Založ si blog

Beáta, nebuď smiešna ! !!

Napísala si, že dnes sa rozhodne o tom, či dovolíme, aby sa do prezidentského paláca nasťahovali mafiánske praktiky.

Asi by si mala venovať nejaký čas zamysleniu nad tým, ako dehonestuješ svojimi vystúpeniami poslanie, ktoré by malo byť nielen naplnením tvojho života, ale aj kedysi dávno bolo obsahom toho, čo si (zrejme) študovala. A keď už chceš niečo hovoriť o pochybných praktikách v prezidentskom paláci, možno by si sa mala zamyslieť, prečo aktuálne končiaci obyvateľ prezidentského paláca nedostával pozvánky na oficiálne návštevy, a jeho najčastejším spolubesedníkom bol samozvanec s Ukrajiny, dosadený banderovskými pohrobkami.

Iste, súdiac podľa tvojho správania, dnes si schopná tvrdiť aj to, že jeho medzinárodná izolácia bola vlastne na prospech Slovenska, pretože sa mohol viac venovať domácej scéne. Nuž áno, venoval sa jej naozaj intenzívne, v maximálne možnom skrátenom pracovnom týždni, na účet daňových poplatníkov poletoval medzi Bratislavou a Popradom, a v naozaj vážnej chvíli pre slovenskú spoločnosť – pokojne dokončil zahraničnú dovolenku, aby sa nakoniec prišiel hrať na vzor slušnosti, morálky a spravodlivosti.

A keď už o tej spravodlivosti … lebo aj o tom boli tvoje prázdne reči …

Nejako si pozabudla, kto všetko a prečo sa stretával s podnikateľom, obvineným z objednávky tak závažného zločinu, akým je vražda. Akosi si vynechala vo svojich spomienkach jedného volajúceho (po zákonnosti) na púšti, bývalého predsedu parlamentu, ktorý dokonca s vyššie spomínanou persónou rozoberal voľbu generálneho prokurátora … a o.i. si tento akt nakoniec kontroloval so svojimi súkmeňovcami fotením volebných lístkov ! Náhoda ? A pre koho boli vlastne tie lístočky fotené – pre jeho alebo Kočnerovu potrebu ? Pre dôkaz splnenia zadanej úlohy ? Prečo sa na to nepýtaš vo svojom svedomí, Beáta ?

Asi žiadne nemáš, by mohla znieť odpoveď. Možno aj preto máš dnes dostatok odvahy na plamennú výzvu – nepustiť mafiu do prezidentského paláca. Akosi si zabudla, čo sa dialo na jednom súde a ako sa vyjadril jeden sudca. A vôbec si si nepoložila otázku, prečo osoba, ktorá bola jeho vyjadrením priamo dotknutá na mene a povesti, sa okrem slaboduchého vyjadrenia nezmohla na nič, hoci v iných prípadoch ani omylom neprejavila toľko váhavosti, ako v tomto. Nepôjdeš sa jej opýtať – prečo ? Sotva … však aj sama príliš dobre vidíš, komu tečie maslo spod klobúka … ale nemôžeš si to dovoliť.

Nemôžeš si to dovoliť, pretože už dávno nepatrí tvoj názor – tebe. A tak len točíš nezmysly o tom, čo nesmieme pustiť tam, kde to už (možno) dávno je … nože si vyber to brvnisko z očú …

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Sergej Šojgu

Ruský šéf Chersonu naznačil, že minister obrany Šojgu by sa mal zastreliť

06.10.2022 18:30

Mnohí hovoria, že minister obrany, ktorý súčasný stav na fronte dopustil, by sa mohol ako dôstojník zastreliť, povedal Kyrill Stremousov.

6 - zlava Leopold Barszcz  Stara Tura   Jozef Bozik  Partizanske   Jan Ragan  Vranov nad Toplou

Mestá a župy dostali vysvedčenie transparentnosti. Toto sú víťazi a porazení

06.10.2022 18:09

„Priemerné hodnotenie sa posunulo na 63 percent, teda o šesť percentuálnych bodov, zlepšenie pritom nastalo v drvivej väčšine hodnotených indikátorov,“ uviedli zástupcovia TIS na štvrtkovej tlačovej konferencii.

Heger, Fiala

Vojna a ekonomika. Ponúkne EÚ riešenie? A čo ak zlyhá?

06.10.2022 16:44

Veľké vízie budúcnosti, ale najmä realita súčasných výziev. Európska únia sa stretáva v Prahe, aby skúsila nájsť odpovede na zásadné otázky.

Dušan Dědeček

Začal sa súd s Dědečkom, polícia ho priviedla v nepriestrelnom aute

06.10.2022 16:32, aktualizované: 17:08

Sudca pre prípravné konanie dnes rozhodne či Dědeček pôjde do väzby.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8730468x
Priemerná čítanosť článkov: 3627x

Autor blogu