Založ si blog

Keď sa vládne podľa Facebooku, umierajú ľudia . . .

Vidieť to na aktuálnej vláde,kde jej členovia najprv niečo vypustia na svetlo sveta,potom skontrolujú reakcie na Facebooku a nakoniec svoje stanovisko zmenia (občas musia len upraviť).

Neviem,ale páči sa Vám život v krajine,kde rozhoduje premiér podľa reakcií na Facebooku ? Len pre ilustráciu – ako chce niekto zastaviť pandémiu,keď v rôznych rekreačných strediskách priam praskajú parkoviská vo švíkoch,lebo niekto síce obmedzil pohyb občanov na okresy,ale v rámci okresu si môžu de facto robiť hocičo,čoho

Tak si predstavte lekára,ktorý ťahá kartu,čo má operovať …

následkom sú spomínané grupáče na parkoviskách.Dokonalá situácia na šírenie ochorenia.Alebo ešte ktosi nepochopil,že na tento druh nechápavých hlupákov s právami platí len malý dvor a veľký bič ? Iste,ťažko sa robí poriadok,keď niekto musí pre udržanie moci darovať svojmu koaličnému kamošovi zlatý týždeň počas sviatkov,aby neprišiel o zisky.

Svojho času volali kritici Mečiara po vyšetrení jeho duševného stavu (niektorí z nich ešte dodnes páchnu v politike,a možno by sa im zišiel skontrolovať duševný stav,pretože už vymenili toľko politických strán,že sotva poznajú svoje politické presvedčenie).

Dnes by sa však zišlo vyšetrenie duševného stavu u tých,čo podporujú súčasný politický marazmus a ešte nepochopili,prečo nemôže a nikdy nemohlo fungovať OĽANO ako bežná politická strana.Ak by totiž tak fungovalo,už dávno by ho neviedol Matovič a zrejme by nebol ani jeho členom.

Nečudo,že sa súčasná opozícia vyškiera a neparlamentnej strane s nezákonným zastúpením v parlamente rastú percentá … Hlas (pokrytectva) je dokonalou ilustráciou chyby,ktorá vznikla v čase,keď sa začali v parlamente tolerovať zástupcovia neexistujúcich subjektov (v čase volieb).

Naším žolíkom je Igor a osviežením Cola.

Ľudia však umierajú a počet chorých rastie.Chyba politikov ? Kdeže.Chyba voličov a národa.Ono len človiečik plytkého intelektu s falošným diplomom si môže myslieť,že jediný spôsob boja proti zvrhlej správe štátu sú demonštrácie v uliciach,ktoré na základe pandémie de facto zakázal.Protestovať sa dá rôznym spôsobom.Dokonca aj vtedy,keď človek nevytiahne ani päty z domu.Chce to len trošku fantázie a veľa rovnako zmýšľajúcich.

Odniekiaľ spod hriba zaznelo,vraj táto vláda je už len preto lepšia,že ženie pred tvár spravodlivosti mnohé donedávna nedotknuteľné persóny.Nuž,radovať sa nad niečim podobným v čase evidentne nezvládnutej pandémie a tisícok obetí je presne to isté,ako slová útechy pre pozostalých z čias beštiálneho vraždenia niektorých diktátorov, napríklad v štýle

Váš milovaný (brat,otec,syn,mama …) netrpel,lebo pred popravou dostal infarkt ….

Charakter skrytý za slabomyseľné výhovorky “však naším odchodom by sa nič nezmenilo,aj tak by vládli bez nás” najlepšie ilustruje,ako hlboko padne slovenský volič,keď volí z nenávisti,naočkovanej médiami.A nič na tom nemení ani pokrytecké volanie po predčasných voľbách zo strany opozície,ktoré je len prázdnym gestom.Ak by chcel niekto dať naozaj silný odkaz voličovi o nenormálnosti súčasného stavu – verejne by sa postavil pred kamery a napríklad odmietol vykonávať mandát v situácii,kde je

Zbohom,zdravý rozum …

krajina riadená zjavne nespôsobilou osobou,pričom stav ohrozenia vo vzťahu ku zdraviu a životu občanov sa výrazne zhoršuje.

A nedá sa predpokladať zmena k lepšiemu,ak budú pri moci ľudia,ktorí od jej prevzatia neustále zlyhávajú.Treba otvorene poukázať na fakt,že zvládnutie prvej vlny pandémie bolo zásluhou ich predchodcov.A ak by súčasní mocní získali svoje posty skôr,už dávno by sme boli na úrovni Talianska počas jari minulého roka.

Tak ako,budeme sa ďalej prizerať a veriť v zázrak,alebo sa konečne zobudíme a pošleme cirkusantsko-mafiánsky spolok do minulosti ? 

 

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Margarita Simonian

Ak prehráme, skončíme všetci v Haagu. Propagandisti odhalili strach Kremľa

03.12.2022 03:53

Začali sa moskovské elity báť, že budú skladať účty za podiel na vojnových zločinoch? Alebo sa hlásne trúby Kremľa len snažia mobilizovať Rusov strašením, že po porážke nik z nich trestu neujde?

assange

Assange, ktorý čaká na vydanie do USA, sa obrátil na Európsky súd pre ľudské práva

02.12.2022 23:19

Americké orgány považujú Assangea za zverejnenie tajných informácií za nepriateľa štátu.

Matteo Salvini

V Taliansku pokračoval súd so Salvinim, vypovedala exministerka obrany

02.12.2022 22:50

Salvini ako minister vnútra v auguste 2019 odmietal šesť dní povoliť španielskej záchrannej lodi Open Arms so 147 migrantmi zakotviť v prístave Lampedusa.

Edward Snowden

Snowden dostal ruský pas, zložil prísahu vernosti Rusku

02.12.2022 20:40

Udelenie ruského občianstva Snowdena potešilo, pretože mu to zaistí ochranu pred možným vydaním do USA.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8825149x
Priemerná čítanosť článkov: 3666x

Autor blogu