Založ si blog

Kruté následky dovolenkového kreténizmu ?

Ako k tomu prídeme,že pre zatvorené hranice nepôjdeme na tradičnú dovolenku do Chorvátska ? (vrieskal jeden “sebecký debil” v neďalekom meste kedysi v máji …) 

Dnes leží v nemocnici s pozitívnym nálezom (a zrejme sa plytvá financiami na dohľadávanie možných kontaktov alebo čaká,kto na následky jeho sebectva ešte doplatí).Čas ukáže,koľko magorov dostalo priestor na uprednostnenie vlastných záujmov pred záujmami spoločnosti.Pretože presne o tom je dnešná spoločnosť.

Majetok,peniaze,spoločenské postavenie a naplnenie vlastných záujmov stoja absolútne nad všetkým.Nemôžeme sa potom diviť,že kde-kade vrieskajú retardi (lebo iné označenie si naozaj nezaslúžia) o svojom práve na slobodný pohyb.A rovnako sa nemôžeme diviť,že im tlieska mnoho titulovaných (retardov).Pretože v spoločnosti,kde sa dá akademický titul kúpiť (napríklad pravidelným “sponzorským” príspevkom škole) sa dá ťažko čakať,že univerzitné vzdelanie bude istým príznakom inteligencie absolventa školy.Nečudo,že máme hypermarkety preplnené titulovanými pokladníkmi či dokladačmi zeleniny.Pretože márne niekto kúpi somárovi titul,namiesto inteligenta vznikne len – titulovaný somár.

Čo je Covid-19 ? Neviem a pochybujem,že to vedia tie zástupy vrieskajúcich na sociálnych sieťach.Viem len to,že príroda má svoje regulačné mechanizmy na premnožené druhy,a rovnako viem aj niečo iné – nájde sa dosť chorých mozgov,schopných vyrobiť niečo nebezpečné a nepotrebné,ktoré dokážu (a možno niekedy aj chcú) nad svojím zvráteným dielom stratiť kontrolu.

Čo je naozaj pravda,ukáže budúcnosť.Ktosi povedal niečo o sedliackom rozume.U nás sa však akosi vytráca.Ak by to bolo inak,nemohli by hovoriť o zdravej výžive hrkajúce vrecia kostí,nemohli by byť idolom krásy skladačky,vylepšené plastickou chirurgiou,alebo by nemohli o právnom štáte kázať poskokovia niekdajších,dávno pochovaných mafiánov.V chorej spoločnosti je možné všetko.

Tak sa nedivme.Kto čím bojuje,tým aj padne.Ak sa niekto nevedel poučiť zo záplavy obetí v iných krajinách na juhu Európy,musí sa učiť (ako každý somár) na vlastných chybách.Škoda len,že na to vždy doplatia nevinní.

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

nemecko, polícia, polizei

Nemecká polícia zastrelila muža, ktorý sa s mačetou vyhrážal v knižnici

23.04.2024 23:40

Podľa vyhlásenia bol tento muž polícii známy už skôr. Jeho motív vyhrážania sa v knižnici zatiaľ nie je objasnený.

Systém Patriot, PVO

Le Monde: Mnohé krajiny EÚ sa nechcú s Kyjevom deliť o svoju protivzdušnú obranu

23.04.2024 21:45

Šéfovia vlád jednotlivých krajín si dávali dobrý pozor, aby neurobili žiadny konkrétny sľub.

Izrael Palestína Gaza Hamas Rukojemníci Prepustenie

Vojna v Gaze trvá 200 dní. Izrael zosilnil údery, nariadil nové evakuácie na severe

23.04.2024 20:55

Ostreľovanie severu palestínskeho územia bolo za posledný deň jedno z najintenzívnejších od začiatku vojny.

USA Izrael Gaza univerzity protesty

Polícia zatýkala na pro-palestínskych protestoch na univerzite v New Yorku

23.04.2024 19:49

Biely dom antisemitské vyjadrenia počas študentských protestov na viacerých univerzitách slovne odsúdil.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9461007x
Priemerná čítanosť článkov: 3870x

Autor blogu