Založ si blog

Čo začína darebáctvom, končí zločinom

Keď som tvrdil v roku 1992, že “otcovia” samostatnosti patria pred súd a do väzenia, lebo upreli občanom právo rozhodnutia, v akom štáte chcú žiť, mnohí mi vulgárne nadávali. Myšlienka, že kto dokázal pošliapať ústavné práva občana, bude ignorovať všetky zákony, im bola na smiech.

Ktovie, či by sa dnes dokázali pozrieť do očí pozostalým po obetiach masového vraha z Horehronia, beštií z Dunajskej Stredy, alebo iných končín Slovenska, ktoré roky beztrestne (a často za mlčanlivého prizerania úradov) nivočiace život slušných ľudí a boli doslova nočnou morou. A či by sa dokázali aj dnes vyškierať, ako kedysi … iste, dnes sa mnohí z nich vyškierajú spoza vysokých múrov víl, postavených za nakradnuté peniaze a posiatych kamerami.

Kočner a jeho politickí sluhovia nie sú príčinou, ale následkom toho, čo sme nepremyslene pripustili. Vzali si príklad z tých, ktorí svojvoľne a zločinne ukradli štát, aby získali moc a bohatstvo. Čo by znamenali ľudia ako Mečiar, Dzurinda, Fico či iní ich súputnici v bývalej federácii (ktorá bola prirodzenejšia ako súčasný darebácky spolok s označením EÚ) ? Málo a možno vôbec nič, a ak by aj boli pri moci v rámci Slovenska, rozhodne by si nemohli dovoliť to, čo si dovolili za krátke roky existencie samostatného Slovenska.

Ťažko sa dnes diviť, že im sotva päty trčia z európskej zadnice. Však predtým boli na rovnakom mieste – v sovietskej … zmenil sa len pán, nie však metódy a reči.

Svojho času jeden politický kripel, odkázaný na preskakovanie medzi politickými stranami  vykríkol, že s Spojenými štátmi na večné časy a inak ani nemôže byť. Čo svedčí lepšie než jeho výrok o tom, čo naozaj robil počas komunistickej diktatúry ?

Áno, štát naozaj ukradla mafia. Lenže nie tá, za ktorou všetci vidia Kočnera. V skutočnosti to bola – politická mafia. Pohrobkovia ŠTB, detičky nomenklatúrnych kádrov a ich oddaní sluhovia. Akurát sa časom vymenili úlohy a zo sluhov sa stali – páni. Len veľmi naivní ľudia dnes veria, že nejaký Sulík je obeťou a nevedel, s kým sa stretáva. Ešte naivnejší veria, že odchod poslancov z klubu liberálov stál na nejakých zásadách a rozporoch. Aké zásady má kreatúra, ktorá zneužije svojho asistenta na politický boj a potom sa tvári, že o ničom nevedela ?

Skutočnou obeťou je národ … národ, predaný do područia nadnárodných korporácií, kde otročí za platy nehodné 21.storočia … národ, ktorý žije v krajine, uvrhnutej do pozície krajiny tretieho sveta. A svojho času prosperovalo aj Chile, pod čižmou fašistu Pinocheta, slniaceho sa na lúčoch podpory USA. Nikto si nevšímal desaťtisíce obetí, nezvestných a zavraždených … však vládol ICH ČLOVEK ! A vtedy – ani fašista nevadil.

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Stará vojenská munícia Trenčianske Teplice

Muníciu už mali bratia vo zveráku, otec prišiel v pravej chvíli

13.08.2022 09:00

Hory okolo Trenčianskych Teplíc môžu ukrývať viac vojenskej munície ako potok, v ktorom sa pred pár dňami našla nefunkčná časť.

Bosna / Migrant / Migranti /

Frontex: Počet migrantov prichádzajúcich do EÚ prudko stúpa

13.08.2022 08:36

Ukrajinskí utečenci vstupujúci do EÚ cez jej hraničné priechody nie sú v týchto číslach zahrnutí.

Salman Rushdie

Rushdie je po útoku a operácii na ventilátore, zrejme príde o oko

13.08.2022 07:11

Britský spisovateľ Salman Rushdie je po niekoľkohodinovej operácii napojený na ventilátor.

sulik, matovic

Politológ Koziak: Menšinová vláda je cesta k predčasným voľbám

13.08.2022 06:00

Ak naozaj vznikne menšinová vláda, nebude funkčná. Je to cesta k predčasným voľbám. Určite preto bude rásť napätie v spoločnosti, hovorí politológ Tomáš Koziak.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8658870x
Priemerná čítanosť článkov: 3597x

Autor blogu