Založ si blog

Čo začína darebáctvom, končí zločinom

Keď som tvrdil v roku 1992, že “otcovia” samostatnosti patria pred súd a do väzenia, lebo upreli občanom právo rozhodnutia, v akom štáte chcú žiť, mnohí mi vulgárne nadávali. Myšlienka, že kto dokázal pošliapať ústavné práva občana, bude ignorovať všetky zákony, im bola na smiech.

Ktovie, či by sa dnes dokázali pozrieť do očí pozostalým po obetiach masového vraha z Horehronia, beštií z Dunajskej Stredy, alebo iných končín Slovenska, ktoré roky beztrestne (a často za mlčanlivého prizerania úradov) nivočiace život slušných ľudí a boli doslova nočnou morou. A či by sa dokázali aj dnes vyškierať, ako kedysi … iste, dnes sa mnohí z nich vyškierajú spoza vysokých múrov víl, postavených za nakradnuté peniaze a posiatych kamerami.

Kočner a jeho politickí sluhovia nie sú príčinou, ale následkom toho, čo sme nepremyslene pripustili. Vzali si príklad z tých, ktorí svojvoľne a zločinne ukradli štát, aby získali moc a bohatstvo. Čo by znamenali ľudia ako Mečiar, Dzurinda, Fico či iní ich súputnici v bývalej federácii (ktorá bola prirodzenejšia ako súčasný darebácky spolok s označením EÚ) ? Málo a možno vôbec nič, a ak by aj boli pri moci v rámci Slovenska, rozhodne by si nemohli dovoliť to, čo si dovolili za krátke roky existencie samostatného Slovenska.

Ťažko sa dnes diviť, že im sotva päty trčia z európskej zadnice. Však predtým boli na rovnakom mieste – v sovietskej … zmenil sa len pán, nie však metódy a reči.

Svojho času jeden politický kripel, odkázaný na preskakovanie medzi politickými stranami  vykríkol, že s Spojenými štátmi na večné časy a inak ani nemôže byť. Čo svedčí lepšie než jeho výrok o tom, čo naozaj robil počas komunistickej diktatúry ?

Áno, štát naozaj ukradla mafia. Lenže nie tá, za ktorou všetci vidia Kočnera. V skutočnosti to bola – politická mafia. Pohrobkovia ŠTB, detičky nomenklatúrnych kádrov a ich oddaní sluhovia. Akurát sa časom vymenili úlohy a zo sluhov sa stali – páni. Len veľmi naivní ľudia dnes veria, že nejaký Sulík je obeťou a nevedel, s kým sa stretáva. Ešte naivnejší veria, že odchod poslancov z klubu liberálov stál na nejakých zásadách a rozporoch. Aké zásady má kreatúra, ktorá zneužije svojho asistenta na politický boj a potom sa tvári, že o ničom nevedela ?

Skutočnou obeťou je národ … národ, predaný do područia nadnárodných korporácií, kde otročí za platy nehodné 21.storočia … národ, ktorý žije v krajine, uvrhnutej do pozície krajiny tretieho sveta. A svojho času prosperovalo aj Chile, pod čižmou fašistu Pinocheta, slniaceho sa na lúčoch podpory USA. Nikto si nevšímal desaťtisíce obetí, nezvestných a zavraždených … však vládol ICH ČLOVEK ! A vtedy – ani fašista nevadil.

Propaganda neoboľševických kreatúr alebo …

04.06.2023

… trápenie krajiny,kde dnes na Slovensku znamenalo u nich pred týždňom,či skôr storočím. A vraj pospolitá Slovač podlieha ruskej propagande,kričia nielen médiá,ale aj neslávne známy plešatý Tarzan Jarko z rodu obyčajných dezolátov.Ako to teda je ? Keby sprostosť v poslednej vláde nekvitla (ešte šťastie,že nemôže nadnášať,lebo ministerku a podpredsedníčku vlády [...]

Pri sprostom voličovi sú voľby zbytočné

14.04.2023

Sledujúc prieskumy verejnej mienky a diskusie na sociálnych sieťach som dospel k záveru,že voľby nepotrebujeme. Slovenský volič má možno v hlave guláš,no skôr poriadne “nasraté”.Prieskumy hovoria jasne.Ani záplava káuz,klamstiev a sprostosti v priamom prenose ho nezobudila.Naďalej dôveruje tým,ktorí si s ním a jeho životom pravidelne vytierajú zadok. Prieskumy zatiaľ [...]

Dezinformačný valec alebo rusko-poľské vzťahy inak … ačodebilizmus v praxi

09.04.2023

Z niekdajšej poľsko-litovskej únie ostali len spomienky a dejiny.Dejiny štátu,kde sa kráľ volil a platili len jednohlasne podporené návrhy. Katyň a povraždení poľskí dôstojníci.Z archívu ČTK vystrekol gejzír účelovej propagandy.Asi im nikto nepovedal,že kdesi po boľševickej revolúcii si ktosi vo Varšave uvedomil ideálny čas na nejaké možné územné zisky a naivne [...]

Ukrajina Rusko priehrada Kachovka evakuácie uarus

NYT: Kachovskú priehradu skôr zničili výbušniny než priamy útok

07.06.2023 06:52

Zničenie priehrady výbušninou zvnútra je pravdepodobnejšie ako vonkajší výbuch bomby či rakety.

Leopard či kombajn?

Čo Rusi trafili - Leopardy či kombajny?

07.06.2023 06:32

Zábery ruského ministerstva obrany o zásahu tankov Leopard spochybnili niektorí blogeri. Siluety strojov pripomínajú kombajny, nie tanky.

Kardiologická ambulancia vo Veľkom Krtíši.

V zdravotníctve máme dátové peklo. Posúva nás to k rozvojovým krajinám

07.06.2023 06:05

Na Slovensku je veľa múdrych ľudí, len nespolupracujú, hovorí v podcaste denníka Pravda člen vedenia WHO Jozef Šuvada.

Materská škôlka / škôlkari /

Čoraz viac rodičov žiada, aby ich dieťa do škôlky neprijali. Prečo, keď miesta v škôlkach chýbajú?

07.06.2023 06:00

Ak riaditelia rodičom nevyhovejú, hnevajú sa. Za všetkým je možnosť získať rodičovský príspevok v stovkách eur.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,420
Celková čítanosť: 9089138x
Priemerná čítanosť článkov: 3756x

Autor blogu