Založ si blog

Slovensko šmýkajúce na ľadovci (sudcovskej) morálky

Sotva mohla dostať justícia na Slovensku väčšiu facku,než rozhodovanie o uvalení väzby na niekoľko jej členov,vrátane bývalej štátnej tajomníčky Jankovskej.

A netreba si robiť ilúzie,pretože akékoľvek rozhodnutie v danej kauze a právoplatné odsúdenie niekdajších nositeľov sudcovských talárov bude pre spoločnosť rovnakou katastrofou,akou je súčasná epidémia.Dokonale len potvrdí pochybnosti bežných ľudí,že každý dostane toľko práv,koľko môže zaplatiť.

A nielen to.Súčasný vývoj v justícii a rôzne odhalenia dokonale spochybnia všetky rozhodnutia súdov v minulosti a neustále bude zaznievať jediná otázka – ktoré rozhodnutia boli v sůlade so zákonom a právami všetkých účastníkov.Stačí pripomenúť záplavu podozrení v prípadoch rôznych exekúcií,kde lietali aj známe osobnosti verejného života.A podozrenia dodnes ostali.

Áno,túto facku sme si zaslúžili …

Už len pre dlhoročné mlčanie pri výmene moci medzi gašparkami rôznych oligarchov.Pre tolerovanie absurdného volebného systému,kde je dovolené všetko.Pre naše zmierenie s dlhoročnou zásadou voľby – menšieho zla.Teda voľby ZLA namiesto hľadania DOBRA !!! Následky našej laxnosti k vlastnému osudu či osudu našich detí vidíme v posledných mesiacoch,týždňoch,dňoch a hodinách stáť pred súdmi,či kráčať v putách – pred súdy.Včerajšie elity spadli do dnešného bahna,kde doteraz posielali iných.

V čom je podstata súčasného úpadku ? Kým budeme dávať moc do rúk politických mafií rôzneho druhu,nič sa nezmení.Kým budeme tolerovať vagabundov vo falošnom háve obetí,nič sa nezmení.

Nič sa nezmení,kým sa sami nezmeníme.

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

SR Bratislava Zochova nehoda pochod obete pamiatka BAX

Dlhoročné väzenie, ale aj státisícové odškodné. To podľa právnika Vačoka čaká vinníka nehody zo Zochovej

05.10.2022 20:38

Vinníkovi nehody podľa trestného právnika Petra Vačoka hrozí aj minimálne niekoľko stotisícové odškodné. Podľa neho sa viac ako sprísnení trestov má hovoriť o finančných následkoch pre podobných vinníkov.

královec kaliningrad

Pripojenie Kaliningradu k Česku? Žarty o anexii zaplavili internet

05.10.2022 18:40

Satirické úvahy podporujúce pripojenie ruskej Kaliningradskej oblasti k Česku vyvolali v posledných dňoch na sociálnych sieťach lavínu vtipov.

zdravotníctvo, nemocnica, lekári

Poslanci schválili zvýšenie platov zdravotníkov. Ako si jednotlivé profesie prilepšia? (+tabuľky)

05.10.2022 17:40, aktualizované: 18:14

Schválenou novelou zákona sa zvyšuje základná zložka mzdy zdravotníckeho pracovníka.

nehoda1

Nové zistenia v prípade opitého Dědečka: Pil už počas dňa, cestné pravidlá ignoroval dlhodobo

05.10.2022 17:15

Niekoľko dní po tragédii na bratislavskej zastávke Zochova, kde opitý Dušan Dědeček zrazil a zabil päť študentov, vychádzajú na povrch nové skutočnosti.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8729141x
Priemerná čítanosť článkov: 3627x

Autor blogu