Založ si blog

Vlasť alebo euronevestinec ?

Dá sa súhlasiť s mediálnou prezidentkou Čaputovou, že eurovoľby ukážu, o čom bude budúcnosť Slovenska. Či budeme hovoriť našej krajine vlasť, alebo sa definitívne staneme euronevestincom … v rukách alkoholikov z Bruselu, či rôznych (doma) stíhaných špekulantov za rôzne kauzy …

Vlasťou môže byť len štát, ktorý kladie na piedestál záujmy svojho národa. O Slovensku sa dá dnes povedať len to, že je bábkou v rukách európskych oligarchov a amerického ekonomického “terorizmu”.

Miesto v europarlamente je pre národ dôležité asi tak, ako blší “prd” pre pohnojenie poľa. Eurofondy sú modernou formou, ako sa likviduje (pre Západ) nepríjemná konkurencia a vytvárajú sa rôzne monopoly. Monopoly, ktorých vplyv siaha nad možnosti národných vlád. Kto chce modernú formu c.k.monarchie, či Štvrtú ríšu – ten sa pochopiteľne Bruselu klania (však je to dobre zaplatené). Komu ide o záujem národa, ten premýšľa nad tým, prečo vyše 50% Britov hlasovalo za odchod z únie, kde sú korene rezignácie britskej premiérky a prečo sa potichu pripravuje opakované britské referendum, keďže si plebs drzo dovolil uvažovať inak, ako jeho páni.

Aj keď bude zrejme pravdou, že britské referendum malo skôr poslúžiť na úplné oslobodenie Britov od povinností v únii (aj tak mali najviac rôznych výnimiek)

Je však len otázkou času, kedy sa únia definitívne zmení na to, čo kedysi národy odmietli vo forme európskej ústavy a neskôr bolo vpustené do reality pod falošnou vlajkou – Lisabonskou zmluvou.

Bolo by hrubým omylom podporovať veľmocenský projekt, ktorého morálka siaha po naplnenie vlastného vrecka. Ak by únia naozaj rešpektovala vlastné ideály, neprizerala by sa mlčky hrubému vydieraniu firmy Huawei zo strany americkej vlády. Nepodporovala by probanderovskú ukrajinskú verchušku. Na všetky spory by používala jeden meter. O slušnosť a zákonnosť však nejde, a základy únie praskajú, pretože cielene sa obchádzajú jej vlastné pravidlá. Dokonalou ukážkou je podvod s názvom euroval, kde išlo len o záchranu bankárov a skorumpovaných oligarchov.

Tak sa rozhodnite – je dôležitejší záujem národa, alebo sa uspokojíme šliapaním chodníka pre dobrodruhov a podvodníkov ? Chceme byť opäť vandrovníkmi a drotármi ?

 

 

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Taiwan / Fregata / Raketa /

Taiwan po vojenských cvičeniach Číny obnovuje lety cez svoj vzdušný priestor

07.08.2022 19:08

Taiwan bude aj naďalej smerovať lety a lode mimo oblasti čínskeho vojenského cvičenia pri svojom východnom pobreží.

Izrael, Palestínčania, Gaza,

Palestínski džihádisti potvrdili dohodu o prímerí s Izraelom

07.08.2022 17:06, aktualizované: 21:16

Súhlas s dohodou, ktorú sprostredkoval Egypt, už predtým vyjadril Izrael.

Hasičské auto / Hasiči / Požiar / Požiarnik /

Hasiči likvidujú požiar skládky v katastri obce Nitrica

07.08.2022 16:41

Na skládke došlo podľa svedeckej výpovede k výbuchu a jej následnému rozhoreniu.

Likvidácia inváznych rastlín v Tatrách

Invázne rastliny z cudzích kontinentov napádajú Tatry. Do akcie zapojili aj dobrovoľníkov

07.08.2022 16:36

Niektoré cudzokrajné rastliny sú pre našu prírodu veľmi nebezpečné. Ich pestovanie je zakázané a hrozia za to pokuty.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8652056x
Priemerná čítanosť článkov: 3595x

Autor blogu