Založ si blog

Dodržiavajte pravidlá a neplačte ! Ad: Slovan

Najnovšie sme sa dozvedeli z kuchyne hokejového Slovana, že sa proti klubu vedie antikampaň. Čo už, topiaci sa slamky chytá, nie ?

Skúsme teda zhrnúť – kto a aké škody asi utrpel. Začnime rekonštrukciou starej búdy Slovana, ktorej náklady sa vyšplhali na cenu štyroch nových štadiónov v Lotyšsku a rozhodne to nebolo v záujme MS 2011, kde sa výstavba nového stánku nepochybne cielene blokovala …

Pokračujme hráčmi, ktorí mesiace nevideli výplaty … a počúvali len klamstvá.

A môžeme skončiť prínosom Slovana pre reprezentáciu (o čo nikdy nešlo), ktorý sa rovnal – nule !

Zamyslime sa nad tým, prečo kontrolu nad súťažou zrazu prevzal hokejový zväz …

A vráťme sa v spomienkach k mládežníckemu klubu Slovana vo futbale, ktorému svojho času hrozilo vypadnutie a tak sa zmenili – pravidlá.

Prečo prevzal kontrolu zväz ? Buďme úprimní – pod vedením Prohokeja by sa Slovan v súčasnej situácii do extraligy nevrátil. Nie je to otázka antikampane, ale rešpektovania pravidiel. Tých, ktoré svojho času odstavili Skalicu i Martin. A niet žiadneho dôvodu, aby obišli Slovan.

Neskúmajme, akým spôsobom a z koho vrecka sa niektoré dlhy zrazu zázračne zaplatili, hoci sa predtým roky kopili. Neskúmajme, prečo má Slovan už hráčov pod zmluvami, hoci ich predchodcom ešte dlhuje nemalé sumy – pretože v iných krajinách nesmú kluby podpisovať dovtedy, kým si dlhy nevyrovnajú.

Možno získa návratom Slovana súťaž v marketingovej oblasti body, ale rozhodne stratí aj to málo morálneho kreditu, ktorý sa jej tak ťažko vracia … pretože pravidlá majú platiť pre všetkých bez výnimky.

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

uss harder

Unikátny objav. Našli slávnu americkú ponorku USS Harder, je takmer nepoškodená

25.05.2024 21:54

Na palube bolo 79 námorníkov vrátane veliteľa Samuela Deeleyho, ktorý bol známy aj pod prezývkou "vrah torpédoborcov".

maldivy Nekton Mission 2022

Zodpovedné sú za 0,003 % emisií, doplácajú na bohatých. Pre stúpajúcu hladinu morí volajú Maldivy o pomoc

25.05.2024 21:17

Tamojšia vláda upozornila, že toto nízko položené súostrovie Indického oceánu je vylúčené z najštedrejších podporných opatrení.

india, požiar

Požiar zábavného centra v Indii pripravil o život 24 ľudí, zomrelo aj mnoho detí

25.05.2024 18:22, aktualizované: 20:39

Polícia zadržala majiteľa a manažéra centra. Príčina požiaru zatiaľ nie je známa.

UN Sudan

Prokurátor, ktorý chce dostať izraelského premiéra za mreže, obhajoval zločinca, čo podporoval odsekávanie končatín

25.05.2024 18:00

Karim Khan, ktorý by rád videl Benjamina Netanjahua vo väzení, pôsobil ako advokát libérijského prezidenta prezývaného mäsiar z Monrovie.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9503539x
Priemerná čítanosť článkov: 3887x

Autor blogu