Založ si blog

Kruté následky dovolenkového kreténizmu ?

Ako k tomu prídeme,že pre zatvorené hranice nepôjdeme na tradičnú dovolenku do Chorvátska ? (vrieskal jeden “sebecký debil” v neďalekom meste kedysi v máji …) 

Dnes leží v nemocnici s pozitívnym nálezom (a zrejme sa plytvá financiami na dohľadávanie možných kontaktov alebo čaká,kto na následky jeho sebectva ešte doplatí).Čas ukáže,koľko magorov dostalo priestor na uprednostnenie vlastných záujmov pred záujmami spoločnosti.Pretože presne o tom je dnešná spoločnosť.

Majetok,peniaze,spoločenské postavenie a naplnenie vlastných záujmov stoja absolútne nad všetkým.Nemôžeme sa potom diviť,že kde-kade vrieskajú retardi (lebo iné označenie si naozaj nezaslúžia) o svojom práve na slobodný pohyb.A rovnako sa nemôžeme diviť,že im tlieska mnoho titulovaných (retardov).Pretože v spoločnosti,kde sa dá akademický titul kúpiť (napríklad pravidelným “sponzorským” príspevkom škole) sa dá ťažko čakať,že univerzitné vzdelanie bude istým príznakom inteligencie absolventa školy.Nečudo,že máme hypermarkety preplnené titulovanými pokladníkmi či dokladačmi zeleniny.Pretože márne niekto kúpi somárovi titul,namiesto inteligenta vznikne len – titulovaný somár.

Čo je Covid-19 ? Neviem a pochybujem,že to vedia tie zástupy vrieskajúcich na sociálnych sieťach.Viem len to,že príroda má svoje regulačné mechanizmy na premnožené druhy,a rovnako viem aj niečo iné – nájde sa dosť chorých mozgov,schopných vyrobiť niečo nebezpečné a nepotrebné,ktoré dokážu (a možno niekedy aj chcú) nad svojím zvráteným dielom stratiť kontrolu.

Čo je naozaj pravda,ukáže budúcnosť.Ktosi povedal niečo o sedliackom rozume.U nás sa však akosi vytráca.Ak by to bolo inak,nemohli by hovoriť o zdravej výžive hrkajúce vrecia kostí,nemohli by byť idolom krásy skladačky,vylepšené plastickou chirurgiou,alebo by nemohli o právnom štáte kázať poskokovia niekdajších,dávno pochovaných mafiánov.V chorej spoločnosti je možné všetko.

Tak sa nedivme.Kto čím bojuje,tým aj padne.Ak sa niekto nevedel poučiť zo záplavy obetí v iných krajinách na juhu Európy,musí sa učiť (ako každý somár) na vlastných chybách.Škoda len,že na to vždy doplatia nevinní.

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Ukrajina, Rusko, vojna, Trek Thunder Kelly

ONLINE: Raketomety HIMARS podľa Kyjeva zasiahli základňu wagnerovcov

15.08.2022 05:55

Raketomety HIMARS od Spojených štátov podľa ukrajinských predstaviteľov zasiahli základňu wagnerovcov, "Putinovej súkromnej armády".

Richard Sulík

Kollár sa za koalíciu hanbí, Matovič chce byť v kresle do volieb, Sulík máva na rozlúčku

15.08.2022 05:45

Pokračovanie štvorkoalície, menšinová vláda, úradnícka vláda alebo predčasné voľby? To všetko je počas súčasnej vládnej krízy na stole.

Golf / Golfová jamka /

Ekologickí aktivisti vo Francúzsku vyplnili golfové jamky cementom

14.08.2022 23:19

Aktivisti tak urobili na protest proti výnimkám z obmedzení na spotrebu vody, ktoré v čase extrémneho sucha platia pre golfové ihriská.

Kapitol

Ozbrojený muž nabúral autom do zátarás pri Kapitole, následne sa zastrelil

14.08.2022 19:01

K incidentu došlo v čase, keď americké úrady v celej krajine čelia zvýšenému počtu vyhrážok po prehliadke FBI v sídle exprezidenta Donalda Trumpa.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8661623x
Priemerná čítanosť článkov: 3599x

Autor blogu