Založ si blog

Poďme Rusku príkladom . ..

Koloniálne veľmoci ako Veľká Británia, Francúzsko a spol., za aktívnej účasti obdivovateľov štátneho terorizmu z USA presadili výzvu VZ OSN Rusku, aby stiahlo svojich vojakov z odštiepeneckých regiónov, kde vznikli samozvané a neuznané republiky.

Je pochopiteľné, prečo sa podobná výzva objavila práve na programe VZ OSN. Bábková, dlhodobo nefunkčná organizácia, ktorej najväčším dlžníkom sú práve USA, poslúži komukoľvek, samozrejme za primeranú protihodnotu. Ak by to bolo inak, nemohla by byť v nedávnej minulosti zverená ochrana ľudských práv pod kuratelu Saudskej Arábie, ktorá ich dlhodobo upiera mnohým na svojom území.

Neraz sa v médiách, ktoré tak oddane slúžia záujmom koloniálnej politiky veľmocí, či aktívnym užívateľom štátneho terorizmu objavujú rôzne komentáre, poukazujúce na zaostalosť Ruska v porovnaní s inými krajinami. Asi bude oprávnenou myšlienkou, že vzorové demokracie, nosiace svojim oponentom “ruže v hlavniach zbraní” by mali ísť Rusku príkladom, aby plne pochopilo, čo sa od neho očakáva.

Najprv by mohli opustiť európsky kontinent desaťtisíce príživníckych okupantov v amerických uniformách. Druhým krokom by mohlo byť opustenie všetkých krajín sveta, kde sa spomínaní okupanti zdržiavajú a likvidácia ich základní. Tretím krokom by mohla byť náhrada všetkých škôd, ktoré spôsobili a postavenie vojnových zločincov (ako T.Blair, G.W.Bush či C.Riceová) pred súdy za zločiny, ktorých sa dopustili.

Som presvedčený, že aj zaostalé Rusko by pochopilo pokrokovosť riešenia, ktoré navrhujem. Sotva ho vśak pochopia tí, čo svetu kážu o mieri a pokoji, a za chrbtom držia v hrsti – odistený granát …

Ohýbanie práva je slovenský štandard

26.01.2023

Koľko máš peňazí,toľko máš práv … povedal kedysi v 90.rokoch jeden známy advokát. A hovoril sa aj iný “vtip”,ako prišiel istý obvinený z podvodu za kamarátom právnikom a pýtal sa,čo sa dá robiť.Právnik sa ho opýtal,aká je škoda,ktorú mu dávajú za vinu.Tristotisíc korún,znela odpoveď.Právnik pokrčil plecami a prehodil Tak sa priprav,pôjdeš do [...]

Národ, ktorý na štát nedorástol …

22.01.2023

Samostatnosť je pre slovenský národ železnou guľou na nohe.Pevne prikovanou,nielen pohybu,ale aj mysleniu brániacou. Viete si predstaviť,že by Nemci mlčali pri výroku ůstavneho činiteľa o tom,ako je základným právom voleného funkcionára absolvovať celé volebné obdobie aj napriek tomu,že nie je schopný výkonu svojej funkcie a škodí štátu i národu ? Na Slovensku je [...]

A demokrati túžia po cenzúre …

05.01.2023

… aby zaliati lúčmi pravdy a pochopenia neskončili v kontajneri dejín ako klamári a darebáci. Nič nové,každá elita sa najviac bojí kritikov.O to viac,ak povedia pravdu a odhalia jej “maslo na plešine”. Besný pes z Trnavy útočí na každého,kto mu náhodou príde na myseľ.Nečudo,nikdy nebol iný,akurát armáda mocichtivých túžila po moci za každú cenu a tak bola [...]

zelenskyj

Zelenskyj: Ukrajina potrebuje rýchlejšie dodávky zbraní

29.01.2023 21:55

Zelenskyj sa tiež vyjadril k účasti Ruska na olympijských hrách v Paríži v roku 2024.

Erdogan

Turecko by podľa Erdogana mohlo schváliť vstup do NATO pre Fínsko bez Švédska

29.01.2023 20:26

Turecko minulý týždeň odložilo na neurčito nové kolo rokovaní so Švédskom a Fínskom o schválení ich vstupu do Severoatlantickej aliancie.

273160688 1294091934388485 8413840614404756137 n

V noci môže byť do -15 stupňov, cez deň sa očakáva výrazné sneženie i vietor

29.01.2023 20:03

V pondelok môže silnejšie zafúkať na horách, ako aj na juhozápade Slovenska.

Eduard Heger, Richard Sulík, Boris Kollár

O dátume predčasných volieb sa má rozhodnúť v utorok. Kto chce skorší termín a komu vyhovuje až september?

29.01.2023 18:18

Boris Kollár a aj strana SaS už ale pripustili, že by mohli podporiť aj júnový termín. Prečo sa ponáhľať a aký je naopak argument na oddialenie predčasných volieb?

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,412
Celková čítanosť: 8892951x
Priemerná čítanosť článkov: 3687x

Autor blogu