zmeny.

Dôvodov na ukončenie vládnutia R.Fica je nepreberné množstvo. Ale neexistuje ani jeden-jediný dôvod, aby ho nahradili jeho súčasní oponenti. Práve naopak – pre pokoj a lepšiu budúcnosť Slovenska je nevyhnutné, aby odišli spoločne s R.Ficom do zabudnutia, a nahradili ich ľudia, ktorým naozaj záleží na osude Slovenska.

Kto ? Otázka, ktorá mnohých máta. Možno by ste si však mali položiť inú otázku – naozaj sme na tom tak zle, že sa nevieme zaobísť bez vulgárnych, pouličných krikľúňov, alebo zdanlivo solídnych kandidátov, ktorí majú plné ústa odborníkov a nakoniec nevedia vybrať do verejných a štátnych funkcií ani dvoch ! ľudí s primeraným vzdelaním, praxou a skúsenosťami ? Alebo by mala byť konečne naplnená základná listina štátu, a právo každého voliť a byť volený ?

Falošné revolúcie zvrhli kde-koho, ale nikdy doteraz nepriniesli prospech pre obyčajných ľudí. Prečo ? Možno preto, že výsledok bol často známy skôr, ako čas ich začiatku ….

Naši otcovia a dedovia bojovali proti fašizmu, aby nám dnes vládli ľudia, ktorí sa bratríčkujú so súčasným ukrajinským režimom, podporovaným neofašistickými obdivovateľmi S.Banderu ? Zlo sa pevne usadilo v slovenskom politickom živote, ba dokonca sa dnes pokladá za akceptovateľné, ak je – menšie. Zlo sa pevne usadilo v živote slovenskej spoločnosti pod rovnakou zámienkou – pretože by mohlo byť aj horšie. Kto snáď pochybuje, môže si opätovne pozrieť prvú povolebnú diskusiu na Markíze po voľbách 2016. Práve tam spadli masky a naplno sa ukázalo, že o blaho národa ide „už“ na druhom mieste, pričom na prvom – je získanie moci. Aspoň na chvíľu ….

Tak, ako rodičia chcú pre svoje dcéry to najlepšie, mali by aj občania chcieť pre svoj štát – to najlepšie. Uspokojiť sa s druhým najhorším …. nie je to nezmysel ? A ešte jedna poznámka, ilustrujúca dnešnú spoločnosť … stretnú sa na ulici politik, podvodník a zlodej. Zlodej kradne, podvodník podvádza, ale najväčším lotrom medzi nimi je politik, pretože ten – klame, kradne a podvádza, a ešte všetkým tvrdí, že to robí – pre ich lepší život !

 

_______________________________

1.Banderovci na Slovensku (video-ukážka)

 

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

assange

Assange, ktorý čaká na vydanie do USA, sa obrátil na Európsky súd pre ľudské práva

02.12.2022 23:19

Americké orgány považujú Assangea za zverejnenie tajných informácií za nepriateľa štátu.

Matteo Salvini

V Taliansku pokračoval súd so Salvinim, vypovedala exministerka obrany

02.12.2022 22:50

Salvini ako minister vnútra v auguste 2019 odmietal šesť dní povoliť španielskej záchrannej lodi Open Arms so 147 migrantmi zakotviť v prístave Lampedusa.

Edward Snowden

Snowden dostal ruský pas, zložil prísahu vernosti Rusku

02.12.2022 20:40

Udelenie ruského občianstva Snowdena potešilo, pretože mu to zaistí ochranu pred možným vydaním do USA.

Polícia / Pomáhať a chrániť / Policajné auto /

V Čadci zrazila na chodníku 21-ročná vodička dve chodkyne

02.12.2022 19:38

Alkohol u vodičky dychovou skúškou nezistili.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8825077x
Priemerná čítanosť článkov: 3666x

Autor blogu