Založ si blog

Oslobodenie – historická chyba Moskvy

Podľa správania lokajov Washingtonu bolo oslobodenie v roku 1945 historickou chybou Moskvy. Zrejme sa mali sovietske vojská zastaviť niekde na vlastnej hranici, a uspokojiť sa s vyhnaním nemeckých okupantov a vrahov z vlastnej pôdy.

Ako by niečo podobné dopadlo, nevieme. Súdiac podľa správania Londýna a Paríža, kde najprv zločinne predali iných Hitlerovi, aby si zachránili svoju úbohů kožtičku a finančné záujmy v Nemecku … a neskôr to zopakovali v rovnakom garde pre prospech Stalina, možno by sme neexistovali … a možno by neexistovali ani oni … ktovie, čo by vlastne bolo. Ale určite by neexistovalo ani množstvo prepisovačov dejín, slúžiacich každému záujmu.

Je mi srdečne ľahostajné, či niekto nechá alebo strhne sochy, ktoré boli osadené v minulosti ako spomienka na dejinnú udalosť. Len podotknem, že vo Francúzsku existuje množstvo spomienok v rôznych formách na Napoleona, a to aj napriek tomu, ako ho s odstupom vidia dejiny. Nikto sa ich nepokúša likvidovať, berú ich ako symbol doby …

Až raz skončime v úplnom područí Bruselu (de facto Berlína, Londýna a Paríža) a budeme za to platiť daň, spomeňte si … keď budete znášať následky, že všetko mohlo byť inak, keby verejnú mienku nesmeli modelovať … kolaborantské svine !!!

Prostitútky politickej mafie netreba počúvať . ..

14.09.2019

V okamihu, keď sa začali lustrácie na portáli denníka SME, nebolo čo riešiť. Rýchlosťou blesku sa stratili všetci, ktorí si mysleli a prezentovali niečo iné, ako uvádzali autori článkov viac »

Zamyslenie nad jedným slovom . . . Človek . . .

04.09.2019

Niektorí ľudia by mohli byť na svete aj večne a nikto si ich nevšimne. Iným nie je dopriaty ani piaty krížik, tak povestný zlom v živote každého a ich stratu pocítia všetci. Tým z druhej viac »

Vyhoďte Sulíka a možno . ..

31.08.2019

... ešte jedno obdobie budete môcť vrieskať v parlamente a parazitovať na daniach občanov. Tak by mohol znieť odkaz pre torzo liberálov ... Žiaľ, aj keby vyhodili Sulíka, a podobne naložili viac »

Graf, ekonomika

Slovensko brzdí, vyrovnaný rozpočet nebude

19.09.2019 12:56

Slovensko sa historicky prvého vyrovnaného rozpočtu tento rok nedočká. Výkon slovenskej ekonomiky bude polovičný oproti plánom.

Patriot USA RUMUNSKO

Ruský senátor kritizoval údajnú nespoľahlivosť amerického systému Patriot

19.09.2019 12:47

Reagoval tak na vyjadrenia amerického ministra zahraničia, ktorý priznal, že americké systémy Patriot nedokázali odraziť útok dronov na ropné zariadenia v Saudskej Arábii.

SaS

SaS vyzvala Kalavskú, aby navrhla odvolať šéfa Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou

19.09.2019 12:09, aktualizované: 12:54

Dôvodom na odvolanie Tomáša Haška je jeho správanie sa pri prieskume tendra na zdravotnú záchrannú službu

karta, kreditka, internetbanking, internet banking, online, eshop, nákup

Bezkontaktné platby sa mierne skomplikovali

19.09.2019 12:00

Bezkontaktne platíme už jedenásť rokov. Od soboty 14. septembra však začala platiť nová smernica, na základe ktorej budeme viac overovaní.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,082
Celková čítanosť: 5585483x
Priemerná čítanosť článkov: 2683x

Autor blogu