Založ si blog

Gratulujem, voliči OĽANO . ..

Dnes sa naplno ukázalo, akým morálnym potenciálom disponujú vaši zástupcovia a hlavne I.Matovič. Voliť niekoho, kto nerešpektuje ani základnú „krčmovú“ zásadu, že do na zemi ležiacich a zosnulých sa nekope, je naozaj škaredou vizitkou. Nehovoriac o tom, že v prípade zosnulých ľudí to nebol prvý a určite ani posledný bezcharakterný výrok lídra „obyčajných“ ľudí. Stačí si spomenúť na jeho vyjadrenie v prípade tragédie J.Kuciaka a jeho snúbenice.

Ale, ako sa hovorí, kto čím bojuje, tým nakoniec aj padne. Neúcta politika voči zosnulému, nech už bol, aký bol – by mala byť dôvodom na zamyslenie, či si niekto s podobným myslením a vystupovaním na parlamentnej pôde, ktoré je nehodné aj krčmy štvrtej cenovej skupiny (lenže tam by líder obyčajných asi len čušal, pretože tam imunita nefunguje), naozaj patrí do parlamentnej lavice.

V slušnej spoločnosti sa mnohé veci, tak dokonale zvládnuté I.Matovičom – nenosia. Nenosí sa tam bezočivé správanie voči ženám, krivé obvinenia, vulgarizmy voči každému oponentovi, alebo (poisťovacie) nahrávanie potenciálnych spojencov, či konkurentov. V slušnej spoločnosti rešpektujú slušní ľudia aj tie pravidlá, ktoré sa im nepáčia. A pokiaľ sa im veľmi nepáčia, nesnažia sa ich meniť urážkami oponentov, ale zákonnou cestou.

Nech si myslíme o P.Paškovi čokoľvek, a čokoľvek on počas svojho života urobil, bol to človek. Akým človekom bol, to nech posúdi čas. Skúste sa však zamyslieť, akým človekom je niekto, kto sa neštíti ani kopanca – do zosnulého. Naozaj stojí za vašu dôveru ?

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

Kandidatúra A. Danka je drzosťou najhrubšieho zrna

21.01.2024

A len potvrdzuje, že úrad prezidenta je zbytočný.Namiesto osobností máme ponuku politických pobehajov. Čo neplatí len o Dankovi.Všimol si napríklad Korčok,ako vyzerá žiadosť o vstup na územie nášho „spojenca“ USA ? Američania cestujú na Slovensko bez obmedzení, Slováci pri ceste do USA musia súhlasiť so stratou práva na ochranu osobných údajov a zdieľaním [...]

Slaboduchí politickí „znalci“ práva

17.01.2024

Jeden nevie,že so zápisom v registri trestov nesmie byť prokurátorom.A druhý sa slaboducho vykrúca z povinnosti zotrvať na mieste nehody,ktorú spôsobil. Asi je najvyšší čas zrušiť inštitúcie, ktoré im dali osvedčenie o vzdelaní. A možno aj odobrať diplomy tým,ktorí ich príkazy prijímali a vykonávali. Odňatie funkcie nie je trest.Slušné by bolo odstúpenie, ale na [...]

útulňa, Poľana

Dovolenku „za facku“ nájdete aj v malebných kútoch Slovenska. Ponúkajú romantiku i dobrodružstvo

05.03.2024 08:00

Len desať eur za noc bez ohľadu na počet ubytovaných ľudí sa mnohým môže zdať ako niečo neuveriteľné. Takáto možnosť však existuje.

Biden, Trump

Popletení kandidáti: Biden je pristarý a Trump je nebezpečný (a tiež starý)

05.03.2024 08:00

Donald Trump (77) a Joe Biden (81) sa pravidelne dostávajú do situácii, keď nie je isté, nakoľko sa už hlási ich vek, alebo či sa len pomýlili.

Čína / Filipíny / Loď / Lode /

Čínske plavidlá poškodili v Juhočínskom mori filipínsku loď a zranili 4 ľudí

05.03.2024 07:55

K incidentu údajne došlo počas misie zameranej na zásobenie filipínských jednotiek na vojenskej základni.

kandidát na prezidenta Róbert Švec

VIDEO: Predstavujeme prezidentských kandidátov 2024: Róbert Švec

05.03.2024 07:30

O post prezidenta Slovenskej republiky vo voľbách v roku 2024 sa uchádza 11 ľudí.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,443
Celková čítanosť: 9411680x
Priemerná čítanosť článkov: 3853x

Autor blogu