Kto klame už pri snahe o vzdelanie,bude klamať vždy.Tým skôr pri boji o moc a peniaze.Takže zmena naozaj prišla – v minulosti vládli rodení klamári a nahradili ich tí,čo sa na klamárov – vypracovali (vedome).Kto je asi väčší vagabund?
Kto klame už pri snahe o vzdelanie,bude klamať vždy.Tým skôr pri boji o moc a peniaze.Takže zmena naozaj prišla – v minulosti vládli rodení klamári a nahradili ich tí,čo sa na klamárov – vypracovali (vedome).Kto je asi väčší vagabund?
Na začiatku je bombastická reklama o fantastickom zárobku 29€ na hodinu či 14€ na hodinu A na konci krutá realita,kde zarábajú anonymní šmejdi s požehnaním štátu. Ako to teda funguje u najznámejších platforiem pre taxi a kuriérov? V prvom rade cez neustále nábory naivných,pretože fluktuácia je obrovská.Väčšina adeptov nepozná rozdiel medzi tržbou a zárobkom,a tak [...]
Svojho času nevedela rada pre rozhlasové a televízne vysielanie riešiť triviálny problém – násilie na televíznych obrazovkách,prezentované 24 hodín denne,hoci zákon obmedzoval priestor pre tieto “diela” na čas medzi 22,00-6,00 Dnes nesieme následky.Narušené osoby siahajú po zbrani,ak nevedia žiť samé so sebou.A obete pribúdajú.Samozrejme,po zbytočnej tragédii [...]
A tak si idete pár dní po začiatku novèho roka kúpiť obľúbený sirup a zistíte,že 3% na DPH sa zmenia na závratný rozdiel – z ceny 1,85€ je zrazu 3,50€ ! Štát nemá … a čo tak zdaniť rôzne zahraničné spoločnosti ? Nedá sa,majú výnimky.Slovač nemá výnimky,tá je na Slovensku ako ovca na odratie.Akoby ani sem nepatrila. Nechceme ruský kurz,vrieskajú [...]
Som nevinný, skutok sa nestal, nič som nespáchal, konštatoval Vladimír Pčolinský vo svojej záverečnej reči na ŠTS.
Delegácia sa plánuje stretnúť so zástupcami slovenskej vlády, Národnej rady, súdnictva, s ombudsmanom, ako aj s ďalšími príslušnými orgánmi.
Tajomník rezortu kultúry reagoval na medializované informácie o tom, že v sprievode kukláčov odniesol zo Spišského múzea v Levoči renesančnú bustu Cecilie Gonzagy.
Obvinená žena mala nájsť šteňa na ulici, rituál vysielala naživo na sociálnej sieti.
Máš to pekne pomotané, kto klame pri skúškach... ...
Načo sa ozývaš, keď nemáš čo povedať ? ...
A hlupáci ho podporili !!! ...
Trnafský mopslik je SLUHA a lokaj donorov !!! ...
Cítiš sa dobre ??? ...
Celá debata | RSS tejto debaty