Založ si blog

Tolerancia ? Nedajte sa vysmiať . ..

Ak chcete vyjsť v ústrety príslušníkom menšiny,prichystajte si aj plný mešec peňazí.

Ak je pravda o správaní členov menšín prejavom netolerancie,o čom vypovedá nižšie uvedený zoznam škôd,ktoré spôsobili naivnému prenajimateľovi jeho nájomníci

  1. Ukradli všetky žiarovky,kábel od satelitu a elektrické zásuvky
  2. Na plávajúcej podlahe zhášali cigarety
  3. Úplne nový sporák je zrelý na smetisko,keďže v rúre na pečenie bola niekoľkocentímetrová vrstva masti a hnijúce zbytky potravín
  4. Spotreba vody a elektrickej energie násobne stúpla,pretože miesto dvoch osôb sa v byte často zdržiavali aj desiati

Zlatým klincom bola návšteva polície v prenajatom byte,pretože niektorí “návštevníci” boli na zozname hľadaných osôb,a iní sa podieľali na rôznej trestnej činnosti v najbližšom okolí – vykrádaní bytov,pivníc či automobilov.

Mnohí si povedia – jeho chyba.Možno.Ale je to aj ilustrácia toho,ako sa míňa účinkom “snaha” štátu o zaradenie členov danej menšiny do spoločnosti.Asi vrcholom drzosti týchto nájomníkov bolo vykrikovanie o ich právach,keď ich prenajímateľ požiadal,aby sa správali slušne.

Nie,nie je možné menovať menšinu,z ktorej “nájomníci” pochádzali.To by už mohol byť prejav intolerancie.

Je však smutné,koľko priestoru a pochopenia sa má dávať tým,ktorí sa nevedia správať ako ľudia.Je nepochopiteľné,koľko finančných prostriedkov končí v nezmyselnej pomoci ľuďom,ktorí pohŕdajú všetkými pravidlami civilizovanej spoločnosti.

Ak sa však niekedy a niekto pýta,prečo sa dostáva od ľudí sluchu rôznym ľuďom s extrémnymi postojmi,nech sa oboznámi s osudmi tých,ktorí sa správali ku každému – ako k seberovnému.

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Ukrajina, Rusko, vojna, Trek Thunder Kelly

ONLINE: Raketomety HIMARS podľa Kyjeva zasiahli základňu wagnerovcov

15.08.2022 05:55

Raketomety HIMARS od Spojených štátov podľa ukrajinských predstaviteľov zasiahli základňu wagnerovcov, "Putinovej súkromnej armády".

Richard Sulík

Kollár sa za koalíciu hanbí, Matovič chce byť v kresle do volieb, Sulík máva na rozlúčku

15.08.2022 05:45

Pokračovanie štvorkoalície, menšinová vláda, úradnícka vláda alebo predčasné voľby? To všetko je počas súčasnej vládnej krízy na stole.

Golf / Golfová jamka /

Ekologickí aktivisti vo Francúzsku vyplnili golfové jamky cementom

14.08.2022 23:19

Aktivisti tak urobili na protest proti výnimkám z obmedzení na spotrebu vody, ktoré v čase extrémneho sucha platia pre golfové ihriská.

Kapitol

Ozbrojený muž nabúral autom do zátarás pri Kapitole, následne sa zastrelil

14.08.2022 19:01

K incidentu došlo v čase, keď americké úrady v celej krajine čelia zvýšenému počtu vyhrážok po prehliadke FBI v sídle exprezidenta Donalda Trumpa.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8661647x
Priemerná čítanosť článkov: 3599x

Autor blogu