Založ si blog

Dodržiavajte pravidlá a neplačte ! Ad: Slovan

Najnovšie sme sa dozvedeli z kuchyne hokejového Slovana, že sa proti klubu vedie antikampaň. Čo už, topiaci sa slamky chytá, nie ?

Skúsme teda zhrnúť – kto a aké škody asi utrpel. Začnime rekonštrukciou starej búdy Slovana, ktorej náklady sa vyšplhali na cenu štyroch nových štadiónov v Lotyšsku a rozhodne to nebolo v záujme MS 2011, kde sa výstavba nového stánku nepochybne cielene blokovala …

Pokračujme hráčmi, ktorí mesiace nevideli výplaty … a počúvali len klamstvá.

A môžeme skončiť prínosom Slovana pre reprezentáciu (o čo nikdy nešlo), ktorý sa rovnal – nule !

Zamyslime sa nad tým, prečo kontrolu nad súťažou zrazu prevzal hokejový zväz …

A vráťme sa v spomienkach k mládežníckemu klubu Slovana vo futbale, ktorému svojho času hrozilo vypadnutie a tak sa zmenili – pravidlá.

Prečo prevzal kontrolu zväz ? Buďme úprimní – pod vedením Prohokeja by sa Slovan v súčasnej situácii do extraligy nevrátil. Nie je to otázka antikampane, ale rešpektovania pravidiel. Tých, ktoré svojho času odstavili Skalicu i Martin. A niet žiadneho dôvodu, aby obišli Slovan.

Neskúmajme, akým spôsobom a z koho vrecka sa niektoré dlhy zrazu zázračne zaplatili, hoci sa predtým roky kopili. Neskúmajme, prečo má Slovan už hráčov pod zmluvami, hoci ich predchodcom ešte dlhuje nemalé sumy – pretože v iných krajinách nesmú kluby podpisovať dovtedy, kým si dlhy nevyrovnajú.

Možno získa návratom Slovana súťaž v marketingovej oblasti body, ale rozhodne stratí aj to málo morálneho kreditu, ktorý sa jej tak ťažko vracia … pretože pravidlá majú platiť pre všetkých bez výnimky.

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Taiwan / Fregata / Raketa /

Taiwan po vojenských cvičeniach Číny obnovuje lety cez svoj vzdušný priestor

07.08.2022 19:08

Taiwan bude aj naďalej smerovať lety a lode mimo oblasti čínskeho vojenského cvičenia pri svojom východnom pobreží.

Izrael, Palestínčania, Gaza,

Izrael údajne súhlasil s návrhom na uzavretie prímeria v Gaze

07.08.2022 17:06

Skutočnosť, že prebiehajú rozhovory o prímerí potvrdil aj zdroj z militantného hnutia Palestínsky islamský džihád.

Hasičské auto / Hasiči / Požiar / Požiarnik /

Hasiči likvidujú požiar skládky v katastri obce Nitrica

07.08.2022 16:41

Na skládke došlo podľa svedeckej výpovede k výbuchu a jej následnému rozhoreniu.

Likvidácia inváznych rastlín v Tatrách

Invázne rastliny z cudzích kontinentov napádajú Tatry. Do akcie zapojili aj dobrovoľníkov

07.08.2022 16:36

Niektoré cudzokrajné rastliny sú pre našu prírodu veľmi nebezpečné. Ich pestovanie je zakázané a hrozia za to pokuty.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8651942x
Priemerná čítanosť článkov: 3594x

Autor blogu