Založ si blog

Nepremlčateľné zločiny

Čím viac sa dnes odhaľuje pozadie rôznych udalostí a rozhodnutí, každý musí chápať, že politické nominácie v kombinácii s (kolektívnou) nezodpovednosťou vedú len ku – korupcii. Rakovine spoločnosti, ktorá sa nedá liečiť inak, než drakonickými trestami.

A začína sa ukazovať aj podstata toho, prečo v niektorých (nedemokratických) krajinách skorumpovaného verejného činiteľa popravia a jeho rodinu nemilosrdne vyženú na ulicu, a zbavia všetkého majetku bez ohľadu na to, odkiaľ pochádza.

Slovenský politik kradne a klame, pretože najvyšším trestom na Slovensku je – zbavenie funkcie. Iste, kde-tu sa objavia biele vrany, ktoré skončia vo väzení, ale to je len taká maskovacia sieť pre tých, ktorí ani len netušia, čo je slušnosť a spravodlivosť. Ťažko sa potom diviť, že sa ústavný činiteľ dokáže s úsmevom na tvári súdiť – o kradnutý majetok. A dokonca sa aj tvári ako obeť. V pokryteckej a skorumpovanej spoločnosti je možné všetko. Aj moralista v kabáte daňového podvodníka, ktorý nebol potrestaný len preto, že sú jeho skutky – premlčané.

Súčasná spoločnosť je deformovaná vládou chaosu a osobného záujmu. Nečudo, že sa jej tváre boja aj nepotrestateľných odhalení v podobe rôznych nahrávok a žiadajú ich likvidáciu. Nechcú sa zmeniť, trest im nehrozí a teda plánujú pokračovať v tom, čo im doteraz vychádzalo.

Však stále majú v rezerve zástupy užitočných “idiotov”, ochotných vrieskať na námestiach o slušnosti, morálke a zákonnosti, hoci sami poctivej práci ani náhodou neprivoňali. Predsa len – kto by chcel pracovať, keď sa za prázdne kecy dajú získať milióny … ?

Vraj sa na každú sviňu voda varí. Potichu len dúfam, že nebude nakoniec obarený celý národ. Skúsenosti z obdobia medzi vojnami jasne hovoria, čo dokáže rozvášnený dav, keď zlovôľa a chamtivosť mocných presiahne všetky únosné medze … trpia nevinní, stavajú sa železné opony a sekera “spravodlivosti” tne hlava-nehlava.

Propaganda neoboľševických kreatúr alebo …

04.06.2023

… trápenie krajiny,kde dnes na Slovensku znamenalo u nich pred týždňom,či skôr storočím. A vraj pospolitá Slovač podlieha ruskej propagande,kričia nielen médiá,ale aj neslávne známy plešatý Tarzan Jarko z rodu obyčajných dezolátov.Ako to teda je ? Keby sprostosť v poslednej vláde nekvitla (ešte šťastie,že nemôže nadnášať,lebo ministerku a podpredsedníčku vlády [...]

Pri sprostom voličovi sú voľby zbytočné

14.04.2023

Sledujúc prieskumy verejnej mienky a diskusie na sociálnych sieťach som dospel k záveru,že voľby nepotrebujeme. Slovenský volič má možno v hlave guláš,no skôr poriadne “nasraté”.Prieskumy hovoria jasne.Ani záplava káuz,klamstiev a sprostosti v priamom prenose ho nezobudila.Naďalej dôveruje tým,ktorí si s ním a jeho životom pravidelne vytierajú zadok. Prieskumy zatiaľ [...]

Dezinformačný valec alebo rusko-poľské vzťahy inak … ačodebilizmus v praxi

09.04.2023

Z niekdajšej poľsko-litovskej únie ostali len spomienky a dejiny.Dejiny štátu,kde sa kráľ volil a platili len jednohlasne podporené návrhy. Katyň a povraždení poľskí dôstojníci.Z archívu ČTK vystrekol gejzír účelovej propagandy.Asi im nikto nepovedal,že kdesi po boľševickej revolúcii si ktosi vo Varšave uvedomil ideálny čas na nejaké možné územné zisky a naivne [...]

Robert Fico, Brusel, summit EÚ-Turecko

Hrozí Smeru vylúčenie z frakcie európskych socialistov? Podľa europoslanca Bilčíka príde k ráznej reakcii Bruselu

05.06.2023 20:00

Na Roberta Fica nemusí nikto žalovať. V Bruseli dobre vedia, kto je zač, hovorí europoslanec Vladimír Bilčík.

Lucia Ďuriš Nicholsonová, Eduard Heger

Politológ Štefančík: Nicholsonová môže byť klesajúcej strane Demokrati na príťaž

05.06.2023 20:00

Predvolebné spájanie sa môže podľa politológa Hegerovým Demokratom vypomstiť.

búrka, lejak, dážď

Na utorok vydali výstrahy pred búrkami, platia pre celé Slovensko

05.06.2023 19:14

Na západe krajiny platí výstraha SHMÚ už od polnoci.

mike pence

Do volebného boja o Biely dom vstúpil republikán Mike Pence

05.06.2023 18:55

Pence pôsobil ako viceprezident Donalda Trumpa, ktorý svoju kandidatúru ohlásil už vlani v novembri.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,420
Celková čítanosť: 9088131x
Priemerná čítanosť článkov: 3755x

Autor blogu